روی خط نفت مسجد سلیمان: آغاز تمرینات و جذب بازیکنان تازه

تاریخ: ۱۹ / ۱۰ / ۹۷     ساعت: ۱۹:۲۰

نفت مسجد سلیمانی ها این روزها  تمریناتشان را در شهر خودشان از سر گرفته اند و همچنین  قصد اضافه کردن دو تا چهار بازیکن به تیمشان را دارند.

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – تیم فوتبال نفت  مسجد سلیمان  با بازگشت علی رضا مرزبان  سرمربی این تیم سه روز است که  تمرینات خودشان  را در شهر مسجد سلیمان در حال پیگیری هستند و به احتمال زیاد آنها درتعطیلات  نیم فصل اردو را در همین شهر دنبال خواهند کردو جایی دیگر نخواهند رفت.

نفتی ها  برای تقویت قوای بدنی خودشان،  هاشم خدادادی را که سابقه همکاری در تیم ملی نوجوانان هم داشته است به خدمت گرفته اند. ضمن این که امیر حسین امیری هافبک  ۲۵ ساله تیم پیکان با عقد قرادادی به این تیم پیوسته است  تا اولین خرید این تیم در نیم فصل باشد.

البته نفتی ها با توجه به مصدومیت ۴ بازیکن این تیم  قصد به خدمت گرفتن چند بازیکن دیگر را هم دارند که در  حال حاضر در مرحله مذاکره به سر می برند.

این در شرایطی است که این تیم در ۵ هفته پایانی نیم فصل  لیگ برتر موفق به گرفتن ۱۱ امتیاز شدند که باعث صعود این تیم تا رده دوازدهم در  جدول رده بندی شد.

مذاکره نفت‌ مسجدسلیمان با سه بازیکن لیگ برتری

نفت مسجدسلیمان با سه بازیکن لیگ برتری برای حضور قدرتمند در نیم‌فصل دوم، وارد مذاکره شده است.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ایسنا، تیم نفت‌ مسجدسلیمان که در هفته‌های پایانی لیگ برتر با مرزبان عملکردی خوب داشت و توانست در جدول رده‌بندی نیز صعود داشته باشد، اکنون برای حضوری قدرتمند در نیم فصل دوم با سه بازیکن لیگ برتری وارد مذاکره شده است و تا هفته آینده نیز تکلیف جذب این نفرات مشخص می‌شود.

تمرینات نفتی‌ها از روز آدینه با حضور مرزبان در مسجدسلیمان آغاز شده است و اکنون نیز مسوولان این باشگاه در حال برنامه‌ریزی برای اردوی خارج از استان تیم هستند.

همچنین فرشاد جانفزا، حسین دوستدار و محمود قائدرحمتی به دلیل مصدومیت از لیست این تیم کنار گذاشته شدند و میلاد فراهانی، گلر این تیم نیز به دلیل مشکلاتی که با مرزبان پیدا کرد، پیش از پایان نیم‌فصل اول از نفت‌مسجدسلیمان جدا شد. هاشم خدادادی نیز به عنوان بدنساز به کادرفنی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان اضافه شده است.

بیشتر بخوانید:

روی خط نفت مسجد سلیمان، رقیب سپیدرود در جدول

روی خط حریفان: خروج چهار بازیکن از لیست نفت مسجدسلیمان

روی خط رقبا: تعویق آغاز تمرینات استقلال خوزستان

نفت مسجدسلیمان دو بازیکن جدید به خدمت گرفت

تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان برای نیم‌فصل دوم لیگ برتر دو بازیکن جدید به خدمت گرفت.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از تسنیم، تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان تمرینات خود را در این شهر پیگیری می‌کند و برای نیم‌فصل دوم مسابقات آماده می‌شود.

شاگردان علیرضا مرزبان احتمالاً در نیمه دوم تعطیلات، اردویی تدارکاتی در تهران برگزار می‌کنند. نفتی ها همچنین امیرحسین امیری از پیکان و محمد پاپی از فجر سپاسی شیراز را با قراردادهایى به مدت نیم‌فصل به خدمت گرفتند و با چند بازیکن دیگر در حال مذاکره هستند.

تیم نفت مسجدسلیمان با کسب ۱۵ امتیاز در پایان نیم‌فصل اول لیگ برتر فوتبال، در جایگاه دوازدهم جدول قرار دارد.

نفت مسجدسلیمان دو بازیکن جدید به خدمت گرفت

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


حمایت از sepidroodsc در گوگل