روی خط سبز: تساوی ذوب آهن و نفت با گلزنی مسلمان / حبیب‌زاده به سپیدرود می رسد

تاریخ: ۲۲ / ۰۷ / ۹۷     ساعت: ۰۲:۲۳

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان حریف آینده سپیدرود، در دیداری دوستانه مقابل نفت مسجدسلیمان متوقف شد.

به گزارش سایت سپیدرود، تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان امروز عصر در دیداری دوستانه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف تیم نفت مسجدسلیمان رفت که این بازی با نتیجه مساوی یک بر یک به پایان رسید.

گل ذوب آهن را محسن مسلمان از روی نقطه پنالتی زد و نیمه اول بازی نیز یک بر صفر به سود ذوب آهن به پایان رسید، اما در نهایت این مسابقه با نتیجه مساوی به پایان رسید.

حبیب‌زاده به سپیدرود می رسد

رضا حبیب‌زاده هافبک تهاجمی ذوب‌آهن اصفهان که در بازی با استقلال مصدوم شده بود، به بازی هفته نهم مقابل سپیدرود رشت می‌رسد.

حبیب‌زاده در بازی هفته دوم مقابل استقلال از ناحیه فک به شدت دچار مصدومیت و شکستگی از ۴ ناحیه شد که همان زمان گفتند او حداقل ۴ تا ۶ هفته از فوتبال دور خواهد بود.

این بازیکن جوان که انگیزه زیادی برای بازی در تیم جدیدش دارد، خیلی زود خود را به تمرینات گروهی رساند و حالا خبر می‌رسد آماده بازی با سپیدرود رشت است. به این ترتیب در صورتی که کادرفنی صلاح ببیند، رضا حبیب‌زاده در هفته نهم می‌تواند مقابل شاگردان علی کریمی به میدان برود.

بازگشت محمدزاده به تمرینات ذوب آهن

مدافع مصدوم تیم فوتبال ذوب آهن به تمرینات گروهی بازگشت.

وحید محمدزاده بازیکن مصدوم تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان به دلیل مصدومیت مدتی از این تیم دور بود. محمدزاده امروز به تمرینات گروهی ذوب آهن بازگشته است.

امیرارسلان مطهری به ذوب آهن پیوست

ساعتی قبل و در محل ستاد باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان، “ارسلان مطهری” از جمله مهاجمان جوان و با کیفیت فوتبال ایران تا پایان فصل با تیم فوتبال ذوب آهن قرارداد بست.

این گزارش حاکی است؛ ارسلان مطهری ۲۵ ساله فصل پیش در تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز بازی می کرد و سابقه بازی در تیم فوتبال نفت تهران را نیز در کارنامه خود دارد.

ذوب آهن در هفته نهم لیگ برتر میهمان تیم سپیدرود رشت است که این بازی روز جمعه ۲۷ مهر برگزار می‌شود.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


حمایت از sepidroodsc در گوگل