سه شنبه سرنوشت ساز سپیدرود: فقط بازیکنانی به تمرینات بر می گردند که با آنها تماس گرفته شود

تاریخ: ۱۹ / ۰۹ / ۹۷     ساعت: ۲۰:۱۱

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود به بازیکنان تیمش متذکر شد، تنها بازیکنانی به تمرینات این تیم برگردند که با آنها تماس گرفته می شود.

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – فردا نخستین تمرین سپیدرود بعد از شکست پرگل مقابل استقلال برگزار می شود و تحت تاثیر حذف چند بازیکن توسط علی کریمی خواهد بود.

سرخپوشان گیلانی آخرین بازی نیم فصل اول خود را به بدترین شکل ممکن واگذار کردند تا نیم فصل کابوس واری را طی کرده و در انتظار شروع دوباره مسابقات لیگ برتر بعد از جام ملت های آسیا باشند.

دقایقی پس از شکست پنج گله برابر استقلال علی کریمی بازیکنانش را در میانه زمین جمع کرد وابتدا جلسه ای با بازیکنان در وسط زمین برگزار کرد و اجازه نداد هیچ فردی جز بازیکنان در این جلسه حضور داشته باشند و حتی از اعضای کادر فنی هم در این جلسه حاضر نبودند!

گویا کریمی در این جلسه به حضور هواداران در ورزشگاه اشاره کرد و در ادامه به بازیکنان متذکر شد برای روز سه شنبه تنها بازیکنانی در تمرینات حاضر شوند که با آنها تماس گرفته می شود و به هر بازیکنی که احتیاج داشته باشد تماس می گیرد و هر بازیکنی که با آن ارتباط  برقرار نشد سر تمرین نیاید.

این مربی در ادامه جلسه ای با اعضای کادرفنی در رختکن ورزشگاه برگزار کرد و در این جلسه تا اواخر شب درباره علل باخت به استقلال و برنامه های آینده تصمیم گیری شد.

حالا فردا نخستین تمرین سپیدرود برگزار می شود. طبق اخبار واصله علی کریمی و اعضای کادرفنی‌اش به هیچ کدام از بازیکنان پیام نداده و یا زنگی نزده اند و به احتمال فراوان صبح فردا لیست خروجی سرمربی محبوب سپیدرودی ها مشخص خواهد شد.

جادوگر تا به الان از بازیکنان بومی خود راضی است و آنها را در ترکیب خود نگه می دارد. اما جدایی بازیکنان غیربومی از لیست سپیدرود محتمل تر است.

در این میان علی کریمی با بازیکنان زیادی از لیگ برتر و هم چنین لیگ یک صحبت کرده تا در صورت خالی شدن لیست، رضایت آنها را از باشگاه شان گرفته و به عضویت سپیدرود دربیاورد.

کریمی که مسئولیت مذاکره با هر یک از بازیکنان مورد نظرش را بر عهده یکی از همکارانش گذاشته در خصوص نتیجه مذاکرات پرس و جو کرد.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

انتقاد علی کریمی از وضعیت فعلی فوتبال کشور

نخستین تمرین سپیدرود پس از اردوی دو هفته ای تهران

آنها که به لیگ برتر برگشتند؛ و ناگهان خانه!

پست اینستاگرامی دور از انتظار پیام صادقیان رو به کی روش!

نورمحمدی: در نیم فصل دوم هر بازی برای مان فینال است

کعبی: ایراد من فوتبالی نبود

روی خط استقلال خوزستان: انتظار داشتیم فولاد سراغ مبعلی نمی آمد / دلفی و خشتان را از دست نمی‌دهیم

استفاده از VAR در نیم فصل دوم

تیم فوتبال امید مقاومت توسط شاگردان کریمی گلباران شد

احتمال موافقت برانکو با جدایی بازیکن پرسپولیس: طاهرخانی شاگرد علی کریمی می شود؟

دو بازیکن در انتظار لیست نهایی کریمی

نظرمحمدی: دیدارهای مرحله مقدماتی حکم بازی های تدارکاتی را دارند / عدم انگیزه کافی بازیکنان مقابل عراق

شیطنت مربیان جوان سر کلاس درس!

۱۶ صندلی داغ لیگ خلیج فارس؛ از امپراتور، ژنرال، شهریار تاجادوگر و شیر ژرمن

یادداشت رادنی دیدار در سایت سپیدرود بین ۸ اثر برتر قاره آسیا – اقیانوسیه

حمایت از sepidroodsc در گوگل