سه مربی لیگ برتری در خطر اخراج

تاریخ: ۰۹ / ۰۹ / ۹۷     ساعت: ۱۳:۴۶

نود

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – تا این مقطع از فصل، هفت تغییر روی نیمکت تیم‌های لیگ برتر انجام شده است. خداداد عزیزی جایش را به علی کریمی داد. ماشین‌سازی رضا مهاجری را به جای فیروز کریمی آورد.

پورموسوی از فولاد رفت و به جای او استان آمد. استان هم خیلی زود با فرسیات تعویض شد. محمد تقوی جانشین توشاک شد. منصوریان با ذوب‌آهن به فوتبال برگشت. عبدالله ویسی هم رفت و علیرضا مرزبان راهی مسجدسلیمان شد.

اما این پایان تغییرات مدیران نیست و احتمالا در همین فاصله کوتاه تا پایان نیم‌فصل باز هم شاهد جابجایی مربیان روی نیمکت تیم‌های لیگ برتری خواهیم بود.

با نتایجی که مجید جلالی در این چند هفته رقم زده، هیچ بعید نیست که صبر مدیران پیکان هم تا قبل نیم‌فصل لبریز شود و تصمیم جدیدی برای نیمکت این تیم بگیرند. پیکان هر چهار مسابقه اخیرش را شکست خورده و فقط یک امتیاز از پانزده امتیاز ممکن در پنج مسابقه اخیرش کسب کرده است.

البته بازی های نسبتا ساده‌ای که پیش‌روی پیکان قرار دارد، جلالی را امیدوار نگه‌داشته که با نتیجه‌ای خوب به تعطیلات نیم‌فصل برود. پیکان در این دو هفته با نفت مسجدسلیمان و نساجی مازندران بازی می‌کند.

دیگر مربی که در لبه تیغ قرار دارد، پائولو سرجیو است. حضور در رتبه یازدهم و کسب فقط سیزده امتیاز، جایگاهی نبود که برزیلی‌های آبادان به دنبال آن باشند. نفت آبادان در ۵ تا از شش مسابقه اخیرش برنده نشده و بازی این هفته مقابل استقلال، تا حدود زیادی تکلیف نیمکت این تیم را مشخص خواهد کرد.

شکست استقلال خوزستان مقابل استقلال هم برای مدیران این باشگاه جنوبی خیلی دور از انتظار نبود، ولی در صورتی که کریم بوستانی قصد ادامه همکاری با این تیم را داشته باشد، باید از دو بازی سخت مقابل سایپا و سپاهان سربلند بیرون بیاید تا در شروع نیم‌فصل دوم هم هدایت این تیم لیگ برتری را به عهده داشته باشد.

محمد تقوی آخرین سرمربی لیگ برتر است که از جایگاهش در نیم‌فصل دوم اطمینان ندارد. از روز برکناری توشاک و جانشینی تقوی، مدیران این باشگاه اعلام کرده بودند که این سرمربی به صورت موقت تا پایان نیم فصل روی نیمکت تراکتور می‌نشیند.

البته با نتایجی که تقوی کسب کرده، بعید به نظر می‌رسد که پرشورهای تبریزی باز هم دست به تغییر سرمربی بزنند.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

گزارش تصویری خبرگزاری مهر از دیدار تیم های سپیدرود و پرسپولیس

علی کریمی چک های سپیدرود را پاس نمی کند / نظرمحمدی چک کریمی را برگشت زد

فوتبال خصوصی در سال ۹۷؛ مالکیت های جنجالی

سند واگذاری مشکوک باشگاه سپیدرود رشت از علی کریمی به بیات

گزارش تصویری سایت فوتبالی از پیکار سپیدرود رشت و پرسپولیس

استقلال خوزستان، یک قدم تا انحلال؟

اعتراض به غلامی؛ چرا پنالتی را گل نکردی؟

دو چهره متفاوت سپیدرود برابر پرسپولیس

گزارش تصویری دیدار تیمهای سپیدرود رشت و پرسپولیس تهران

۷ برش از دیدار سپیدرود – پرسپولیس

بررسی داوری سپیدرود – پرسپولیس: وتوی جنجالی در استادیوم سردار جنگل

غلامی: اگر پنالتی گل می شد شاید بازی برمی‌گشت / بایرامی: امیدوارم در لیگ بمانیم

حواشی دیدار سپیدرود رشت – پرسپولیس تهران + گزارش تصویری

دست نشان: هنوز ۲۴ امتیاز دیگر مانده و می توانیم در لیگ برتر بمانیم

برانکو: باید از نتایج مان در سال ۹۷ خوشحال باشیم / مثل همیشه پنالتی ما مردود اعلام شد

حمایت از sepidroodsc در گوگل