سپیدرودی که ترک عادت نمی کند! / آفاقی: توپ همان جایی رفت که باید می رفت

تاریخ: ۰۳ / ۰۹ / ۹۷     ساعت: ۱۷:۰۴

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – شاگردان علی کریمی باز هم در مسابقه‌ای که عقب افتادند شکست خوردند و نتوانستند نتیجه بازی را به نفع خود به پایان ببرند.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ورزش سه، روز گذشته تیم سپیدرود رشت بازی شش امتیازی را در خانه خود به نفت مسجدسلیمان واگذار کرد و با نتیجه ۱-۰ برابر حریف مستقیم خود در جدول مسابقات شکست خورد تا کماکان در منطقه خطر حضور داشته باشد.

شاگردان علی کریمی که بسیار امیدوار بودند با کسب سومین پیروزی پیاپی حضور در رتبه‌های میانی را تجربه کنند در نهایت اسیر یک گل دیدنی شدند تا دوباره در شوک فرو رفته و در رده پانزدهم جدول قرار گیرند.

نکته جالب توجه این است که سرخ‌های گیلانی در دیدار هفته سیزدهم خود هم ترک عادت نکردند و با اتکا به دو عادت منفی‌شان این دیدار حساس را واگذار کردند. سپیدرود تا به اینجای لیگ برتر در هر مسابقه‌ای که عقب افتاده نتوانسته به بازی برگردد و امتیازی برای خود به دست آورد.

این تیم از سیزده مسابقه خود تنها دو برد با نتیجه حداقلی کسب کرده است و تا به الان هیچ موقع نتوانسته بازی باخته را بازگرداند و با حداقل نتیجه زمین را ترک کند.

دیگر نکته منفی آن ها از دست دادن موقعیت های خوب گلزنی است. شاگردان کریمی روز گذشته بعد از اینکه گل‌ اول را دریافت کردند فرصت‌های خوب گلزنی به دست آوردند که همه آن‌ها با بی دقتی مهاجمان از بین رفت و در نهایت شکست تلخی نصیب تنها نماینده استان گیلان در لیگ برتر شد.

آفاقی: توپ همان جایی رفت که باید می رفت

تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان توانست باشوت از راه دور اکبر آفاقی با سه امتیاز دست پر از شهر باران برگردد.

جالب اینجاست که این گل را کسی به ثمر رساند که در مقطعی به دلیلی نیمکت نشینی عزم رفتن از این تیم را کرده بود. مهاجم بلند قامت و درعین حال تکنیکی این تیم که امسال کمتر به کار گرفته شده است توانست با ضربه رو پا و البته کمی با چاشنی شانس دروازه کوروش ملکی را باز کند تا شاید بهترین گل هفته را به نام خودش ثبت کرده باشد.

بلافاصله بعد ازاین گل با او صحبت کردیم و او گفت:«بیشتر از هر چیزی این لطف خدا بود که شامل حال من شد و من کوچکترین اثری را شاید در به ثمر رساندن این گل نداشتم و هر چه بود این لطف آن بالایی بود.»

او که مشخص بود از این گل بسیار خوشحال است، در ادامه  افزود: « من در فصل گذشته گلهای بیشتری را به ثمر رساندم و امسال بخاطر این که کمتر به بازی گرفته شدم فرصت چندانی را برای گلزنی به دست نیاوردم و این گلم را که در یک دیدار ۶ امتیازی به ثمر رسید به تماشاگران خونگرم مسجد سلیمانی تقدیم می کنم و امیدوارم در ادامه بتوانم گلهای بیشتری را به ثمر برسانم.»

اکبر آفاقی ۲۶ ساله که خودش اهل قزوین است درباره این گل گفت:« یک لحظه توپ به زیر پایم افتاد و وقتی دیدم کوروش ملکی مقداری از دروازه بیرون آمده است تصمیم گرفتم به توپ ضربه بزنم و همانطور که گفتم خدا هم خواست و توپ دقیقا همان جایی رفت که باید می رفت.»

او در انتهای صحبتش اضافه کرد: «امیدواریم با کمک تماشاگران و درایت آقای مرزبان و همت بچه ها که همه شان امروز از جان مایه گذاشتند، روند رو به رشدمان را حفظ کنیم تا تیم مسجدسلیمان را به جایگاه واقعی‌اش برسانیم.»

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

بخش دوم گزارش تصویری حبرگزاری فارس از دیدار سپیدرود – پرسپولیس

کدام تیم در فوتبال باشگاهی تهاجمی تر است؟

پیروزی سپیدرود در آخرین دیدار سال ۹۷

دست نشان: سپیدرود متفاوتی درسال ۹۸ خواهید دید

گزارش تصویری خبرگزاری فارس: سپیدرود در آستانه سقوط به لیگ یک

نوروز ۱۳۹۸ شاد باش باد

جدول گلزنان لیگ برتر فوتبال ایران در پایان سال ۹۷

سپیدرود، قعرنشین با جادوگر / مدیران نفت مسجد سلیمان وعده هاشان را عملی کردند

چالشی که لیگ برتر فوتبال را ۱۴ تیمی می کند!

جدول کلین‌شیت لیگ برتر تا پایان هفته بیستم و دوم؛ پیشتازی استقلال ادامه دارد

گزارش تصویری خبرگزاری میزان از دیدار پرسپولیس و سپیدرود رشت

بررسی واگذاری باشگاه سپیدرود رشت: کلاهی که بر سر علی کریمی رفت

شایان مصلح در گفت و گو با کیهان ورزشی: کاشف من علی نظرمحمدی بود / فوتبال، ارزش آن را ندارد که بخواهم به کسی توهین کنم

گزارش تصویری سایت نود / سپیدرود ۱ – ۳ پرسپولیس

نگاه روز – رستم از شاهنومه رفت

حمایت از sepidroodsc در گوگل