سپیدرود دو – سایپا دو: تساوی پرگل و پریدن دو امتیاز حساس

تاریخ: ۱۶ / ۱۱ / ۹۷     ساعت: ۱۶:۴۶

تساوی خانگی سپیدرود که همراه با پریدن ۲ امتیاز حساس برای تیم پرهوادار شمال بود، هرچند که به دلیل بازی خوب نوید روزهای درخشانی را برای سپیدرود می دهد، اما تزلزل موقعیت و فاصله در جدول برای فرار از منطقه سقوط هواداران این تیم را بیشتر از همیشه نگران کرده است.

سپیدرود ۲ (حسین شنانی دقایق ۹، ۲۲) – ۲ (رضا اسدی دقیقه ۲۱، رضا علیاری دقیقه ۲۸) سایپا

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود هفته شانزدهم لیگ برتر ، جام خلیج پارس

سه شنبه ۱۶ بهمن ۹۷ – ساعت ۱۵:۳۰

ورزشگاه سردارجنگل رشت ، تماشاگر: پنج هزار نفر

داور:

علیرضا فغانی، کمک ها:

کمک ها:

تورج عیوض محمدی ، علی دودانگه

داوران پشت دروازه: میلاد بای ، کیوان علی محمدی

داور چهارم: مهرداد نجفی ، ناظر: مسعود مرادی

کارت زرد:

معین عباسین دقیقه ۱۶، عبدالله ناصری در دقیقه ۸۸ (سایپا) – حسین شنانی دقیقه ۶۱، محمد غلامی در دقیقه ۸۸ (سپیدرود)

ترکیب سپیدرود رشت:

 

کوروش ملکی، میثم تهیدست، میثم فردوسى، حسین ابراهیمی (از دقیقه ۴۶ محمد غلامی)، پویا نزهتى (از دقیقه ۸۰ حمیدرضا طاهرخانی)، مهرداد بایرامى (از دقیقه ۴۶ میلاد شیخ سلیمانی)، حسین شنانى، ابراهیم لطفى، علیرضا نورمحمدى، امین منصوریان، محمد علیزاده.

سرمربی: علی کریمی.

ترکیب سایپا تهران:

حامد فلاح زاده، عبدالله ناصری، رضا علیاری، ساموئل سارقو، آرش رضاوند، رضا اسدی، امید خالدی، معین عباسیان، آرمان رمضانی، محمدرضا سلیمانی (از دقیقه ۶۴ علی دشتی)، پیمان میری (از دقیقه ۶۷ حسین کامیاب).

سرمربی: علی دایی

شرح بازی:

علی کریمی همراه با تیم فوتبال سپیدرود در نیم فصل اول موفق به کسب نتایج لازم نشده است و با ۱۰ امتیاز در رتبه ۱۵ جدول لیگ قرار دارند. آنها برای نیم فصل دوم ۸ بازیکن جدید به جمع خود اضافه کردند تا بتوانند نقاط ضعف خود را پوشش دهند و در انتهای فصل در لیگ برتر ماندنی شوند.

بازگشت پیام صادقیان به لیگ فوتبال کشورمان جزو اتفاقات جالبی بود که در تیم سپیدرود رشت برای نیم فصل دوم اتفاق افتاده است. آن‌ها حمیدرضا طاهرخانی جوان تیم پرسپولیس را نیز به شکل قرضی به تیم اضافه کردند.

در طرف مقابل این دیدار علی دایی حضور دارد و تقابل این ۲ ملی پوش سابق فوتبال کشورمان قطعا از جذابیت های خاصی برخوردار خواهد بود. دایی و تیمش در نیم فصل اول با ۱۷ امتیاز در رتبه ۸ جدول لیگ قرار دارند و کسب ۳ امتیاز این دیدار می توانند خود را به بالای جدول نزدیک تر کنند.

دقایق حساس:

دقیقه ۲: ارسال ناصری از سمت راست زمین با ضربه آرمان رمضانی به مدافع سپیدرود برخورد کرد و با عبور از کنار دروازه راهی کرنر شد.

دقیقه ۳: بایرامی سانتر زمینی خطرناکی به مقابل دروازه سایپا فرستاد که در زمان رسیدن توپ به نزهتی، این بازیکن سپیدرود روی خالدی خطا کرد.

دقیقه ۷: ارسال زیبای عباسیان از جناح چپ زمین به مقابل تیرک دوم را منصوریان زودتر از سلیمانی مهار کرد و با سینه به ملکی پاس داد تا او روی خط توپ را جمع کند.

دقیقه ۱۲: شوت پشت محوطه عباسیان را ملکی در دو مرحله با دفع توپ روی هوا به کرنر فرستاد.

دقیقه ۱۳: ارسال خطرناک عباسیان از روی کرنر را ملکی زودتر از مهاجمان سایپا دفع کرد.

دقیقه ۳۳: آرمان رمضانی با توپ‌گیری از نورمحمدی موقعیت خطرناکی ایجاد کرد که ارسال او و ضربه سر اسدی برگشت داده شد، اما در ادامه سلطانی‌مهر نتوانست ضربه سر خوبی بزند و روی لطفی مرتکب خطا شد.

دقیقه ۳۹: سانتر عباسیان از روی ضربه ایستگاهی با ضربه سر سلیمانی به بیرون رفت.

دقیقه ۱+۴۵: سانتر عباسیان از روی ضربه ایستگاهی و ضربه سر سلیمانی را ملکی به زحمت و با واکنش تماشایی دفع کرد که در ادامه شوت رضاوند از زاویه بسته به مدافعان سپیدرود برخورد کرد و راهی کرنر شد.

دقیقه ۲+۴۵: باز هم ارسال عباسیان خطرساز شد که این بار نورمحمدی به شکل ناقص توپ را دفع کرد و در ادامه ضربه سر سلیمانی به سمت دروازه سپیدرود را ملکی در اختیار گرفت.

دقیقه ۴۷: شوت پای چپ رضاوند به تور کنار دروازه سپیدرود برخورد کرد.

دقیقه ۵۶: ارسال پای چپ عباسیان از روی کرنر و ضربه پشت سر رضاوند به شکل خطرناکی از مقابل دروازه سپیدرود عبور کرد.

دقیقه ۶۰: اشتباه سلیمانی نزدیک بود کار دست سایپا بدهد که شوت پشت محوطه شنانی را فلاح‌زاده برگشت داد و در ادامه نیز شوت غلامی به بیرون رفت.

دقیقه ۶۹: شوت راه دور تهی‌دست بعد از برخورد به زمین به سمت چپ دروازه سایپا می‌رفت که فلاح‌زاده به زحمت توپ را دفع کرد.

دقیقه ۷۲: پرتاب اوت بلند به محوطه جریمه سایپا را محمد غلامی با شوت نه چندان دقیق زمینی زد که فلاح‌زاده توپ را در اختیار گرفت.

دقیقه ۹۰: ارسال طاهرخانی از روی ضربه آزاد و ضربه سر تهی‌دست از کنار دروازه سایپا به بیرون رفت.

دقیقه ۱+۹۰: حسین کامیاب با پاس فرار دشتی وارد محوطه جریمه سپیدرود شد که در برخورد با نورمحمدی که توپ را دفع کرد، روی زمین افتاد ولی فغانی در این صحنه اعلام پنالتی نکرد؛ اتفاقی که با اعتراض شدید علی دایی همراه شد.

شرح گل:

سپیدرود ۱-۰ سایپا: مهرداد بایرامی بعد از دریافت پرتاب اوت، چرخش زیبایی انجام داد و رضا علیاری را جای گذاشت که پاس در عرض او از جناح راست را حسین شنانی بعد از سر توپ تماشایی به ناصری، با شوت زمینی وارد دروازه فلاح‌زاده کرد.

سپیدرود ۱-۱ سایپا: ارسال کم‌نقص معین عباسیان از روی کرنر سمت راست زمین را رضا اسدی قبل از رسیدن توپ با تیرک اول، با پرش بلند و ضربه سر تبدیل به گل تساوی سایپا کرد.

سپیدرود ۲-۱ سایپا: نفوذ در عمق و شوت غیر قابل پیش بینی حسین شنانی از پشت محوطه جریمه خودش و سپیدرود را دو گله کرد.

سپیدرود ۲-۲ سایپا: ارسال معین عباسیان از کرنر سمت چپ زمین را محمدرضا سلیمانی از مقابل تیرک دوم با ضربه سر زد که در ادامه رضا علیاری از محوطه ۶ قدم با ضربه سر گل دوم سایپا را به ثمر رساند.

اتفاقات ویژه:

پیش از آغاز دیدار تیم های سپیدرود و سایپا علی کریمی و علی دایی به سمت یکدیگر رفته و برخورد گرمی با هم داشتند. کریمی با تک تک نیمکت نشینان سایپا هم دست داد.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


حمایت از sepidroodsc در گوگل