مسابقه سپاهان – سپیدرود بدون تماشاگر شد

تاریخ: ۰۴ / ۱۰ / ۹۷     ساعت: ۱۹:۳۵

مسابقه تیم های سپاهان – سپیدرود در چارچوب هفته دوم دور برگشت لیگ برتر در اصفهان به حکم کمیته انضباطی بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد.

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – در دیدار تیم های پرسپولیس و سپاهان اتفاقات تلخ و البته عجیبی روی سکوهای ورزشگاه نقش جهان رخ داد.

به گزارش سایت سپیدرود، اتفاقاتی از جمله پرتاب نارنجک، فحاشی به داور و… که به نظر می رسد بخش پرتاب ترقه ها، به دلیل ازدحام در مقابل درب ورزشگاه و ورود برخی از تماشاگران بدون بازرسی بدنی بود.

از همین رو کمیته انضباطی هواداران تیم سپاهان را یک جلسه محروم کرد و البته این رای قابل تجدید نظر است و امکان دارد کمیته انضباطی آن را تغییر دهد اما در صورت این که اعتراض سپاهانی ها به جایی نرسد، هواداران این تیم از حضور در ورزشگاه نقش جهان در هفته هفدهم و بازی با سپیدرود محروم خواهند شد.

متن حکم صادره بدین شرح است:

دیدار تیم های پرسپولیس و سپاهان از سری رقابت های لیگ برتر در هفته دوازدهم برگزار شد که از سوی کیروش استنلی، بازیکن تیم سپاهان تخلفاتی مبنی بر فحاشی به بازیکن حریف که منجر به اخراجش شد، رخ داد.

وی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

کمال کامیابی نیا، بازیکن پرسپولیس به دلیل فحاشی که موجب اخراجش شد به یک جلسه محرومیت و ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.

علیرضا بیرانوند، دروازه بان پرسپولیس نیز به خاطر حرکات غیرورزشی نسبت به تماشاگران تیم مقابل که سبب تحریک آنان شد به توبیخ کتبی و پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.

بیشتر بخوانید:

بحران در نساجی: موج استعفا / بازیکنان هم رضایت نامه می خواهند

۳ تیم خوزستانی نامزد سقوط هستند / امان از مدیریت غیرصحیح!

معضل داوران در نیم فصل دوم؛ تیم های طلبکار

تیم سپاهان اصفهان به دلیل تخلف تماشاگرانش، فحاشی به داور، پرتاب بطری و نارنجک با توجه به تکرار تخلفات و عدم توجه  به تذکر کمیته انضباطی یک جلسه از حضور تماشاگرانش در مسابقات خانگی و پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد (این رای قابل تجدید نظر است)

گفتنی است، حسام فتاحی یکی از اعضای کادر فنی سپاهان به دلیل اعتراض به داور بعد از پایان مسابقه به توبیخ کتبی و ۳۰ میلیون ریال جریمیهی نقدی محکوم شد.

تیم پرسپولیس به دلیل تخلفات تماشاگرانش، پرتاب ترقه به زمین و استفاده از کلمات نامناسب به ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

حسین خیبری، مدیر اجرایی باشگاه پرسپولیس نیز به دلیل اعتراض به داور در جریان مسابقه و ورود به زمین به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم و باید ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

تیم سپاهان نیز به خاطر ورود خسارت به اتوبوس حامل بازیکنان پرسپولیس باید مبلغ ۸۹/۵۰۰/۰۰۰ ریال در حق باشگاه پرسپولیس پرداخت کند.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

انتقاد علی کریمی از وضعیت فعلی فوتبال کشور

نخستین تمرین سپیدرود پس از اردوی دو هفته ای تهران

آنها که به لیگ برتر برگشتند؛ و ناگهان خانه!

پست اینستاگرامی دور از انتظار پیام صادقیان رو به کی روش!

نورمحمدی: در نیم فصل دوم هر بازی برای مان فینال است

کعبی: ایراد من فوتبالی نبود

روی خط استقلال خوزستان: انتظار داشتیم فولاد سراغ مبعلی نمی آمد / دلفی و خشتان را از دست نمی‌دهیم

استفاده از VAR در نیم فصل دوم

تیم فوتبال امید مقاومت توسط شاگردان کریمی گلباران شد

احتمال موافقت برانکو با جدایی بازیکن پرسپولیس: طاهرخانی شاگرد علی کریمی می شود؟

دو بازیکن در انتظار لیست نهایی کریمی

نظرمحمدی: دیدارهای مرحله مقدماتی حکم بازی های تدارکاتی را دارند / عدم انگیزه کافی بازیکنان مقابل عراق

شیطنت مربیان جوان سر کلاس درس!

۱۶ صندلی داغ لیگ خلیج فارس؛ از امپراتور، ژنرال، شهریار تاجادوگر و شیر ژرمن

یادداشت رادنی دیدار در سایت سپیدرود بین ۸ اثر برتر قاره آسیا – اقیانوسیه

حمایت از sepidroodsc در گوگل