سپیدرود – فجر به صورت رسمی کنسل شد!

تاریخ: ۲۲ / ۱۰ / ۹۵     ساعت: ۱۱:۳۰

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – مسابقه ی دو تیم سپیدرود رشت با فجر شهید سپاسی شیراز در چارچوب هفته نوزدهم لیگ دسته اول فوتبال ایران به صورت رسمی لغو و به تاریخ نامشخصی موکول گردید.

به گزارش روابط عمومی باشگاه سپیدرود، پس از انتشار شایعه لغو مسابقه در فضای مجازی و تعطیلی سازمان لیگ در روز سه شنبه، منابع رسمی جهت تایید این خبر وجود نداشت که با پیگری باشگاه سپیدرود و حضور شهرام حمیدی مدیر اجرایی باشگاه در سازمان لیگ، این خبر به صورت رسمی از سوی مسئولان برگزاری سازمان لیگ تایید شد.

ظاهرا دلیل لغو مسابقه دو تیم حضور تیم فجر در مسابقات ارتش های جهان و تداخل پرواز خارجی این تیم با بازگشت فجر از رشت به شیراز عنوان شده است!

این اتفاق در حالی روی داد که تاریخ برگزاری این مسابقه یکبار از سوی سازمان لیگ تغییر و از روز آدینه به پنجشنبه منتقل شده بود.

سازمان لیگ فوتبال ایران هنوز تاریخی را برای برگزاری این مسابقه اعلام نکرده است و با توجه به تراکم بازی های دور برگشت مطمئنن کار را برای برگزاری این مسابقه برای دو تیم دشوار خواهد کرد.

این دیدار یک بار از روز جمعه ۲۴ دی به روز پنج شنبه ۲۳ دی موکول شد اما در نهایت سازمان لیگ برتر این مسابقه را به دلیل سفر تیم فجر سپاسی به عمان به منظور حضور در مسابقات جام ارتش های جهان لغو کرد.

فریبزر محمودزاده، رئیس برگزاری بازی های لیگ یک نیز این خبر را تایید کرد و گفت رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور پیگیری می شود و خبر تعطیلی این بازی ها به بهانه حضور فجر سپاسی در عمان صحت ندارد.

  علی (بندرعباس) ۲۲ / ۲۲ / ۱۳۹۵  ساعت: ۱۱:۴۳

  صفحات مجازی بی اعتبار رو توجه نکنید !!! سایت خبر ورزش ۳ اعلام کرد که بازی روز پنجشنبه ساعت ۱۴ در عضدی برگزار میشه

  مهدی ۲۲ / ۲۲ / ۱۳۹۵  ساعت: ۱۲:۱۵

  دوست عزیز ورزش سه خبر را از سایت باشگاه استفاده کرده است

  مهدی ۲۲ / ۲۲ / ۱۳۹۵  ساعت: ۱۲:۲۸

  اگر چه من نسبت به رفتار آقای غایبی اشکل زیاد می بینم ولی این تذکر ایشون را واقعا جدی می گیرم و برابر برخی خبرها و روابطی که بین آقایون هست و تحلیلیشونم این است که نیروی دریایی بخشی از سهام ملوانو داره ، منطقه ازاد در انزلی است و دریا دارنو چندتا اداره کل در انزلی مستقره و ملوان سال ها در لیگ برتره و … و گیلان نمی تونه هزینه دو تیمو بده پس ملوان اولویت داره و هوادارا بایستی حواسشون جمع باشه . من نمیگم حتما این طوریه یا مثلا من اطلاعاتی دارم من فقط دارم حدس میزنم اینجوری داره رفتار میشه .

  هانی ۲۲ / ۲۲ / ۱۳۹۵  ساعت: ۱۲:۳۵

  آخر کارشون روکردن.دور برگشت دور زمین زدن سپیدرود از طریق عوامل پشت پرده و بیرونیه.اون از قضیه جایگاه روبه روی ورزشگاه عضدی و کم کردن هوادارامون.اینم از تب و تاب انداختن وخارج کردن تیم از شرایط مسابقه.
  چرا ما باید بخاطر فجر بسوزیم؟!!دوهفته از شرایط مسابقه دور باشیم.بازی بعد رو هم باید بریم خونه به خونه وبعدشم تو رشت با ملوان دو تا بازی سنگین.در شرایطی که برد فجر تو این هفته بعد باخت هفته پیش به بادران باعث بازسازی روحی تیم میشد.
  سربازان با غیرت ارتش سرخ گیلان ما هوادارا پشت تیم هستیم و از شما میخوایم با غیرت و تعصبتون به این دست های پشت پرده تو دهنی محکمی بزنید تو زمین مسابقه.با بردهاتون.
  به امید سرفرازی سپیدرود دوست داشتنی مون

  محسن ۲۲ / ۲۲ / ۱۳۹۵  ساعت: ۱۲:۴۳

  آقای غایبی سلام.من در سال ۹۳در تهران شما رو دیدم.خیلی به من لطف داشتید.هرگز یادم نمیره.نمیدونم یادتون میاد یا نه؟اگر ممکنه شماره ای بزارید من و بقیه دوستان چه موافق چه مخالف با شما در ارتباط باشیم.بابت اون کمکی که اون سال کردید و تونستم خودم رو به رشت برسونم خیلی منونم

  اشکان غایبی ساسانی/داماش+سپیدرود=رشت//همه ی شما دعوتید به کانال گیلان بزرگ @gilanebozorg ۲۲ / ۲۲ / ۱۳۹۵  ساعت: ۱۲:۵۰

  لغو دیدار اگر چه هواداران رو ناخورسند میکنه اما یک خوبی داره و اون اینکه ممکنه دوباره در روز آدینه مسابقه برگزار بشه و اونوقت باید گفت وای به حالت فجر شهید سپاسی چون به اندازه ی کل شیراز،جمعیت میاد توی ورزشگاه رشت.
  دنیا فقط رشت و سپیدرود و داماش
  مخلص همه ی هواداراش

  اشکان غایبی ساسانی/داماش+سپیدرود=رشت//همه ی شما دعوتید به کانال گیلان بزرگ @gilanebozorg ۲۲ / ۲۲ / ۱۳۹۵  ساعت: ۱۲:۵۱

  درود بر هانی

  مهدی ۲۲ / ۲۲ / ۱۳۹۵  ساعت: ۱۲:۵۱

  یه روزایی نه چندان دور آبای هایی با نام کاربری کرامتی وسامیار و . . . از هواداران تیم کوچک شهرک همسایه میومدن توی سایت سپیدرود کبیر پرسه میزدن و امیدوار بودن که سپیدرود امسال پیره و توی این لیگ فرسایشی آروم آروم، کم میاره!! دیدن هرچه گذشت، سپیدرود بیشتر راه افتاد! وسطهای نیم فصل که دیدن سپیدرود کبیر صدر جدولو چسبیده، به خودشون امید میدادن که بازیهای سخت سپیدرود و بازیهای آسان تیم کوچک اونا مونده و همین باعث میشه اونا صدر جدولو زیارت کنن! ولی فقط ۲۴ ساعت با یه بازی کمتر اومدن صدر رو آب و جارو کردن تا سرورشون بیاد سر جاش بشینه و از هفته های بعد با یه بازی بیشتر بازم دوم و پشت سر سپیدرود کبیر بودن و دیگه همون ۲۴ ساعت هم نمیتونستن آرزوشونو برآورده شده ببینن! آخر نیم فصل هم که با ۴ امتیاز و ۳ تفاضل عقب موندن و به امید نیم فصل دوم. اون اوایل فصل میگفتن، تیم ما جوان و بومیه و هرچه ما میگفتیم شما در تمام تاریختون بخاطر حمایت نیروی دریایی، شرایط اولیه رو از باشگاههای خصوصی کلانشهر رشت بیشتر داشتین و تمام بازیکنان شهرستانهای دیگر استان و رشت و بخشهای حومه رشت و بازیکنان سرباز داخل و خارج استان، تیمتونو گردوندن و مثال این بازیکنا عبارتند از: پژمان نوری و محمد غلامی و حسین ملکی(رضوانشهر) و پایان رافت(آستارا) و اشجاری(فومن) و تامینی و نزهتی و رستمی(لشت نشا رشت) و آبشک(رشت) و نیک نظر(رشت) و فشنگچی و مسلمان و ماهینی و کرمی و حاتمی و بادامکی(استانهای دیگر و سرباز) و قدیمها هم میثاقیان و دشتی و و و هزاران هزار نفر دیگر و کلا فوتبالیست انزلیچی مثل کیمیاست، قبول نمیکردن و آسمون ریسمون میبافتن و ما میگفتیم تیم امسالتون هم که هی میگین جوانن و جوانگرایی کردیم، همه از بیرون استان هستن، قبول نمیکردن!!
  الان میبینن که تمام امیدهاشون برای پایین اومدن سپیدرود کبیر تمام بومی، به یاس مبدل شده و از همه جالبتر امروز توی شلخت کلاب دیدم یکی از هوادارانشون خطاب یه هوادار دیگرشون به نام “رحیم”، حرف جالبی نوشته بود که اینجا عینا کپی میکنم تا خودتون ببینین که بین خودشون و توی خلوت خودشون خیلی چیزها رو میدونن و قبول دارن! ببینین چی نوشته این آبای:

  آقا رحیم، خدایی اصلا بازی امروزو(بازی با اراک) ول کن، کلا بازیهای ملوانو دیدی که اینجور میگی؟! بعد این آقا(مایلی) رو با ونگر مقایسه میکنی؟! کدوم جوون بومی؟! اگه شما دیدی بما هم بگو!! وکیلی و قنبری=میانه، غلامی= ساری، نورمحمدی= تهران، شنانی=آبادان، مصطفایی=رضوانشهر، آهی=تهران،آبشک=رشت، ایمان صادقی=تهران،کرمی=کرمانشاه، محبی رو نمیدونم اهل کجاست، ولی قول میدم اونم برات پیدا کنم! حالا شما پیدا کن پرتقال فروشو!! در ضمن این امتیازات ملوانو آقای ونگر (مایلی) نگرفته، تماشگر بیچاره که هر بازی گلوشو داره پاره میکنه گرفته . . . . !!

  دیدین نظر یک هوادار رو در گفتگو با یک هوادار دیگر تیم کوچک شهرک همسایه؟!! حالشو ببرین!! اینا خودشونو بومی میودنن و رقیب سپیدرود کبیر!! یه عمر حق و استعداد فوتبالیستهایی رو که مال سپیدرود بودن با حمایت نیروی دریایی برای خودشون مصادره کردن و مثلا برند شدن!! همیشه نیمه پایین جدول وآبروریزی . . . . !!

  اشکان غایبی ساسانی/داماش+سپیدرود=رشت//همه ی شما دعوتید به کانال گیلان بزرگ @gilanebozorg ۲۲ / ۲۲ / ۱۳۹۵  ساعت: ۱۳:۰۶

  دوستان تلفن باشگاه قطع شدا.کسی میدونه چرا؟اگر به خاطر مشکل مالیه لطفا با باشگاه همیاری کنید.اگر تیم سپیدرود رو ارتش سرخ میدونید و علی نطرمحمدی رو فرمانده ارتش سرخ،قطعا رادنی دیدار ژنرال و تئوریسین ارتش سرخه.عده ای نمیخان ارتباط شما با رادنی دیدار حفظ بشه.هر طور شده پیوندتون رو با رادنی دیدار مستحکمتر کنید.اگر تلفن باشگاه رو مسدود کرده باشند شاید یک سری عقده ای به خاطر اینکه رادنی دیدار چهره مردمی هست و همه دوسش دارن بخان سایت رو هم مسدود کنن.رادنی دیدار ژنرال ارتش سرخ باید هر چه سریعتر یک کانال و یک گروه ایجاد کنه تا در صورت هر پیشامد ناگواری ارتباطش با هوادارای سپیدرود حفظ بشه.من هم به عنوان یک خادم ارتش سرخ در کنار شما تا آخرش هستم.لطفا دوستان گروه های هواداری تشکیل بدن و تام گروهشون رو در نام کاربریشون توی پیامهای سایت ذکر کنند.با سپاس

  اشکان غایبی ساسانی/داماش+سپیدرود=رشت//همه ی شما دعوتید به کانال گیلان بزرگ @gilanebozorg ۲۲ / ۲۲ / ۱۳۹۵  ساعت: ۱۳:۲۵

  مهدی جان از انتقادت سپاسگزارم

  اشکان غایبی ساسانی/داماش+سپیدرود=رشت//همه ی شما دعوتید به کانال گیلان بزرگ @gilanebozorg ۲۲ / ۲۲ / ۱۳۹۵  ساعت: ۱۳:۲۸

  هر کس با نام کاربری من به کسی حتا مخالف توهین کنه اون اکانت جعلیه.ما با رشتی و گیلان حتا بدترین نوعش سر جنگ نداریم.هر کس به هرکسی در این شرایط توهین کنه کار اشتباهیه.هر کس آزاده از من انتقاد و حتا توهین کنه اما به دیگران نه.یک خادم واقعی خودش رو فدای منافع جمع میکنه.در دریای معرفت شما هواداران من قطره ای ناچیزم

  پدرام ۲۲ / ۲۲ / ۱۳۹۵  ساعت: ۱۳:۴۵

  اگر مسابقه لغو شده لطف کنید دو خبر قبلی که مربوط به انجام مسابقه در سرتیتر خبرهای سایت درج شده بردارید و از سایت پاک کنید تا هواداران دچار سردرگرنی نشوند با تشکر پدرام از رشت

  امین ۲۲ / ۲۲ / ۱۳۹۵  ساعت: ۱۷:۵۷

  دوستان یچیزی براتون بگم فکنم همتون از گذشته این تیم ریشه دار با خبر هستین بدونید در گذشته چه بلا هایی سرش آوردن و چه بد شانسی هایی آورده!من از همین میترسیدم همینجوری هم شد! بعد داماش تمام نگاه ها به سمت این تیم رشت بود که اینم با این حواشی که از قبل مشخص شده بود قراره سرش بریده بشه! من فقط دوست دارم این تیم بدون حاشیه بیاد بالا!ولی از اول فصل حاشیه سر مالک الانم حاشیه در ترمیم ورزشگاه!مثل اینکه اقایان همون طور که شهر رشت رو دارن شخم میزنن اونم در فصل بارانی برفی الانم در فصل فوتبال شروع به تعمیرات میکنن!این همه تابستان تیم بازی نداشت الان یادشان افتاده! واقعا با چه امیدی عزیزان شورا و خود شهردار روشون میشه سرشون رو بالا بگیرن! خجالت اوره! ما باید از شهر های دیگه بیایم حسرت شهرمون رو بخوریم!وقتی پا به رشت میذاریم انکار وارد بهشت شدیم ولی چی میشه کرد داریم میسوزیم و میسازیم!

  امین(سپیدرود) ۲۲ / ۲۲ / ۱۳۹۵  ساعت: ۱۸:۴۷

  مگه میشه … اینا میخوان به هر بهانه ای سر سپیدرود رو ببرن !!! خب چرا م ل و ا ن شرکت نکرد جام ارتش ها ؟ تراکتور شرکت نکرد ؟ اینا فقط موقع سرباز گرفتن میشن ارتشی؟

  پهلوی ۲۲ / ۲۲ / ۱۳۹۵  ساعت: ۱۹:۴۱

  اقای مهدی بی اطلاع شما اورا هیچوقت چیماهای رشتو با ملوان مقایسه نکن چون در طول تاریخ حرفی واسه گفتن نداشتین تازه بعد ۴۰سال اومدین لیگ ۱صداتون دراومده در ضمن تیمی که حدود ۵۰سال قدمت داره معلومه که بازیکن غیربومی هم میگیره پس پیشگاه هادین رضا ویشگاهی صالح نیا غفور جهانی علی نیاکانی اسپندار سلطانزادی علی صیاد صیاد مصلح ممی احمدزاده سیروس قایقران و هزار تا انزلیچی دیگه که دیدنشون از نزدیک واسه رشتیا ارزو بود از کجا اومدن. واسه خودمون متاسفیم که بخاطر مدیریت غلط استیلی رو پارسال اوردیم که نتونست تییمو جمع کنه و داوراهم لطف داشتن ۱۱تا پنالتی که ۹۰هم تایید کردو نگرفتن که مجبور بشیم برای اولین بار با شما سرو کله بزنیم. مطمین باش تیمتون بدنی نیم فصل دوم مم میاره. ایشالا ازهمین بازی با فجر استارتش میخوره

  دختر سپیدرودی ۲۲ / ۲۲ / ۱۳۹۵  ساعت: ۲۰:۳۶

  خیلی مسخره است اگه درست حساب کنیم ما دو بازی اخرمونو باختیم درسته اکسین رو شکست دادیم اما بازی عقب افتاده بود پس ۶امتیاز آخر پر حالا که بازی راحتی داشتیم اینجوری

  فرهادسپیدرود ۲۲ / ۲۲ / ۱۳۹۵  ساعت: ۲۰:۴۴

  آخه انزل جمالت بی وجودتر از اونی هستش که بخاد تو شرایط برابر با تیمهای رشت رقابت کنه…با کمک داور و عوامل فدراسیون و…. میخان زورکی بیان بالا…انزلی ویلا داره

  دختر سپیدرودی ۲۲ / ۲۲ / ۱۳۹۵  ساعت: ۲۰:۵۹

  پهلوی تو چ اصراری داری حتما بیای این سایت همه نظرها رو دقیق بخونی و نظر بدی؟!همچین ۴۰ ۵۰ سال میکنه انگار ما تاحالا رنگ لیگ برترو ندیدیم؟!خداروشکر ما این همه سال داماش و پگاه داشتیم حالا هم که تیم ریشه دار و قدیمی مون داره میاد بالا و اگه امثال شما سوسه نیاین سالهای سال بالا هم میمونیم شما اینهمه سال تو لیگ برتر بودین تو ۹۰جز شبشه شکستن و فحش من چیزی ندیدم

  امین ۲۲ / ۲۲ / ۱۳۹۵  ساعت: ۲۲:۰۰

  دوست پهلوی باید خدمتت عرض کنم اگر داماش هم دولتی بود جاش دسته دو نبود. بقران مجید کل ایران میدونن تیم دولتی شرایط بهتری داره.حالا کاری ندارم شما میگی بازیکن غیر بومی میگیره ولی با حقوق سرباز! این هم حق هواداراست اعتراض کنن به شرایط و مقایسه کنن! شما شرایط تراکتور رو دیده بودی!؟ اونا بدتر از سپیدرود بودن تا اینکه سپاه اومد! اونا الان کجان شما کجا! در حالی که یه قهرمانی هم نداره ولی شما داری. جایگاهی که اونا ساختن در حد پرسپولیس استقلال شده! داماش سپیدرود و همه تیم های دیگه فقط در ایران میتونن دولتی اداره بشن یا حداقل پشتوانه خوب مالی مثل فولاد ذوب و خیلی تیم های دیگه! پس اشتباه نکن اعتراض حق مردمه! داماش هم اگر اون مشکلات براش پیدا نمبشد الان لیگ برتر بود! در ضمن من به عنوان رشتی که در تهران هستم عاشق تیم های گیلانیم ولی باید قبول داشته باشی اگر سپیدرود یه تیم دولتی بود الان جایگاهش این نبود! متاسفانه استان گیلان با این مدیریت افتضاح داره به بی راهه میره و همه مردم از این استان میرن! چه در فوتبال چه در بعد اقتصادی! رشت و انزلی نداره کل گیلان این شرایطشه حالا شما تیمتون دولتی هست حداقل نگران بازیکن نیستی! همین الان میخای یه لیست برات بفرستم چند نفر واسه خدمت به تیم شما نامه زدن…. پس حق این مردمه بخوان اعتراض کنن!

  رشتی ۲۲ / ۲۲ / ۱۳۹۵  ساعت: ۲۲:۵۹

  اقای پهلوی عزیز
  انزلی ویلا داره….

  هواداران اشکان غایبی در هنگ کنگ توکیو ۲۳ / ۲۳ / ۱۳۹۵  ساعت: ۰۰:۳۲

  استاد ما نمیتونیم این توهین ها رو تحمل کنیم. به نر من شما نباید تو ایت سایت حضور پیثدا کنید. شان شما بالاتر از این حرفاست. راستی تو ایران الان قیمت افلاطون چنده؟ش اینجا یاکوزا قیمت رو برده بالا

  omid ۲۳ / ۲۳ / ۱۳۹۵  ساعت: ۱۷:۲۴

  پهلوی خوب اسمی داری اسم شهرت روته دیگه بندر پهلوی خخخ

  اشکان غایبی ساسانی/داماش+سپیدرود=رشت//همه ی شما دعوتید به کانال گیلان بزرگ @gilanebozorg ۲۳ / ۲۳ / ۱۳۹۵  ساعت: ۲۳:۱۷

  دوستان کوتاه اعلام میکنم؛
  برای همیشه از این سایت میرم.خدانگهدار

  فرهاد شعباني ۲۴ / ۲۴ / ۱۳۹۵  ساعت: ۱۶:۰۵

  با سلام و درود به همه همشهری های رشتی عزیزم ، من طرفدار جدی تیم سپیدرود عزیزم هستم ولی بعنوان یک شهروند کوچک که متاسفانه مقیم تهران هستم پیشنهاد میدم و ازتون خواهش میکنم رشت و انزلی و تمام شهرهای عزیزمون با هم متحد باشیم و از تیم هامون حمایت کنیم
  امیدوارم هر دو تیم قدرتمند و محبوب گیلانی به لیگ برتر صعود و در نهایت در جام باشگاههای آسیا ورود کنند .
  خواهش میکنم در مقابل همه غیر گیلانی ها متحد باشیم صرفا جهت افتخار آفرینی نه هیچ هدف دیگری .
  فرهنگ و تاریخ گیلانمان فراتر از همه ایران است .
  با آرزوی توفیق و رسیدن جایگاه گیلان در همه عرصه ها به جایگاه رفیع و بالاتر از همه استانها

  حسین ۲۵ / ۲۵ / ۱۳۹۵  ساعت: ۰۹:۰۹

  یکوزا قیمت چیو برده بالا:)

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

مالک باشگاه سپیدرود: غیرقطعی بودن رای صادره از سوی دادگاه

مومنی: با چند خریدار جدید سپیدرود مذاکره کرده ایم

تن‌زاده: خرید و فروش باشگاه سپیدرود مصداق کلاهبرداری و فروش مال غیر است

اطلاعیه باشگاه سپیدرود: اداره ورزش و جوانان گیلان فقط می‌تواند حَکم باشد / عده‌ای معلوم‌الحال در پی تخریب سپیدرود هستند

تن‌زاده: هیات فوتبال حق تیمداری ندارد و کار مومنی تخلف است

دست نشان: به خاطر هواداران بر می‌گردم / جو بدی علیه سپیدرود وجود دارد

مالکیت سپیدرود از «تن‌زاده» گرفته شد

تن‌زاده: خلع شدنم از مالکیت سپیدرود را تکذیب می‌کنم

مومنی: من مالک باشگاه هستم

تن‌زاده: جوسازی می‌کنند تا زمان آغاز تمرینات تیم به تعویق بیفتد / سپیدرود را از ما پس نگرفته اند

اطلاعیه سازمان لیگ درباره مجوز فعالیت آکادمی باشگاه ها

تن‌زاده: رضایت کریمی را گرفتیم / ۴ میلیارد در سپیدرود هزینه کردم

۱۰ تغییر روی نیمکت رهبری تیم های لیگ برتری

دست‌نشان: تمرینات سپیدرود از روز شنبه آغاز می‌شود /‌ هواداران ‌راضی نباشند از این تیم می‌روم

میرجوان به پارس جنوبی ملحق شد

حمایت از sepidroodsc در گوگل