سیدی: باشگاه سپیدرود به حالت عادی خود بازگشته است

تاریخ: ۰۲ / ۱۱ / ۹۷     ساعت: ۱۳:۵۳

مربی دروازه بانان تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: تیم سپیدرود در ابتدای فصل با مشکلاتی رو به رو بود و حال به شکل عادی برگشته است.

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – محسن سیدی مربی دروازه بانان تیم فوتبال سپیدرود رشت در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان در مورد شرایط این تیم گفت:

تیم سپیدرود در ابتدای فصل با مشکلاتی رو به رو بود و اکنون به شکل عادی برگشته است و در حال پشت سر گذاشتن این چالش ها هستیم.

بدهی هایی که به خاطر مالکیت باشگاه به وجود آمده بود تسویه شده است. در حال انجام دادن کار‌های تیم هستیم و برای نیم فصل دوم به دنبال بازیکن هستیم.

تا حدودی امور تیم را پیش برده ایم و امیدواریم در ادامه مالک و مدیریت باشگاه شرایط مناسبی را برای ما بوجود بیاورند تا بتوانیم با کمک هواداران و بازیکنان تیم مردمی سپیدرود را در جدول لیگ بالا بکشیم و در لیگ برتر باقی بمانیم.

او درمورد جذب بازیکنان جدید گفت: در هافبک وسط محمد علیزاده و در دفاع چپ امین منصوریان که پیش از این در تیم پدیده بازی می‌کرد به جمع ما اضافه شدند.

به خاطر نوسانات ارزی نتوانستیم بازیکن خارجی جذب کنیم، دیگر تیم های لیگ نیز با چنین مشکلی مواجه هستند. در این بین بازیکن خوب ایرانی نیز به علت اینکه در نیم فصل لیگ قرار داریم خیلی سخت گیر می آید.

بیشتر بخوانید:

سیدی: کریمی و تماشاگران تصور کردند ملکی وقت تلف می کند

مسلمان در رشت؟ شوخیش هم قشنگ نیست!

سیدی: استارت پیروزی سپیدرود از بازی با پیکان

سیدی در مورد کمک شهرداری رشت به تیم سپیدرود گفت: شورای شهر و شهرداری رشت به ما کمک کردند و دستشان درد نکند. امیدوارم مسئولان دیگر نیز به فکر مردم این خطه باشند.

او در مورد دیدار با پرسپولیس در چارچوب رقابت های جام حذفی گفت: پیش از آغاز نیم فصل دوم در رقابت های جام حذفی مقابل تیم پرسپولیس قرار خواهیم گرفت.

این بازی را با دید یک دیدار برای آمادگی بیشتر پیش از آغاز لیگ به حساب می‌آوریم و سیاست باشگاه حضور پرقدرت در رقابت های لیگ و ماندن در این رقابت ها است.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


حمایت از sepidroodsc در گوگل