بررسی شکایت مالک پیشین سپیدرود: لیدر، بازیکن و هیات فوتبال در معرض اتهام

تاریخ: ۲۳ / ۱۰ / ۹۷     ساعت: ۱۰:۵۲

مالک پیشین باشگاه سپیدرود از برخی لیدرهای این باشگاه، چند بازیکن، هیات فوتبال گیلان و میرشهاب مومنی به دادگستری رشت شکایت برده است.

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – چندی پیش در رسانه ها اعلام شد که جواد تن زاده مالک پیشین باشگاه سپیدرود از حدود ۴۰ نفر از اعضای وابسته به این باشگاه شکایت کرده است.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری تسنیم از رشت، انتشار این خبر موجب تعجب اصحاب رسانه و هواداران سپیدرود شد که دلیل این شکایت ها چه بوده است و چگونه می شود که تعداد زیادی از اعضای باشگاه با هم از نظر مالک پیشین دچار تخلف و جرم شده باشند؟

بررسی خبرنگار تسنیم نشان می دهد که خبر منتشر شده تمام ابعاد ماجرا نبوده و در واقع بخش های مختلفی داشته است که در گزارش زیر به آن خواهیم پرداخت.

شکایت تن زاده به سه بخش تقسیم می شود و تاریخ های اقدام قضایی وی به صورت متغییر و مربوط است به زمانی که او مالک باشگاه بوده و توسط افرادی محتلفی مورد نقد و گاها توهین قرار می گرفت.

بخش نخست این شکایت که تعداد زیادتری را شامل می شود مربوط است به برخی از لیدرهای باشگاه و هوادارانی که در تجمعات صورت گرفته در مقابل اداره ورزش و جوانان و هیات فوتبال و یا در فضای مجازی به او فحاشی های تند کرده اند و تن زاده با ارایه مدرک به دادگاه از آنها شکایت کرده است.

از اتهاماتی که در بین گروه نخست از سوی مالک پیشین باشگاه سپیدرود مطرح شده است می توان به حمله به دفتر باشگاه و ورود غیرقانونی به آنجا، توهین و تهدید نسبت به او و اعضای خانواده اش، اقدام به فحاشی های تند و ترغیب و تشویق هواداران به شرکت در تجمع های غیر قانونی اشاره کرد.

بنابر اطلاع خبرنگار تسنیم در بخش نخست این دعوا که مراحل پایانی خود را طی می کند، کارشناسان پلیس فتا برخی از مدارک تن زاده را مورد تایید قرار داده اند و توسط دستگاه قضایی احکامی چون حبس و شلاق نیز صادر گردیده که البته هنوز قطعی نشده است.

بخش دوم شکایت تن زاده مربوط به برخی از اعضای کادر اداری وقت باشگاه و بازیکنان است که از آنها به دلیل مصاحبه های خلاف واقع و توهین شکایت کرده است و در واقع خبری که چند روز پیش منتشر شده بود مرتبط با این بخش شکایت است.

در این قسمت شکایت مالک پیشین از کارمند سابق روابط عمومی به دلیل انتشار تهدید هایی در یک سایت هواداری علیه او، مصاحبه های مسلسل وار توهین آمیز حسین کعبی بازیکن پیشین و مربی فعلی سپیدرود و چند بازیکن دیگر صورت گرفته است که این بخش در مرحله بازپرسی و تحقیق است و هنوز حکمی از سوی دادگاه دال بر محکومیت یا بی گناهی افراد متشاکی صادر نشده است.

بیشتر بخوانید:

جزئیات شکایت تن زاده از برخی بازیکنان سپیدرود به پلیس فتا

کعبی: تن زاده آدم بیکاری است و فوتبال گیلان را نابود کرد

احضاریه پلیس فتا برای بازیکنان و کادرفنی سپیدرود

اما بخش سوم که اتفاقا جالب ترین قسمت شکایت های سلسه وار مالک سابق سپیدرود هم هست، مربوط به شکایت وی از اداره کل ورزش و جوانان گیلان، هیات فوتبال استان گیلان و میرشهاب مومنی به عنوان مالک و امین اموال باشگاه سپیدرود است.

تن زاده برخلاف دعوای پیشین که در شعبه ششم دادگاه حقوقی رشت طرح شده بود و در نهایت رای به سود هیات فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان صادر شد، این بار با طرح دعوای مالی خواهان بازپس گرفتن هزینه هایی است که در زمان مالکیت وی در باشگاه صورت گرفته است.

آن طور که شنیده می شود قاضی شکایت تن زاده را به هیات کارشناسی سه نفره و سپس پنج نفره ارجاع داده است و تن زاده امیدوار است تا اگر رای به سود او صادر شود، خسارت مالی خود را از اداره کل ورزش و جوانان گیلان مطالبه کند.

اکنون باید دید در این روزها که باشگاه سپیدرود شرایط مناسبی در جدول مسابقات ندارد و علی کریمی به عنوان مالک – مربی هنوز موفق به جذب منابع مالی مناسب برای این تیم نشده است، این حاشیه تازه چه سرنوشتی را برای تیم پرهوادار و ریشه دار شمال رقم خواهد زد.

    ماهری ۲۳ / ۲۳ / ۱۳۹۷  ساعت: ۱۲:۲۴

    خیال باطل دکی تقلبی. جادوگر جواب کوبنده ای به تو دکی خواهد داد که دیگه جرئت این بزدل بازی ها را نداشته بازی مافیای گیلان و ایران.
    امیدوارم حقی که از مردم رشت خوردی و سپیدرود را به این وضع انداختی خداوند از تو بگیره . تا بفهمی حق الناس یعنی چی؟
    خودش از اعضای باند مافیا هم هست امیدوارم خودش هم به اشد مجازات برسه و به جایی برسه که به پای مردم رشت بیفته و درخواست بخشش از مردم را داشته باشه.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


حمایت از sepidroodsc در گوگل