شکست سپیدرود برابر شهرداری آستارا

تاریخ: ۱۲ / ۰۷ / ۹۷     ساعت: ۱۳:۱۹

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – تیم سپیدرود رشت در یک دیدار تدارکاتی برابر تیم شهرداری آستارا قرار گرفت و در نهایت شکست سنگینی را مقابل این تیم دسته سومی تجربه کرد.

تیم سپیدرود رشت این روزها از تعطیلی لیگ استفاده کرده و با توجه به اینکه هنوز حریف قطعی خود را در جام حذفی نشناخته و طبیعتا مسابقه ای در این چهارچوب ندارد، دیدارهای تدارکاتی گوناگونی برگزار می کند.

به همین منظور شاگردان علی کریمی صبح امروز در یک دیدار دوستانه از ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه و در ورزشگاه سردارجنگل رشت، به مصاف شهرداری آستارا با هدایت حسن اشجاری رفتند و در نهایت با نتیجه سه بر یک برابر این تیم دسته سومی شکست خوردند.

سپیدرود در نیمه اول و دوم این بازی از تلفیق بازیکنان جوان و با تجربه خود استفاده کرد و هم چنین بابک حاتمی و آرش افشین را مورد ارزیابی قرار داد.

تک گل سپیدرود را محمد غلامی در نیمه دوم از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند تا نشان داده شود این تیم در مسابقات دوستانه خود هم به مانند لیگ برتر توانایی رسیدن به گل در طول بازی را ندارد.

سپیدرودی ها در جام حذفی باید به دیدار  برنده مسابقه دو تیم پرسپولیس تهران و نود ارومیه بروند و با شروع لیگ در دو بازی سخت به ترتیب مقابل ذوب‌آهن اصفهان و تراکتورسازی تبریز قرار خواهند گرفت.

  اشکان غایبی ساسانی// آیدی @ashkangsasani ۱۲ / ۱۲ / ۱۳۹۷  ساعت: ۱۷:۰۵

  داماش رشت مقاومت تهران را در هم کوبید.
  پیش بینی میشود داماش قهرمان و سپیدرود نایب قهرمان جام حذفی شوند.
  چه مسابقه ای شود این بازی

  امین ۱۴ / ۱۴ / ۱۳۹۷  ساعت: ۰۹:۰۸

  با سلام
  از آقای کریمی تقاضا داریم بجای بازیکنان بی کیفیت از بازیکنان بومی با انگیزه و جوان استفاده نماید که پدیده هایی در لیگ از استان معرفی نمایید.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


حمایت از sepidroodsc در گوگل