پست اینستاگرامی دور از انتظار پیام صادقیان رو به کی روش!

تاریخ: ۲۸ / ۱۰ / ۹۷     ساعت: ۱۸:۵۶

انتظار مردم فرهیخته رشت از سرمربی باشگاه سپیدرود این است که بازیکن تازه واردش را ارشاد کند و وی را وادار به عذرخواهی از سرمربی تیمی کند که نام ملی را یدک می کشد!

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – هافبک تازه وارد تیم فوتبال سپیدرود رشت هم به جمع منتقدان کارلوس کی روش پیوست.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری ایلنا، کارلوس کی روش روز گذشته در حاشیه تمرین بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران پس از تساوی مقابل عراق و صعود به دور حذفی جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ در گفت و گو با خبرنگاران مدعی شد که وزارت ورزش از فدراسیون فوتبال درخواست کرده است قرارداد او کوتاه مدت باشد و پس از مسابقات امارات ایران را ترک کند.

کی روش که این روزها با پیشنهاد فدراسیون کلمبیا مواجه شده و برای مذاکرات رسمی از هفته‌ها قبل اقدام کرده بود همچنین مدعی شد که حمایت های لازم در مسیر حضور در جام ملت ها از شاگردانش صورت نگرفته است.

او در کنایه اعلام کرد چطور تیم پرسپولیس با پرواز فرست کلاس به ژاپن سفر می کند اما شاگردان او با مشکلاتی از جمله تهیه مواد غذایی رو به رو هستند؟

بیشتر بخوانید:

پیام صادقیان: بازی مقابل پرسپولیس برای من خاص و ویژه است

برای پیام صادقیان؛ پیرمرد ۲۷ ساله!

کریمی تماس گرفت، یک لحظه هم فکر نکردم

این اظهارنظر سرمربی پرتغالی به مذاق هواداران پرسپولیس خوش نیامد و پس از سخنان جواد خیابانی روی آنتن زنده جو سنگینی علیه وی شکل گرفت.

پس از واکنش های متعدد اهالی فوتبال از جمله بازیکنان سابق و پیشکسوتان پرسپولیسی این بار نوبت پیام صادقیان، شاگرد سابق برانکو ایوانکوویچ که به تازگی به تیم سپیدرود رشت ملحق شد و زیر نظر علی کریمی حضور دارد، رسید.

صادقیان در صفحه مجازی اینستاگرامش به شکل توهین آمیزی کی روش را به سکوت فراخواند و علیه او جبهه گرفت.

  حسین ۲۹ / ۲۹ / ۱۳۹۷  ساعت: ۱۰:۴۸

  این بنده خدا مقصر نیست چون به همه اهالی فوتبال اثبات شده که هیچ زحمتی برای تربیتش کشیده نشده و به نوعی تو کوچه و خیابان سیر کرده تا به اینجا رسیده و گرنه الان جاش اینجا نبود.

  حسین ۲۹ / ۲۹ / ۱۳۹۷  ساعت: ۱۰:۵۱

  این بنده خدا اصلا مقصر نیست.و به نوعی به تمامی اهالی فوتبال اثبات شده که هیچ زحمتی برای تربیتش کشیده نشده و تو کوچه و خیابان سیر کرده تا به اینجا رسیده.و گرنه الان جاش اینجا نبود

  رضا ۲۹ / ۲۹ / ۱۳۹۷  ساعت: ۱۴:۳۶

  این پیام صادقیان در ادامه جز دردسر چیزی برای سپیدرود نخواهد داشت آوردن ایشان اشتباه محض بود این بابا هنوز نیامده حاشیه را شروع کرد, بازیکن باید سرش تو کار خودش باشه

  Kazem ۲۹ / ۲۹ / ۱۳۹۷  ساعت: ۱۸:۳۷

  اخه استاش هم همین کاره است و خوشش میاد خوبه یکم از دایی باد بگیرند

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


حمایت از sepidroodsc در گوگل