صالح نیا: سپیدرود می تواند در لیگ‌ برتر خودش را حفظ کند

تاریخ: ۲۵ / ۰۹ / ۹۷     ساعت: ۱۲:۵۶

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – یک پیشکسوت فوتبال گیلان می گوید اگر بین تمام عوامل فوتبال گیلان همبستگی نباشد، باید فاتحه فوتبال شمال را خواند.

به گزارش سایت سپیدرود، بهمن صالح نیا در گفت و گو با ایسنا، درباره عملکرد سپیدرود رشت در نیم فصل اول گفت: من در ایران نبودم ولی بازی های سپیدرود را پیگیری می کردم.

حضور علی کریمی در این تیم باعث خوشحالی من شد و انتظار داشتم که هواداران گیلانی از ایشان حمایت های لازم را انجام دهند که این اتفاق هم افتاد البته نتایج نیم فصل اول هواداران گیلانی را یک مقدار نگران کرده است.

اما ما در نیم فصل دوم وقت زیادی داریم. امیدواریم که تعامل خوبی بین بازیکنان و مربی وجود داشته باشد و هم بستگی لازم را داشته باشند تا اعتبار سپیدرود حفظ شود.

او ادامه داد: سپیدرودی ها اگر فعل خواستن را صرف کنند می توانند در نیم فصل دوم موفق باشند. سپیدرود بازیکنان خوبی دارد و این قابلیت را دارد که در ادامه راه برای خود موفقیت کسب کند. فوتبال یک کار گروهی است و باید کارهای تاکتیکی و تکنیکی خود را به خوبی انجام دهند تا به شرایط خوب برگردند.

این پیشکسوت فوتبال گیلان اضافه کرد: من به عنوان یک شهروند گیلانی و کسی که در ملوان کار کردم، در تقابل با سپیدرود همیشه رفاقت ها و احترام ها با وجود رقابتی که داشتیم حفظ می‌شد.

ورود بعضی از افراد به فوتبال گیلان سبب بی تفاوتی و بی انگیزگی در فوتبال ما شد. نمی دانم چرا فوتبال ما آلوده‌ چنین تفکراتی شده است. این وضعیت نیز در ملوان وجود دارد و تغییرات پشت سر هم در این تیم حاکی از این مساله است.

باید همبستگی کادر فنی و بازیکنان و هواداران و داور وجود داشته باشد و گرنه باید فاتحه فوتبال گیلان را خواند. دلسوزی مسوولان و حمایت های هواداران باید این همبستگی‌ را ایجاد و حفظ کند تا با خونسردی و به دور از مسائل حاشیه ای فوتبال گیلان به راه خود ادامه دهد.

صالح نیا در پایان در پاسخ به این سوال که آیا سپیدورد در لیگ‌ برتر می ماند؟ گفت: این مساله بعید نیست سپیدرود می تواند در لیگ‌ برتر خودشان را حفظ کند چون بازیکنان خوبی دارد و تجربه خوب علی کریمی در فوتبال حاکی از آن است که می تواند این تیم را مدیریت و در لیگ‌ برتر ماندگار کند.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

هفته دوم زیر سایه لیگ برتر؛ تقابل عاشوری و عنایتی و دربی تهران

تیم فوتبال ۹۰ ارومیه به دنبال برد در مقابل سپیدرود است / مسوولان شهر ارومیه از تیم حمایت کنند

بررسی نتایج نمایندگان گیلان در آغاز لیگ دسته یک فوتبال

۵ مدیرعامل و ۶ سرمربی، مورد عجیب سپیدرود!

اعلام نهایی برنامه هفته دوم دسته اول

آماده‌سازی ورزشگاه تختی ارومیه برای هفته دوم لیگ دسته یک فوتبال

اسامی محرومان لیگ دسته اول در هفته دوم / شمشیرهای برهنه سرمربیان لیگ یک در هفته اول!

نود ارومیه: باز هم لیگ یک، باز هم اعتراضات کنار خط!

برجای مانده از سپیدرود – مس: از اسب افتادیم از اصل نه!

افشین ناظمی: خبرهای خوشی برای سپیدرود رشت در راه است

گزارش تصویری از نخستین تمرین سپیدرود با مدیریت تازه و بازگشت محمد زینال!

ملکی: آقای تارتار؛ آه من همیشه پشت سرت است!

مراسم معارفه مدیرعامل جدید سپیدرود برگزار شد

گزارش تصویری از مسابقه دوستانه بزرگسالان سپیدرود – جوانان سپیدرود

عید غدیر؛ عید ولایت مبارک باد

حمایت از sepidroodsc در گوگل