صالح نیا: سپیدرود می تواند در لیگ‌ برتر خودش را حفظ کند

تاریخ: ۲۵ / ۰۹ / ۹۷     ساعت: ۱۲:۵۶

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – یک پیشکسوت فوتبال گیلان می گوید اگر بین تمام عوامل فوتبال گیلان همبستگی نباشد، باید فاتحه فوتبال شمال را خواند.

به گزارش سایت سپیدرود، بهمن صالح نیا در گفت و گو با ایسنا، درباره عملکرد سپیدرود رشت در نیم فصل اول گفت: من در ایران نبودم ولی بازی های سپیدرود را پیگیری می کردم.

حضور علی کریمی در این تیم باعث خوشحالی من شد و انتظار داشتم که هواداران گیلانی از ایشان حمایت های لازم را انجام دهند که این اتفاق هم افتاد البته نتایج نیم فصل اول هواداران گیلانی را یک مقدار نگران کرده است.

اما ما در نیم فصل دوم وقت زیادی داریم. امیدواریم که تعامل خوبی بین بازیکنان و مربی وجود داشته باشد و هم بستگی لازم را داشته باشند تا اعتبار سپیدرود حفظ شود.

او ادامه داد: سپیدرودی ها اگر فعل خواستن را صرف کنند می توانند در نیم فصل دوم موفق باشند. سپیدرود بازیکنان خوبی دارد و این قابلیت را دارد که در ادامه راه برای خود موفقیت کسب کند. فوتبال یک کار گروهی است و باید کارهای تاکتیکی و تکنیکی خود را به خوبی انجام دهند تا به شرایط خوب برگردند.

این پیشکسوت فوتبال گیلان اضافه کرد: من به عنوان یک شهروند گیلانی و کسی که در ملوان کار کردم، در تقابل با سپیدرود همیشه رفاقت ها و احترام ها با وجود رقابتی که داشتیم حفظ می‌شد.

ورود بعضی از افراد به فوتبال گیلان سبب بی تفاوتی و بی انگیزگی در فوتبال ما شد. نمی دانم چرا فوتبال ما آلوده‌ چنین تفکراتی شده است. این وضعیت نیز در ملوان وجود دارد و تغییرات پشت سر هم در این تیم حاکی از این مساله است.

باید همبستگی کادر فنی و بازیکنان و هواداران و داور وجود داشته باشد و گرنه باید فاتحه فوتبال گیلان را خواند. دلسوزی مسوولان و حمایت های هواداران باید این همبستگی‌ را ایجاد و حفظ کند تا با خونسردی و به دور از مسائل حاشیه ای فوتبال گیلان به راه خود ادامه دهد.

صالح نیا در پایان در پاسخ به این سوال که آیا سپیدورد در لیگ‌ برتر می ماند؟ گفت: این مساله بعید نیست سپیدرود می تواند در لیگ‌ برتر خودشان را حفظ کند چون بازیکنان خوبی دارد و تجربه خوب علی کریمی در فوتبال حاکی از آن است که می تواند این تیم را مدیریت و در لیگ‌ برتر ماندگار کند.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

انتقاد علی کریمی از وضعیت فعلی فوتبال کشور

نخستین تمرین سپیدرود پس از اردوی دو هفته ای تهران

آنها که به لیگ برتر برگشتند؛ و ناگهان خانه!

پست اینستاگرامی دور از انتظار پیام صادقیان رو به کی روش!

نورمحمدی: در نیم فصل دوم هر بازی برای مان فینال است

کعبی: ایراد من فوتبالی نبود

روی خط استقلال خوزستان: انتظار داشتیم فولاد سراغ مبعلی نمی آمد / دلفی و خشتان را از دست نمی‌دهیم

استفاده از VAR در نیم فصل دوم

تیم فوتبال امید مقاومت توسط شاگردان کریمی گلباران شد

احتمال موافقت برانکو با جدایی بازیکن پرسپولیس: طاهرخانی شاگرد علی کریمی می شود؟

دو بازیکن در انتظار لیست نهایی کریمی

نظرمحمدی: دیدارهای مرحله مقدماتی حکم بازی های تدارکاتی را دارند / عدم انگیزه کافی بازیکنان مقابل عراق

شیطنت مربیان جوان سر کلاس درس!

۱۶ صندلی داغ لیگ خلیج فارس؛ از امپراتور، ژنرال، شهریار تاجادوگر و شیر ژرمن

یادداشت رادنی دیدار در سایت سپیدرود بین ۸ اثر برتر قاره آسیا – اقیانوسیه

حمایت از sepidroodsc در گوگل