ضعیف ترین آمار گلزنی تاریخ لیگ برتر رقم خورد

تاریخ: ۲۱ / ۰۸ / ۹۷     ساعت: ۲۳:۳۱

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – هجدهیمن دوره رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران از کم گل ترین ادوار تاریخ این رقابتها به حساب می آید و نسبت به ادوار پیشین، آمار بسیار ضعیفی دارد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از وب سایت نود، با برگزاری بیش از ۸۰ بازی در رقابت های لیگ برتر، پرونده یک سوم از مسابقات فصل جاری بسته شد، و راه زیادی هم تا پایان نیم فصل نخست نمانده است.

رقابت های فصل جاری لیگ برتر در شرایطی در حال برگزاری است که بازی های انجام شده در یک سوم اول این فصل، از نظر تعداد گل های به ثمر رسیده بسیار ضعیف بودند تا فوتبال ایران شاهد یکی از کم گل ترین ادوار تاریخ لیگ برتر باشد.

با یک نگاه مقایسه ای ساده بین ۸۰ بازی ابتدایی فصل جاری با بازی های مشابه در ادوار گذشته، به خوبی می توان این آمار بسیار ضعیف را مشاهده کرد.

در ۸۰ بازی رقابت های فصل جاری لیگ برتر، در مجموع ۱۵۸ گل به ثمر رسید و پس از ۱۶ سال، رکورد کمترین آمار گلزنی در ۸۰ بازی به لیگ برتر هجدهمین اختصاص یافت.

تا پیش از رقابت های فصل جاری، دومین دوره این بازیها با ۱۵۹ گل در ۸۰ بازی به عنوان ضعیف ترین دوره از نظر آمار گلزنی به حساب می آمد که این رکورد منفی پس از ۱۶ سال جابجا شد.

رقابت های این فصل از نظر تعداد گل های زده تیم های مهمان، ضعیف ترین دوره تاریخ لیگ برتر به حساب می آید؛ تیم های مهمان در این بازیها ۶۹ بار موفق به گشودن دروازه تیم های میزبان شدند تا با گل های زده مساوی در دوره های اول و دوم لیگ برتر، به عنوان ضعیف ترین عملکرد تیم های مهمان در تاریخ این بازیها باشند.

از نظر آمار گلزنی تیم های میزبان، لیگ برتر هجدهم دومین دوره ضعیف در تمامی ادوار به شمار می رود؛ لیگ برتر پانزدهم تنها دوره ای است که آمار گل زده تیم های میزبان ضعیف از لیگ برتر هجدهم است.

در لیگ برتر پانزدهم آمار ۸۲ گل زده برای تیم های میزبان به ثبت رسید که این آمار در رقابت های فصل جاری به ۸۹ گل رسید تا دومین دوره ضعیف در تمامی ادوار لیگ برتر شناخته شود.

ثلث اول لیگ برتر هجدهم در حالی ضعیف ترین آمار گل زده را دارد که اختلاف آن با بهترین دوره این مسابقات، ۷۰ گل می باشد. سومین دوره لیگ برتر که پرگل ترین دوره این بازیها در ۸۰ بازی ابتدای فصل محسوب می شود، آمار ۲۲۸ گل زده را نشان می دهد.

تیم های میزبان در سومین دوره لیگ برتر، در ۸۰ بازی اول فصل ۱۳۹ بار دروازه حریفان خود را باز کردند که این آمار بهترین عملکرد در تاریخ لیگ برتر به حساب می آید. بهترین عملکرد تیم های مهمان در تاریخ لیگ برتر در فصل یازدهم با ۹۱ گل زده به ثبت رسید.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

بخش دوم گزارش تصویری حبرگزاری فارس از دیدار سپیدرود – پرسپولیس

کدام تیم در فوتبال باشگاهی تهاجمی تر است؟

پیروزی سپیدرود در آخرین دیدار سال ۹۷

دست نشان: سپیدرود متفاوتی درسال ۹۸ خواهید دید

گزارش تصویری خبرگزاری فارس: سپیدرود در آستانه سقوط به لیگ یک

نوروز ۱۳۹۸ شاد باش باد

جدول گلزنان لیگ برتر فوتبال ایران در پایان سال ۹۷

سپیدرود، قعرنشین با جادوگر / مدیران نفت مسجد سلیمان وعده هاشان را عملی کردند

چالشی که لیگ برتر فوتبال را ۱۴ تیمی می کند!

جدول کلین‌شیت لیگ برتر تا پایان هفته بیستم و دوم؛ پیشتازی استقلال ادامه دارد

گزارش تصویری خبرگزاری میزان از دیدار پرسپولیس و سپیدرود رشت

بررسی واگذاری باشگاه سپیدرود رشت: کلاهی که بر سر علی کریمی رفت

شایان مصلح در گفت و گو با کیهان ورزشی: کاشف من علی نظرمحمدی بود / فوتبال، ارزش آن را ندارد که بخواهم به کسی توهین کنم

گزارش تصویری سایت نود / سپیدرود ۱ – ۳ پرسپولیس

نگاه روز – رستم از شاهنومه رفت

حمایت از sepidroodsc در گوگل