علی کریمی در انتظار برگزاری جلسه کمیته انضباطی / تمرین روز سه شنبه با کریمی برگزار می شود

تاریخ: ۲۲ / ۱۱ / ۹۶     ساعت: ۱۵:۰۳

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – سرمربی مستعفی تیم فوتبال سپیدرود رشت برای بازگشت به این تیم منتظر برگزاری جلسه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال است.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری تسنیم، علی کریمی سرمربی مستعفی تیم فوتبال سپیدرود رشت که در چند وقت گذشته اظهارات تندی علیه مسئولان فدراسیون فوتبال مطرح کرده است،‌ باید فردا (دوشنبه) از ساعت ۱۵:۳۰ در جلسه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال حضور یابد و در مورد صحبت‌های خود توضیح دهد.

علی کریمی روز جمعه نیز به همین دلیل از سرمربیگری سپیدرود استعفا کرد که البته این تصمیم با مخالفت مدیران باشگاه رشتی مواجه شد. حالا کریمی برای بازگشت به رشت منتظر برگزاری جلسه کمیته انضباطی است و پس از آن در مورد بازگشت و یا کناره‌گیری قطعی از سپیدرود تصمیم‌گیری خواهد کرد.

تمرین روز سه شنبه با کریمی برگزار می شود

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری میزان، تمرینات تیم فوتبال سپیدرود رشت بعد از چهار روز تعطیلی با نظر علی کریمی سرمربی تیم از صبح سه‌شنبه آغاز می‌شود.

این تیم خود را برای بازی هفته بیست‌و‌چهارم لیگ برتر مقابل سایپا آماده می‌کند. بر همین اساس به احتمال بسیار زیاد سپیدرود یک دیدار تدارکاتی با تیم‌های داخل استان تا قبل از دیدار مقابل سایپا برگزار خواهد کرد.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


حمایت از sepidroodsc در گوگل