علی کریمی در بن بست بازیکن!

تاریخ: ۱۳ / ۰۶ / ۹۷     ساعت: ۱۴:۳۶

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – ساعات باقی مانده آخرین روز نقل و انتقالات ساعات پرالتهابی برای علی کریمی خواهد بود. مربی ای که دوباره به سپیدرود آمده و دوباره مامور شده که تیم را در جدول بازی ها نگه دارد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ورزش سه، انجام این ماموریت نیازمند حضور چند بازیکن جدید در ترکیب است. او بعد از حضور دوباره در تیم چند بازیکن را از لیست کنار گذاشت.

محمد لطفی، رضا معقولی و امید سام کن. البته خروج قطعی این بازیکنان از  تیم نیازمند تسویه حساب با آنها است و فعلا پولی به آنها پرداخت نشده است.

واقعیت این است بازیکن خوب که شرایط خوبی داشته باشد و بتواند دراین شرایط به سپیدرود کمک کند حتما الان در تیمش جایگاه خوبی دارد! و با مشکل رضایتنامه برای حضور در رشت مواجه خواهد شد.

علی کریمی سخت به دنبال مهدی شریفی بود. مهاجمی که پیش تر در سپاهان و تراکتورسازی حضور داشته و قرار است نیم فصل دوم برای پرسپولیس باز کند. دقایقی پیش خبر رسید حضور او در رشت منتفی شده است.

همان طور که در خبرها خواندید محمد غلامی و توحید غلامی هم از حضور در سپیدرود عذرخواهی کرده اند به این خاطر که برای سپیدرودی شدن با مشکل رضایتنامه روبرو هستند.

علی کریمی در صحبت هایی که با باشگاه داشته حالا به دنبال یکی از بازیکنان تراکتورسازی و یکی از بازیکنان لیگ یکی است تا تیمش در آخرین روز نقل و انتقالات تقویت شود.

لیست تیم سپیدرود خالی از چند بازیکن شاخص و تاثیر گذاراست و علی کریمی که خیلی زود متوجه واقعیت ها شده همه تلاش خود را بکار می گیرد که در ساعات آتی دغدغه های خویش و مردم شهر رشت را به حداقل برساند. هر چند او در نیم فصل هم این فرصت را خواهد داشت که تیمش را با تغییراتی متوجه کند.

بیشترین نیاز این تیم در خط دفاع و حمله است. سپیدرود در ۶ بازی فقط ۲ گل زده و از سویی در این تعداد بازی ۱۴ گل خورده. هر چند در فاز حمله ضعیف تر از سپیدرود هم داریم اما در فاز دفاعی این تیم بی شک با ۱۴ گل خورده ضعیف ترین است.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

بخش دوم گزارش تصویری حبرگزاری فارس از دیدار سپیدرود – پرسپولیس

کدام تیم در فوتبال باشگاهی تهاجمی تر است؟

پیروزی سپیدرود در آخرین دیدار سال ۹۷

دست نشان: سپیدرود متفاوتی درسال ۹۸ خواهید دید

گزارش تصویری خبرگزاری فارس: سپیدرود در آستانه سقوط به لیگ یک

نوروز ۱۳۹۸ شاد باش باد

جدول گلزنان لیگ برتر فوتبال ایران در پایان سال ۹۷

سپیدرود، قعرنشین با جادوگر / مدیران نفت مسجد سلیمان وعده هاشان را عملی کردند

چالشی که لیگ برتر فوتبال را ۱۴ تیمی می کند!

جدول کلین‌شیت لیگ برتر تا پایان هفته بیستم و دوم؛ پیشتازی استقلال ادامه دارد

گزارش تصویری خبرگزاری میزان از دیدار پرسپولیس و سپیدرود رشت

بررسی واگذاری باشگاه سپیدرود رشت: کلاهی که بر سر علی کریمی رفت

شایان مصلح در گفت و گو با کیهان ورزشی: کاشف من علی نظرمحمدی بود / فوتبال، ارزش آن را ندارد که بخواهم به کسی توهین کنم

گزارش تصویری سایت نود / سپیدرود ۱ – ۳ پرسپولیس

نگاه روز – رستم از شاهنومه رفت

حمایت از sepidroodsc در گوگل