غلامی: اولین سه امتیاز را از پارس جنوبی می گیریم / می جنگیم تا لیگ برتری بمانیم

تاریخ: ۰۷ / ۰۸ / ۹۷     ساعت: ۱۹:۲۳

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – مهاجم سپیدرود رشت امیدوار است اولین سه امتیاز سرخپوشان در فصل جاری برابر پارس جنوبی جم در ورزشگاه سردار جنگل به دست بیاید.

به گزارش سایت سپیدرود، محمد غلامی در گفت و گو با ایلنا، درباره شکست سپیدرود رشت مقابل تراکتورسازی تبریز در هفته دهم به مانند دیدار برابر پیکان و پرسپولیس گفت: بعد از گل تساوی که به تراکتور زدیم گل خوردیم و به نظرم عملکرد فوق العاده‌ای داشتیم و به نظرم بازیکنان تیم ما پا به پای آنها پیش رفتند.

شرایط مناسبی برای کسب حداقل یک امتیاز داشتیم که متاسفانه مانند بازی پیکان و پرسپولیس در دقایق آخر غافلگیر شدیم. متاسفانه شانس چاشنی کار ما نبود، تمرکز نداشتیم و گل را دریافت کردیم.

او ادامه داد: فکر می کردیم یک امتیاز را گرفتیم و خیالمان راحت بود. بازی را خیلی زود برای خودمان تمام کردیم و تحمل گل دقیقه ۹۳ بسیار سخت بود. از این شکست همه ما ناراحت هستیم و متاسفانه نشد یک امتیاز شیرین کسب کنیم.

این را بگویم که هیچ چیزی از ارزش‌های تیم ما کم نمی‌شود، بازیکنانی مانند شجاعی، دژاگه و حاج صفی در تیم مقابل بودند که سابقه برتن کردن پیراهن تیم ملی را دارند و همچنین مهاجم آنها آنتونی استوکس که بازی خوبی به نمایش گذاشتند. به هر حال ما با تمام توان بازی کردیم و امیدواریم در بازی بعدی به موفقیت برسیم.

مهاجم سرخپوشان گیلانی درباره رویارویی با پارس جنوبی جم در هفته یازدهم لیگ برتر گفت: اول از همه این را بگویم که توانستیم در جریان بازی گلزنی کنیم و این بار از روی نقطه پنالتی گلزنی نکردیم؛ این نشانه خوبی است و با تمام در ورزشگاه سردار جنگل قوا ظاهر می شویم تا اولین برتری این فصل را به امید خدا مقابل پارس جنوبی به دست بیاوریم.

آنهایی که تیم را در ابتدای فصل جمع کردند در حق تیم  و آقای کریمی نامردی کردند و دست آقای کریمی کوتاه شد که جای خالی در لیست نبوده و با این شرایطی که وجود دارد چند بازیکن مصدوم هم داریم که فکر می‌کنم یک ماه دیگر به ما اضافه شوند.

او ادامه داد: ما می جنگیم تا در لیگ برتر بمانیم و به هیچ وجه به فکر سقوط نیستیم. پارس جنوبی جم تیم خوبی است و مربی با دانشی مانند آقای تارتار دارد.

در مقابل ما طرفداران و آقای کریمی را داریم که تنها به سه امتیاز فکر می‌کنیم و با باختی که برای تراکتورسازی داشتیم تمرینات مناسبی را پشت سر گذاشتیم تا هر طور که شده سه امتیاز را کسب کنیم.

خداراشکر باشگاه تا به امروز تمامی امکانات را فراهم کرده و هیچ مشکلی به غیر از امتیاز گیری نداریم که با یک پیروزی بهتر می شویم.

    گیلان ۷ / ۰۷ / ۱۳۹۷  ساعت: ۲۳:۴۳

    سرمربی محترم لطفا کمی ترکیب میانه رو پرانرژی تر بزار.کعبی قبلا مهاجم بوده.غلامی پرانرژی هست در میانه میدان استفاده کن.رضا نورمحمدی به ترکیب اضافه کن.شیخ رو یک خط جلو بیار تا میانه زمین قویتر بشه.حاتمی اضافه کن.چه اصراری هست همش ترکیب باخت رو بزاری.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

گزارش تصویری خبرگزاری مهر از دیدار تیم های سپیدرود و پرسپولیس

علی کریمی چک های سپیدرود را پاس نمی کند / نظرمحمدی چک کریمی را برگشت زد

فوتبال خصوصی در سال ۹۷؛ مالکیت های جنجالی

سند واگذاری مشکوک باشگاه سپیدرود رشت از علی کریمی به بیات

گزارش تصویری سایت فوتبالی از پیکار سپیدرود رشت و پرسپولیس

استقلال خوزستان، یک قدم تا انحلال؟

اعتراض به غلامی؛ چرا پنالتی را گل نکردی؟

دو چهره متفاوت سپیدرود برابر پرسپولیس

گزارش تصویری دیدار تیمهای سپیدرود رشت و پرسپولیس تهران

۷ برش از دیدار سپیدرود – پرسپولیس

بررسی داوری سپیدرود – پرسپولیس: وتوی جنجالی در استادیوم سردار جنگل

غلامی: اگر پنالتی گل می شد شاید بازی برمی‌گشت / بایرامی: امیدوارم در لیگ بمانیم

حواشی دیدار سپیدرود رشت – پرسپولیس تهران + گزارش تصویری

دست نشان: هنوز ۲۴ امتیاز دیگر مانده و می توانیم در لیگ برتر بمانیم

برانکو: باید از نتایج مان در سال ۹۷ خوشحال باشیم / مثل همیشه پنالتی ما مردود اعلام شد

حمایت از sepidroodsc در گوگل