غلامی: بازی با استقلال برای سپیدرود حکم فینال را دارد / نورمحمدی: با برد برابر استقلال خودمان را ثابت می کنیم

تاریخ: ۱۵ / ۰۹ / ۹۷     ساعت: ۱۹:۱۹

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – مهاجم سپیدرود با تاکید بر دیدار حساس و سخت برابر استقلال تهران، گفت: این دیدار برای سپیدرود رشت با توجه به شرایط جدول حکم یک فینال را دارد.

به گزارش سایت سپیدرود، محمد غلامی در گفتگو با خبرگزاری مهر با اشاره به شرایط خاص میزبانی در رشت و بازی روز جمعه این تیم برابر استقلال تهران، بیان‌کرد: ما میزبان هستیم و باید سه امتیاز را در خانه نگه داریم. با توجه به شرایط جدول این دیدار برای ما در حکم فینال است.

وی در رابطه با فسخ قرارداد و جدایی امین منوچهری، مهاجم سپیدرود رشت در روزهای گذشته، افزود: این بازیکن در مدت زمان حضور خود در تیم سپیدرود زحمات زیادی برای این تیم کشیده که به عنوان یکی از اعضای تیم سپیدرود از وی تشکر می کنم.

مهاجم سپیدرود رشت ادامه داد: با انجام این بازی نیم فصل نخست رقابت‌های لیگ برتر تمام و فرصتی مناسب برای آماده‌سازی تیم فراهم می شود. علی کریمی سرمربی تیم سپیدرود برنامه‌های بسیاری برای تقویت باشگاه دارد.

غلامی همچنین به پیشرفت و روند رو به رشد خود اشاره کرد و افزود: همیشه تلاش کرده‌ام با تمرینات مستمر شرایط مطلوبی را برای خود به وجود آوردم.

وی در ادامه با تاکید براینکه می‌خواهد در بازی برابر استقلال عملکرد خوبی به نمایش بگذارد، اظهارکرد: تمام تلاش خود را انجام می دهم که بازی خوبی از خود به نمایش بگذارم و بهترین بازیکن میدان باشم.

مدافع سپیدرود: با برد برابر استقلال خودمان را ثابت می‌کنیم

مدافع با تجربه تیم فوتبال سپید رود رشت با بیان اینکه تیمش در دیدار برابر استقلال برای کسب سه امتیاز به زمین خواهد رفت، گفت: با برد برابر استقلال خودمان را ثابت خواهیم کرد.

رضا نورمحمدی با اشاره به دیدار پیش روی تیمش برابر استقلال اظهار داشت: ما برای بازی‌های خانگی برنامه ریزی ویژه ای داریم و روی تمام امتیازات این بازی ها حساب کرده ایم اما متاسفانه باخت بدی برابر صنعت نفت در خانه داشتیم که این موضوع روی تیم ما تاثیر گذار بود.

وی افزود: بازی برابر استقلال سخت است اما تیم ما شرایط خوبی دارد و همه برای این برد روحیه خوبی دارند. بازیکنان و کادر فنی هم قسم شده ایم تا با پیروزی برابر استقلال خودمان را ثابت کنیم و شکست خانگی هفته گذشته را فراموش کنیم.

مدافع با تجربه سپیدرود در مورد اینکه آیا کسر ۶ امتیاز از استقلال خوزستان در روحیه سپیدرود تاثیر داشت یا خیر، تصریح کرد: ما به سایر تیم ها کاری نداریم. شرایط ما به خوبی در حال جلو رفتن بود که بازی را بربر صنعت نفت واگذار کردیم و آن شکست برای ما ناراحت کننده بود.

حالا هم به خاطر شکست در آن مسابقه می‌خواهیم که نتیجه خوبی برابر استقلال بگیریم و سه امتیاز شیرین بازی را به هوادارانمان هدیه کنیم.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

مصلح: قعرنشینی سپیدرود اعصابم را خرد کرد / جای سپیدرود ته جدول نیست!

عملکرد ضعیف خط دفاعی استقلال خوزستان و سپیدرود: بحرانی که می‌تواند به سقوط منجر شود

بخش دوم گزارش تصویری حبرگزاری فارس از دیدار سپیدرود – پرسپولیس

کدام تیم در فوتبال باشگاهی تهاجمی تر است؟

پیروزی سپیدرود در آخرین دیدار سال ۹۷

نوروز ۱۳۹۸ شاد باش باد

دست نشان: سپیدرود متفاوتی درسال ۹۸ خواهید دید

گزارش تصویری خبرگزاری فارس: سپیدرود در آستانه سقوط به لیگ یک

جدول گلزنان لیگ برتر فوتبال ایران در پایان سال ۹۷

سپیدرود، قعرنشین با جادوگر / مدیران نفت مسجد سلیمان وعده هاشان را عملی کردند

چالشی که لیگ برتر فوتبال را ۱۴ تیمی می کند!

جدول کلین‌شیت لیگ برتر تا پایان هفته بیستم و دوم؛ پیشتازی استقلال ادامه دارد

گزارش تصویری خبرگزاری میزان از دیدار پرسپولیس و سپیدرود رشت

بررسی واگذاری باشگاه سپیدرود رشت: کلاهی که بر سر علی کریمی رفت

شایان مصلح در گفت و گو با کیهان ورزشی: کاشف من علی نظرمحمدی بود / فوتبال، ارزش آن را ندارد که بخواهم به کسی توهین کنم

حمایت از sepidroodsc در گوگل