فتاحی رفت؛ مَهدی رئیس کمیته مسابقات شد

تاریخ: ۱۷ / ۰۸ / ۹۸     ساعت: ۰۲:۵۹

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – سعید فتاحی از ریاست کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران رفتنی شد و سهیل مهدی جایگزین او شد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، حیدر بهاروند ضمن تشکر از زحمات سعید فتاحی طی حکمی، سهیل مهدی را با حفظ سمت، به عنوان سرپرست مسابقات فوتبال ایران منصوب کرد.

سعید فتاحی پیشتر به عنوان رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فعالیت می‌کرد و سهیل مهدی که رئیس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه‌ها بود به عنوان جایگزین او انتخاب شد.

سوال روز؛ چرا سعید فتاحی برکنار شد؟

سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد که سهیل مهدی جانشین سعید فتاحی در کمیته مسابقات سازمان لیگ شده است.

در خصوص این جابجایی صحبت‌ها و حاشیه‌هایی مطرح شد؛ از جمله اینکه مسئولان سازمان لیگ به خاطر اتفاقات بازی فولاد خوزستان و پرسپولیس که در اهواز برگزار شد فتاحی را برکنار کردند.

یک منبع مطلع در این خصوص گفت: «این جابجایی هیچ ارتباطی به اتفاقات بازی فولاد خوزستان و پرسپولیس نداشته است. یکسری اختلاف‌نظر‌های درون‌سازمانی بین فتاحی و مسئولان سازمان لیگ وجود داشت که همین مسئله باعث شد فتاحی از سازمان لیگ برود.

البته قرار بود این جابجایی در نیم فصل انجام شود، اما در نهایت تصمیم بر این شد که در این برهه سهیل مهدی جانشین سعید فتاحی شود.»

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


حمایت از sepidroodsc در گوگل