فغانی، داور اختصاصی نساجی در لیگ برتر! / راز حضور همیشگی فغانی در بازی های نساجی

تاریخ: ۰۶ / ۰۹ / ۹۷     ساعت: ۱۲:۰۹

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – قضاوت دربی شمال بین دو تیم نساجی مازندران و سپیدرود رشت بر عهده علیرضا فغانی قرار گرفت تا این داور بین المللی صاحب رکورد جالبی شود.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ورزش سه، روز پنجشنبه دو تیم نساجی مازندران و سپیدرود رشت در قائمشهر به مصاف یکدیگر می‌روند و دربی ال مازنو را برگزار خواهند کرد.

دیداری حساس که به خصوص برای شاگردان علی کریمی مهم است و آن‌ها به دنبال فرار از قعر جدول مسابقات هستند.

اما با تصمیم کمیته داوران فدراسیون فوتبال علیرضا فغانی به عنوان داور وسط این دیدار انتخاب شد تا چهارمین قضاوت خود برای نساجی در لیگ هجدهم را انجام دهد.

داور بین المللی ایران تا به اینجای مسابقات هفت قضاوت داشته که چهار دیدار آن به قرمزپوشان مازنی بازمی‌گردد. آخرین مسابقه‌ای که فغانی برای شاگردان نکونام قضاوت کرد، مربوط به هفته یازدهم و جدال با پدیده مشهد است؛ دیدار که با باخت سه گله نساجی همراه شد.

پیش از این قضاوت دو دیدار نساجی مازندران با نفت مسجدسلیمان و سپاهان در جام حذفی هم بر عهده علیرضا فغانی بود تا اینگونه بهترین داور ایران به نوعی در انحصار نساج‌ها دربیاید. پیش از این مسئولان باشگاه مازنی اعتراضات فراوانی را نسبت به داوری و اشتباهات موجود مطرح کرده بودند و حالا باید دید در ادامه چه سیاستی را اتخاذ می‌کنند.

راز حضور همیشگی فغانی در بازی های نساجی

علیرضا فغانی در بازی نساجی – سپیدرود برای چهارمین بار در فصل جاری لیگ برتر برای تیم مازنی سوت خواهد زد و این کمی عجیب است. تا جایی که برخی علیرضا فغانی را داور اختصاصی بازی های نساجی بر می شمرند.

این اتفاق در حالی رخ می دهد که جواد نکونام این فصل بارها و بارها از داوری گله مند بوده و معتقد است امتیازات حساسی از تیم او به خاطر اشتباهات داور ضایع شده است.

از سویی علیرضا فغانی این فصل به دلیل مسافرت های پی در پی در خیلی از هفته های لیگ برتر غایب بوده است اما هر گاه قضاوت کرده یک پای کار تیم نساجی بوده است!

رضا غیاثی، سخنگوی کمیته داوران در خصوص راز حضور همیشگی علیرضا فغانی در بازی های نساجی می گوید: «رازی در میان نیست. مسئولیت چیدمان داوری بر عهده آقای اصفهانیان است و ایشان تشخیص داده که بازی این هفته نساجی و سپیدرود را علیرضا فغانی سوت بزند. شاید به دلیل حساسیتی که این دیدار دارد.

قطعا می دانم بحث خاصی در میان نیست و به دفعات پیش آمده که یک داور در طول فصل و به صورت رندوم چند بار بازی تیم را سوت زده است. در این بین چون علیرضا فغانی داور سرشناسی است توجه بیشتری به این موضوع می شود.»

نساجی هفته ها پیش در بازی با سپاهان از اشتباه داوری آسیب شدید دید و شاید به این خاطر علیرضا فغانی برای بازی های این تیم انتخاب می شود که کمیته داوران به باشگاه نساجی ثابت کند هیچ عنادی با تیم مازنی ندارد و اشتباهات داوری سهوا به ضرر این تیم تمام شده است.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

کدام مربیان نیم فصل دوم را نمی بینند؟

سه شنبه سرنوشت ساز سپیدرود: فقط بازیکنانی به تمرینات بر می گردند که با آنها تماس گرفته شود

شوخی روز؛ مگر قلیان در رشت چند است؟

بخش پایانی گزارش تصویری فارس: شکست سنگین سپیدرود مقابل استقلال

منوچهری: مشکل خاصی با علی آقا ندارم / کریمی برای نتیجه‌ به افراد قوی‌ احتیاج دارد

شیخ سلیمانی: داور پنالتی ما را می گرفت شکست سنگین ما مقابل استقلال رقم نمی خورد

یک پرسش پس از یک شکست سنگین؛ آیا آنالیزور و کادرفنی به آنالیز برنامه نود توجه نکردند؟

گزارش ویژه؛ پنج شوک و تنها یک موفقیت!

گزارش تصویری سایت فوتبالی: برتری پرگل استقلال مقابل سپیدرود

در انتقاد به روند غیرشفاف مالکیت: چرا علی کریمی منتقد سپیدرود نیست؟

بابک مرادی گزینه زمستانی ارتش سرخ / روز تاریک ستاره سپیدرود برابر استقلال

بخش دوم گزارش تصویری خبرگزاری فارس ازجدال سپیدرود و استقلال

آخرین قوانین نقل و انتقالات در تعطیلات زمستانی / قرعه کشی جام حذفی

کریمی: به طور حتم جا به جایی بازیکن داریم / اول راهم و باخت مقابل استقلال بر گردنم است

سپیدرود تیم بی دفاع، استقلال تیم فرصت طلب

حمایت از sepidroodsc در گوگل