فغانی، داور اختصاصی نساجی در لیگ برتر! / راز حضور همیشگی فغانی در بازی های نساجی

تاریخ: ۰۶ / ۰۹ / ۹۷     ساعت: ۱۲:۰۹

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – قضاوت دربی شمال بین دو تیم نساجی مازندران و سپیدرود رشت بر عهده علیرضا فغانی قرار گرفت تا این داور بین المللی صاحب رکورد جالبی شود.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ورزش سه، روز پنجشنبه دو تیم نساجی مازندران و سپیدرود رشت در قائمشهر به مصاف یکدیگر می‌روند و دربی ال مازنو را برگزار خواهند کرد.

دیداری حساس که به خصوص برای شاگردان علی کریمی مهم است و آن‌ها به دنبال فرار از قعر جدول مسابقات هستند.

اما با تصمیم کمیته داوران فدراسیون فوتبال علیرضا فغانی به عنوان داور وسط این دیدار انتخاب شد تا چهارمین قضاوت خود برای نساجی در لیگ هجدهم را انجام دهد.

داور بین المللی ایران تا به اینجای مسابقات هفت قضاوت داشته که چهار دیدار آن به قرمزپوشان مازنی بازمی‌گردد. آخرین مسابقه‌ای که فغانی برای شاگردان نکونام قضاوت کرد، مربوط به هفته یازدهم و جدال با پدیده مشهد است؛ دیدار که با باخت سه گله نساجی همراه شد.

پیش از این قضاوت دو دیدار نساجی مازندران با نفت مسجدسلیمان و سپاهان در جام حذفی هم بر عهده علیرضا فغانی بود تا اینگونه بهترین داور ایران به نوعی در انحصار نساج‌ها دربیاید. پیش از این مسئولان باشگاه مازنی اعتراضات فراوانی را نسبت به داوری و اشتباهات موجود مطرح کرده بودند و حالا باید دید در ادامه چه سیاستی را اتخاذ می‌کنند.

راز حضور همیشگی فغانی در بازی های نساجی

علیرضا فغانی در بازی نساجی – سپیدرود برای چهارمین بار در فصل جاری لیگ برتر برای تیم مازنی سوت خواهد زد و این کمی عجیب است. تا جایی که برخی علیرضا فغانی را داور اختصاصی بازی های نساجی بر می شمرند.

این اتفاق در حالی رخ می دهد که جواد نکونام این فصل بارها و بارها از داوری گله مند بوده و معتقد است امتیازات حساسی از تیم او به خاطر اشتباهات داور ضایع شده است.

از سویی علیرضا فغانی این فصل به دلیل مسافرت های پی در پی در خیلی از هفته های لیگ برتر غایب بوده است اما هر گاه قضاوت کرده یک پای کار تیم نساجی بوده است!

رضا غیاثی، سخنگوی کمیته داوران در خصوص راز حضور همیشگی علیرضا فغانی در بازی های نساجی می گوید: «رازی در میان نیست. مسئولیت چیدمان داوری بر عهده آقای اصفهانیان است و ایشان تشخیص داده که بازی این هفته نساجی و سپیدرود را علیرضا فغانی سوت بزند. شاید به دلیل حساسیتی که این دیدار دارد.

قطعا می دانم بحث خاصی در میان نیست و به دفعات پیش آمده که یک داور در طول فصل و به صورت رندوم چند بار بازی تیم را سوت زده است. در این بین چون علیرضا فغانی داور سرشناسی است توجه بیشتری به این موضوع می شود.»

نساجی هفته ها پیش در بازی با سپاهان از اشتباه داوری آسیب شدید دید و شاید به این خاطر علیرضا فغانی برای بازی های این تیم انتخاب می شود که کمیته داوران به باشگاه نساجی ثابت کند هیچ عنادی با تیم مازنی ندارد و اشتباهات داوری سهوا به ضرر این تیم تمام شده است.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

گزارش تصویری خبرگزاری مهر از دیدار تیم های سپیدرود و پرسپولیس

علی کریمی چک های سپیدرود را پاس نمی کند / نظرمحمدی چک کریمی را برگشت زد

فوتبال خصوصی در سال ۹۷؛ مالکیت های جنجالی

سند واگذاری مشکوک باشگاه سپیدرود رشت از علی کریمی به بیات

گزارش تصویری سایت فوتبالی از پیکار سپیدرود رشت و پرسپولیس

استقلال خوزستان، یک قدم تا انحلال؟

اعتراض به غلامی؛ چرا پنالتی را گل نکردی؟

دو چهره متفاوت سپیدرود برابر پرسپولیس

گزارش تصویری دیدار تیمهای سپیدرود رشت و پرسپولیس تهران

۷ برش از دیدار سپیدرود – پرسپولیس

بررسی داوری سپیدرود – پرسپولیس: وتوی جنجالی در استادیوم سردار جنگل

غلامی: اگر پنالتی گل می شد شاید بازی برمی‌گشت / بایرامی: امیدوارم در لیگ بمانیم

حواشی دیدار سپیدرود رشت – پرسپولیس تهران + گزارش تصویری

دست نشان: هنوز ۲۴ امتیاز دیگر مانده و می توانیم در لیگ برتر بمانیم

برانکو: باید از نتایج مان در سال ۹۷ خوشحال باشیم / مثل همیشه پنالتی ما مردود اعلام شد

حمایت از sepidroodsc در گوگل