فولاد – سپیدرود: راند سوم شمال جنوب

تاریخ: ۱۷ / ۰۸ / ۹۷     ساعت: ۲۲:۳۴

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال ایران روز جمعه با انجام ۳ دیدار در شهر‌های مختلف پیگیری می شود و مابقی بازی های این هفته در روز‌های شنبه، یکشنبه و چهارشنبه برگزار خواهد شد.

همچنین دیدار استقلال و پدیده که قرار بود روز آدینه در ورزشگاه آزادی برگزار شود به علت حضور مهمانان خارجی جهت شرکت در فینال لیگ قهرمانان آسیا به روز دیگری موکول شد.

بازی سرخپوشان پایتخت در هفته دوازدهم هم به علت حضور آن ها در فینال لیگ قهرمانان آسیا هم به تعویق افتاد. علاوه بر این، بازی معوقه سپاهان و سایپا از هفته یازدهم لیگ برتر روز آدینه برگزار می‌شود.

سپیدرود هفته گذشته توانست در خانه پارس جنوبی را شکست دهد تا پس از ۱۰ بازی بدون برد، یک پیروزی کسب کرده باشند و خط تیره‌ای که مقابل تعداد بردهای این تیم وجود دارد پاک شود.

شرایط شاگردان علی کریمی پس از کسب نخستین پیروزی در لیگ هجدهم به مراتب بهتر از فولاد خوزستان است که پس از کناره گیری پورموسوی از هدایت این تیم و روی کار آمدن ایلی استن، از روزهای خوبش فاصله زیادی گرفته و به مدت هفت هفته طعم پیروزی را نچشیده است.

در حال حاضر فولاد با یازده امتیاز در رده دوازدهم و سپیدرود با ۶ امتیاز در رده شانزدهم جدول ۱۶ تیمی لیگ برتر قرار دارند.

بازی ۲ تیم فوتبال فولاد خوزستان و سپیدرود رشت روز شنبه ساعت ۱۵:۳۰ برگزار می شود. تیم فولاد خوزستان هفته گذشته در دربی اهواز برابر تیم صنعت نفت آبادان به تساوی بدون گل دست یافت و با ۱۱ امتیاز در جایگاه دوازدهم قرار گرفت.

این تیم اهوازی قصد دارد با حمایت هواداران خونگرم خود از سد تیم سپیدرود رشت عبور کند تا چند پله در جدول رده بندی صعود کند.

تیم سپیدرود رشت که پارسال به لیگ برتر آمده است در وضعیت بحرانی قرار دارد و با ۶ امتیاز در انتهای جدول رده بندی قرار دارد.

این تیم شمالی با هدایت علی کریمی قصد دارد با برد برابر تیم فولاد خوزستان دست پر از اهواز برگردد، اما کار سختی در برابر هواداران خونگرم اهوازی پیش رو دارد.

تیم سپیدرود رشت هفته گذشته با برتری برابر تیم پارس جنوبی جم اولین برد خود را در لیگ برتر با حضور هواداران شمالی جشن گرفت و این تیم قصد دارد دومین پیروزی خود را در لیگ برتر در اهواز بدست آورد تا از ته جدول فرار کند.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

بخش دوم گزارش تصویری حبرگزاری فارس از دیدار سپیدرود – پرسپولیس

کدام تیم در فوتبال باشگاهی تهاجمی تر است؟

پیروزی سپیدرود در آخرین دیدار سال ۹۷

دست نشان: سپیدرود متفاوتی درسال ۹۸ خواهید دید

گزارش تصویری خبرگزاری فارس: سپیدرود در آستانه سقوط به لیگ یک

نوروز ۱۳۹۸ شاد باش باد

جدول گلزنان لیگ برتر فوتبال ایران در پایان سال ۹۷

سپیدرود، قعرنشین با جادوگر / مدیران نفت مسجد سلیمان وعده هاشان را عملی کردند

چالشی که لیگ برتر فوتبال را ۱۴ تیمی می کند!

جدول کلین‌شیت لیگ برتر تا پایان هفته بیستم و دوم؛ پیشتازی استقلال ادامه دارد

گزارش تصویری خبرگزاری میزان از دیدار پرسپولیس و سپیدرود رشت

بررسی واگذاری باشگاه سپیدرود رشت: کلاهی که بر سر علی کریمی رفت

شایان مصلح در گفت و گو با کیهان ورزشی: کاشف من علی نظرمحمدی بود / فوتبال، ارزش آن را ندارد که بخواهم به کسی توهین کنم

گزارش تصویری سایت نود / سپیدرود ۱ – ۳ پرسپولیس

نگاه روز – رستم از شاهنومه رفت

حمایت از sepidroodsc در گوگل