قربان زاده: به زور نمی شود در یک تیم ماند/ کم کاری؟ برخی شلوغ کاری کرده اند

تاریخ: ۲۴ / ۰۹ / ۹۷     ساعت: ۱۸:۱۲

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – میلاد قربان زاده، بازیکن تیم فوتبال سپیدرود گفت: برخی شایعات را باور ندارم و فکر می کنم برخی شلوغ کاری کرده اند.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری میزان، میلاد قربان‌زاده در فهرست مازاد سپیدرود است و این بازیکن مدتی است در تمرینات این تیم شرکت نمی کند.

وی در این مورد اظهار داشت: هنوز هیچ چیز معلوم نیست. فعلا گفتند در تمرینات شرکت نکنم، تا در آینده ای نزدیک در این باره صحبت کنیم.

این بازیکن ادامه داد: مچ پایم کمی درد می‌کرد و من فرصت را غنیمت شمردم و برای استراحت بیشتر فعلا در تمرینات شرکت نمی‌کنم.

قربان زاده در مورد شایعه کم کاریش برای سپیدرود تصریح کرد: هنوز با علی کریمی صحبت نکردم و نمی دانم دلیل این تصمیم چیست. از طرفی برخی شایعات را باور ندارم و فکر می کنم برخی شلوغ کاری کرده اند. فقط به من گفتند فعلا در تمرینات شرکت نکن تا بنشینیم و صحبت کنیم.

وی در مورد جداییش از تیم سپیدرود گفت: فرقی برای من نمی کند. اگر ماندم که همچنان به این تیم کمک می کنم و اگر هم نماندم برایشان آرزوی موفقیت می کنم. البته من نسبت به سپیدرود بی تفاوت نیستم بلکه منظورم این است که در فوتبال حرفه ای این جدایی ها طبیعی است‌.

قربان زاده ادامه داد: من هم پیشنهاداتی دارم که یکی از آنها لیگ برتری و سایر آنها لیگ یکی است. اگر از سپیدرود رفتنی شدم، به آنها فکر خواهم کرد‌.

من همیشه فکر می کنم سپیدرود تیم خودم است چون برای این تیم زحمت کشیدم و آن را از خودم جدا نمی دانم ولی به زور هم نمی شود در تیمی ماند.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


حمایت از sepidroodsc در گوگل