مدیرعامل سپیدرود: از هواداران میخواهم که صبورتر باشند / سرمربی سپیدرود تا سه‌شنبه مشخص خواهد شد

تاریخ: ۲۴ / ۰۲ / ۹۷     ساعت: ۰۱:۰۲

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – در پی اعتراضات عده ای از هوادارن تیم فوتبال سپیدرود مقابل اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان نسبت به وضعیت مدیریت این تیم، مدیرعامل باشگاه سپیدرود از هواداران خواست تا صبورتر باشند.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ایسنا، صبح روز یکشنبه عده از هواداران تیم فوتبال سپیدرود در مقابل اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان جمع شده بودند و نسبت به وضعیت مدیرتی و رفتن علی کریمی از این باشگاه معترض بودند.

محمد رفیعی مدیرعامل باشگاه سپیدرود درباره این اعتراضات اظهار کرد: عاشقان سپیدرود بسیار هستند. هوادارن ما چشم چراغ باشگاه هستند.

اما به دلیل یک سری اختلافات بر سر مالکیت و همچنین رفتند آقای علی کریمی از سپیدرود، هوادارنمان گله مند بودند با صحبت هایی که با هوادارنمان کردیم و همه به آرامش دعوت شدند.

او افزود: از هواداران تقاضا دارم که صبور تر باشند تا ما بتوانیم با توجه به امکاناتی که داریم بتوانیم بهترین تصمیم را بگیریم.

رفیعی در پاسخ به این سوال که آیا برای انتخاب سرمربی به نتیجه رسیده اید پاسخ داد: چند گزینه را برسی کرده ایم و تا سه شنبه مشخص خواهد شد.

    مهیار ۲۵ / ۲۵ / ۱۳۹۷  ساعت: ۲۰:۲۵

    جناب‌ مدیرعامل،‌ تصمیم های این روزهای شما تاثیرات بلند مدت بر آینده سپیدرود میزاره.
    خواهش‌ میکنیم سپیدرود رو صرفا به تیم پرورش دهنده بازیکن و رقیب آسون برای تیمهای دیگه تبدیل نکنین.
    یکی از معظلات فوتبال گیلان سطح توقع بسیار پائین از بازیهای خارج از خونه و احساسی بازی کردن درخونه بوده … مراقب باشین شخصیت سپیدرود و هواداران اینگونه شکل نگیره.
    خواهش مندیم در قرارداد کادر فنی و بازیکنان توجه ویژه به بازیهای خارج خونه صورت بگیره… ما تو رشت خودمون بازی میگیریم از بازیکنا

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


حمایت از sepidroodsc در گوگل