مرزبان: اگر آخر فصل چهاردهم هم شویم به خودمان افتخار می کنیم / امیدوارم در زمستان تیم من و علی کریمی تقویت شود

تاریخ: ۰۲ / ۰۹ / ۹۷     ساعت: ۱۴:۳۰

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: در شرایطی به گل رسیدیم که بازی متعادل بود. بعد از گل فشار تیم حریف بیشتر شد و می‌توانستند به گل هم برسند.

به گزارش سایت سپیدرود، علیرضا مرزبان پس از پیروزی یک بر صفر تیمش برابر سپیدرود رشت در نشست خبری حضور پیدا کرد و اظهار داشت:

این دو تیم تاکنون نتایج خوبی نگرفته بودند. بازی‌های قبلی سپدرود را دیده بودیم و بازی با کیفیتی را برگزار کرده بودند. انتظار داشتیم که امروز هم هر دو تیم خوب بازی کنند. برنامه داشتیم که روی ضدحملات به گل برسیم و منتشر حملات خطرناک حریف هم بودیم.

در شرایطی به گل رسیدیم که بازی متعادل بود. بعد از گل فشار تیم حریف بیشتر شد و می‌توانستند به گل هم برسند. به کادر فنی سپیدرود تبریک می‌گویم که با شهامت فوتبال بازی می‌کند و تنها در ضربات آخر کمی مشکل داشتند.

این شرایط نشان می‌دهد که علی کریمی کار خودش را بلد است و این مربی جوان باید بداند دستاوردی که برای این تیم دارد دستاورد بزرگی است. خیلی خوشحالم که توانستیم ۳ امتیاز را بگیریم.

راه دشواری برای ماندن در لیگ برتر داریم. ما و سپیدرود بازیکنان خوبی داریم و می‌توانیم خیلی بهتر باشیم. امیدوارم در زمستان تیم من و علی کریمی تقویت شود چون هواداران ما لیاقت بهترین‌ها را دارند.

وی ادامه داد: ما بعد از گل سعی کردیم بازی را کنترل کنیم. از ابتدا می دانستیم که باید ایستگاه به ایستگاه پیش برویم. هفته‌ها است که تیم ما در پایین جدول است و بازیکنان تحت فشار روانی بودند، اما این ۳ امتیاز به ما کمک می‌کند.

ما خودمان را برای بقا در لیگ برتر اماده‌کرده‌ایم و اگر آخر فصل چهاردهم هم شویم به خودمان افتخار می‌کنیم. ما باید در جدول چهاردهم شویم. باید واقع‌بین باشیم و هدف بزرگ ما این است که در لیگ بمانیم و به مردم مسجد سلیمان هدیه بدهیم.

مرزبان خاطرنشان کرد: شریفات دیر به ما اضافه شد و کم کم به وی بازی می دهیم. میداوودی مصدوم است و خودش دوست ندارد زیاد بازی کند و ما او را برای گام بعدی زندگی خودش که مربیگری است آماده می‌کنیم کار کند. اول فصل فکری در این تیم بود و چند بازیکن آورد و سپس عبدالله چند بازیکن آورد و سپس من آمدم و برای بازیکنان سخت است که با این تفکرات کار کنند.

تغییرات زیادی در تیم داشتیم، اما از روزی که آمدم تلاش کردم بهترین شرایط را رقم بزنم. من انتظار داشتم حداقل از ۴ هفته پیش نتایج خوب خود را شروع کنیم، اما خوشحالم که در چند بازی اخیر توانستیم ۷ امتیاز بگیریم.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

انتقاد علی کریمی از وضعیت فعلی فوتبال کشور

نخستین تمرین سپیدرود پس از اردوی دو هفته ای تهران

آنها که به لیگ برتر برگشتند؛ و ناگهان خانه!

پست اینستاگرامی دور از انتظار پیام صادقیان رو به کی روش!

نورمحمدی: در نیم فصل دوم هر بازی برای مان فینال است

کعبی: ایراد من فوتبالی نبود

روی خط استقلال خوزستان: انتظار داشتیم فولاد سراغ مبعلی نمی آمد / دلفی و خشتان را از دست نمی‌دهیم

استفاده از VAR در نیم فصل دوم

تیم فوتبال امید مقاومت توسط شاگردان کریمی گلباران شد

احتمال موافقت برانکو با جدایی بازیکن پرسپولیس: طاهرخانی شاگرد علی کریمی می شود؟

دو بازیکن در انتظار لیست نهایی کریمی

نظرمحمدی: دیدارهای مرحله مقدماتی حکم بازی های تدارکاتی را دارند / عدم انگیزه کافی بازیکنان مقابل عراق

شیطنت مربیان جوان سر کلاس درس!

۱۶ صندلی داغ لیگ خلیج فارس؛ از امپراتور، ژنرال، شهریار تاجادوگر و شیر ژرمن

یادداشت رادنی دیدار در سایت سپیدرود بین ۸ اثر برتر قاره آسیا – اقیانوسیه

حمایت از sepidroodsc در گوگل