مسابقه سپیدرود – فجر سپاسی: یک روز زودتر برگزار می شود

تاریخ: ۲۰ / ۱۰ / ۹۵     ساعت: ۲۲:۱۳

مسابقه دو تیم سپیدرود – فجر سپاسی: یک روز زودتر و در روز پنجشنبه ۲۳ دی ماه، برگزار می شود

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران، از تغییر زمان دیدار بین تیم های سپیدرود رشت و فجرسپاسی شیراز در هفته نوزدهم مسابقات لیگ دسته اول خبر داد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه سپیدرود و به نقل از سازمان لیگ، دیدار بین دو تیم سپیدرود رشت و فجرسپاسی شیراز در نوزدهمین هفته از مسابقات لیگ دسته اول کشور روز پنجشنبه ٢٣ دی ٩۵ رأس ساعت ١۴ در ورزشگاه شهید عضدی رشت برگزار می شود.

لازم به ذکر است: پیشتر زمان این دیدار روز جمعه٢۴ دی ٩۵ بود.

  اشکان غایبی ساسانی/داماش+سپیدرود=رشت//همه ی شما دعوتید به کانال گیلان بزرگ @gilanebozorg ۲۰ / ۲۰ / ۱۳۹۵  ساعت: ۲۲:۴۳

  احتمالا میخان با این کار شهید سپاسی رو از بحران و سقوط نجات بدن.
  ولی باید اینو بدونن با حضور حداکثری هواداران شهید سپاسی رو با ۵ گل در هم می کوبیم

  اشکان غایبی ساسانی/داماش+سپیدرود=رشت//همه ی شما دعوتید به کانال گیلان بزرگ @gilanebozorg ۲۰ / ۲۰ / ۱۳۹۵  ساعت: ۲۲:۴۴

  ‌#بازیهای محلی گیلان بزرگ

  لافند بازی

  «لافندبازی» یکی از نمایش‌ها و بازی‌های جذاب عامیانه است که در میان مردم گیلان محبوبیت ویژه‌ای دارد. پیشینهٔ تاریخی آن به گذشته‌های دور برمی‌گردد. ویژگی‌های جغرافیایی و نوع زندگی اجتماعی در پیدایش این بازی بی‌تاثیر نبوده است. لافند‌بازی با نام‌های طناب بازی، ریسمان‌بازی، رسن‌بازی، و غیره نیز خوانده می‌شود.

  لافند بازی در روستاهای جلگه ای گیلان طرفداران فراوانی دارد و این مراسم در عید نوروز و اعیاد مختلف و عروسی در روستاهای استان گیلان به اجرا در می‌آید.

  گروه لافندبازی از افراد زیر تشکیل می‌شود.
  ـ پهلوان لافندباز که عملیات را روی طناب انجام می‌دهد. هر چه تسلط پهلوان بر طناب بیشتر و عملیات او متنوع‌تر باشد، محبوبیت او بیشتر است.

  ـ یالانچی yalanci دستیار پهلوان است. به او شیطانک یا شیطان نیز می‌گویند.

  ـ سورناچی sornaci یا نوازندهٔ سورنا

  ـ نقره چی nagarci یا دهن زن و نقاره زن

  جز اینها افراد دیگری نیز به عنوان همکاران گروه، کارهای خدماتی را انجام می‌دهند.

  لافندبازی در فصل تابستان (اوایل تیر تا اواخر امرداد) ـ در پاییز (مهر و ابان) در ایام نوروز و سیزده بدر، در جشن‌ها و اعیاد و در برخی عروسی‌ها برگزار می‌شود. در سال‌های اخیر در مراسم و جشن‌های دولتی نیز از این نمایش استفاده می‌شود. لافندبازی اغلب در فضای آزاد و در میدان هر محل انجام می‌گیرد.
  لافند باز اغلب مزد خود را از “طریق” دوران دریافت می‌کند؛ مگر آنکه قبلا با صاحب مجلس برای دریافت مزد، قراردادی بسته باشد. شیوهٔ خبرکردن مردم در گذشته با نواختن نقاره بود و در سال‌های اخیر به وسیله بلندگو و یا چاپ پوسترهای آگهی و تبلیغاتی انجام می‌شود.

  وسایل کار و ابزارها
  ـ لافند (طناب): معمولا از جنس کنف است. شادروان پهلوان پرویز خودش (۱۳۲۲ ـ ۱۳۸۰) در سال‌های اخیر از ترکیب کنف و ابریشم در بافت طناب استفاده می‌کرد. این طناب بیست متر طول دارد و از دوازده رشته و چهارلایه سه رشته‌ای تابیده شده است و وزن آن حدود ۳۰ کیلو است.

  ـ چهار تیر چوبی یا لولهٔ آهنی (۵/۲اینچ) ـ که هر کدام در حدود ۵ متر طول دارد و از چوب‌های جنگلی یا لوله آهن است.

  ـ لنگرlangar: چوبی است که از دو نیمه ۳ متری درست شده و طول آن حدود ۵ تا ۵/۵ متر است و با یک بست فلزی به یکدیگر وصل شده است؛ لنگر که لافند باز تعادل خود را بر روی طناب به وسیله آن حفظ می‌کند، اغلب از چوب درختان جنگلی است. پوشاک: پوشاک لافندبازی نوعی لباس پهلوانی است که بی‌شباهت به لباس زورخانه‌ای نیست. این لباس سبک و چسبان است که بنا به سلیقهٔ بندبازان، تزئینی روی آن انجام شده است. پهلوانان برای جلوگیری از چشم زخم، دعاهایی بر بازوی خود می‌بستند. لباس یالانچی‌ها شبیه لباس حاجی فیروز است : پیراهن قرمز، شلوار زرد یا سیاه با کمربند و کلاه بوقی و شیطانی که زنگوله‌ای روی آن آویزان است. یالانچی صورتش را با ذغال یا مواد رنگی سیاه می‌کند.

  ـ ابزار مورد استفاده در عملیات ـ با توجه به نوع بازی پهلوان ـ عبارتند از: دوچرخه، صندلی، سینی، لحاف و تشک، شیشهٔ چراغ، بطری نوشابه، دیگ بزرگ و …

  مطالب بیشتر و جذابتر در کانال تازه تاسیس☔گیلان بزرگ☔

  به کانال پر افتخارترین قوم ایران،
  بپیوندید.???

  @gilanebozorg?
  +join

  دختر سپیدرودی ۲۰ / ۲۰ / ۱۳۹۵  ساعت: ۲۳:۳۲

  من سایتو تحریم میکنم و در طول این چند روز به این نتیجه رسیدم که مسولین سایت فقط میخوان امار بازدید کننده بالا بره و از کامنت های غایبی چی ها لذت میبرن اینجا نه سایت رشت هست نه سایت سپیدرود اینجا فقط یه سایت هست با هدف کوچک کردن رشت و رشتی و سپیدرود

  رضا پاسکیابی ۲۱ / ۲۱ / ۱۳۹۵  ساعت: ۰۰:۲۸

  انجمن فیلیپینی های مقیم استرالیا یا انجمن پیشگیری از جذام در آفریقای جنوبی یا انجمن فارغ التحصیلان رومانیایی تبار دانمارک ساکن در هلسینکی فنلاند اعتراض کنیم و درخواست شما رو مطرح کنیم!؟
  خخخخخخخ
  خدایا به این فراز یه کم عقل بده و به سپیدرود و داماش یه کمی امتیاز

  رضا پاسکیابی ۲۱ / ۲۱ / ۱۳۹۵  ساعت: ۰۰:۳۰

  دختر سپیدرودی لطفا کمیته داوران رو تحریم کن.اونجوری فوتبال رشت زودتر به نتیجه میرسه.خخخخخ
  خدایا به این دختر سپیدرودی هم یه کم عقل بده

  اشکان غایبی ساسانی/داماش+سپیدرود=رشت//همه ی شما دعوتید به کانال گیلان بزرگ @gilanebozorg ۲۱ / ۲۱ / ۱۳۹۵  ساعت: ۰۰:۴۵

  دختر سپیدرودی کانال رودسپید خیلی به افکار و اندیشه های من نزدیکتره.برای انتقام گرفتن از من برو اونو ریپورتش کن.هر کس از من و رشت و رشتی و داماش و سپیدرود نفرت داره به کانال رود سپید رو ریپورت کنه آخه این کانال رو خیلی دوس دارم

  اشکان غایبی ساسانی/داماش+سپیدرود=رشت//همه ی شما دعوتید به کانال گیلان بزرگ @gilanebozorg ۲۱ / ۲۱ / ۱۳۹۵  ساعت: ۰۱:۰۰

  باید لانه ی فساد و خانه ی اهریمن رو در هم کوبید.ما میدونیم این عده از کجا خط میگیرن.هواداران محترم سپیدرود اگر خداناکرده گیج شدید و نمیدونید کی راست میگه و کی دروغ فقط به وجدان خودتون رجوع کنید.چرا منی که به روس و انگلیس و کمونیست و داعش قحش میدم و برای سرافرازی رشت و رشتی کوشش میکنم اینطوری به من حمله میشه؟آیا تا به حال فکر کردید این اسامی که اینجا رو شلوغ کردن اعتراضشون به چی هست؟اینا میگن به رشتی ها توهین مبکنم و بعدش چند نفر هم میان توهین میکنن و حرفای بی سروته میزنن.آیا آبداع یک سیستم نوین فوتبالی توسط من،آیا تاسیس یه کانال شدیدا متعصب رشتی توسط من،آیا سالها پژوهش درباره تاریخ رشت،اینها توهین به رشت و نشانه انزلی چی بودن منه؟
  خواهشی از همه دارم.لطفا از این به بعد هر کس اتهامی رو مطرح کرد ازش بپرسید مدرکت چیه؟آخه عقل شماها چی میگه دوستان.!؟
  من یاد سکانسی از سریال مختارنامه افتادم.اونجا که سپاهیان مصعب بن زبیر محل حکومت مختار ثقفی رو محاصره میکنن یک نفر به مختار میگه با شورشیان صحبت کن و مختار در پاسخ میگه؛آن زمان که کلامم اثر داشت متهم به کذاب بودن نشده بودم اما اینک اینان مرا کذاب میخوانند.
  با این مثال امیدوارم حداقل یک نفر فهمیده باشه که علت دست و پا زدن این عده برای حذف من چیه؟
  اینها نه رشتی هستن نه داماشی نه سپیدرودی.
  محض رضای خدا، توطئه رو دریابید.
  دشمن که قدرت رویا رویی رو از دست میده به مکر و حیله دست میزنه.اونایی که فریب خوردن برگردن.شما دارید به خالص ترین و متعصب ترین رشتی اهانت میکنید و بدگمان می شید.محض رضای خدا بفهمید.
  شاد باشید و تندرست

  امین(سپیدرود) ۲۱ / ۲۱ / ۱۳۹۵  ساعت: ۰۱:۰۴

  فکر میکنم این اکانت دختر سپیدرودی همون فراز خودمون باشه … داداش میشه بیخیال شی این آقای غایبی رو … بیایید تیم خودمون رو تشویق کنیم … شما هم سایت رو تحریم کن … من تیم محبوبم سپیدرود و از مطالب رادنی عزیز لذت میبرم … کاری هم با هیچ شخص دیگه ای ندارم

  امین(سپیدرود) ۲۱ / ۲۱ / ۱۳۹۵  ساعت: ۰۱:۰۷

  چرا وقتی بازی تو روز جمعه با تماشاگر های بیشتر میتونه برگذار بشه … زمان بازی تغییر کنه و بشه پنجشنبه !!! مگه تو دور برگشت چند تا بازی روز جمعه تو رشت میوفته ک ما بتونیم بریم ورزشگاه

  اشکان غایبی ساسانی/داماش+سپیدرود=رشت//همه ی شما دعوتید به کانال گیلان بزرگ @gilanebozorg ۲۱ / ۲۱ / ۱۳۹۵  ساعت: ۰۲:۰۷

  با عرض تبریک به مناسبت برد امروز داماش
  آقا امین درود به شرفت آقا امین
  من به کسی کاری ندارم و همیشه به همه احترام گذاشتم.چرا در مملکت ما این فرهنگ جا نیفتاده که به یه آدمی که مشهور و محبوبه حسادت نکنیم و اتهامات بی اساس بهش وارد نکنیم؟این واقعا برام جای سواله.خودمو نمیگما.من کسی نیستم.من خاک زیر پای همه هستم

  اشکان غایبی ساسانی/داماش+سپیدرود=رشت//همه ی شما دعوتید به کانال گیلان بزرگ @gilanebozorg ۲۱ / ۲۱ / ۱۳۹۵  ساعت: ۰۲:۱۰

  به نکته ی خوبی اشاره کردید آقا امین.چرا پنجشنبه؟همه دنیا میدونن اگر تماشاگر رشتی بره ورزشگاه داماش و سپیدرود میشن غول.میشن بایرن مونیخ.برای همین فدراسیون ضد رشتی پشت شهید سپاسیه

  فراز ۲۱ / ۲۱ / ۱۳۹۵  ساعت: ۰۲:۱۰

  آدرس دفتر:

  رشت – خیابان حافظ – نبش کوچه کیهان

  شماره تماس: ۳۳۳۲۰۲۵۴-۰۱۳
  .
  .
  .
  .
  این آدرس و شماره تلفن باشگاه سپیدروده.
  شمارش که گویا مشکل داره.
  اما آدرسش موجوده..
  هر کدوم از دوستانی که فکر می کنن آقایون انگل (استاد و …) دارن باعث تفرقه و دردسر واسه سپیدرود میشن توی این سایت,تشریف ببرن محل باشگاه و اعتراضشون رو نسبت به این چنتا نادون به گوش آقایون برسونن.
  اونوقت بازم اگه تغییری حاصل نشد,بطور کلی این سایت رو تحریم می کنیم تا آقایون “”بفهمن””!!

  فراز ۲۱ / ۲۱ / ۱۳۹۵  ساعت: ۰۲:۱۵

  غایبی؟

  فقط اینو بدون من یه نفر تو دلم به چرندیاتت می خندم و یه وقت تنها شدی با خودت خیال نکنی منم بازیچه ی چاخانا و کلکات شدم رفیق.
  شاید چند نفرو سرکار گذاشته باشی و خوشحال باشی از این موفقیتت اما یادت باشه منو نتونستی گیر بیاری!!
  حالا مشکل خاصی نیست. انقدرم نسوز!!
  امین(سپیدرود):آقای غیابی(=یا دار و دسته ی آقای غیابی) بی خیال..
  موفق باشین..

  اشکان غایبی ساسانی/داماش+سپیدرود=رشت//همه ی شما دعوتید به کانال گیلان بزرگ @gilanebozorg ۲۱ / ۲۱ / ۱۳۹۵  ساعت: ۰۳:۱۰

  فراز واقعا دارم نگرانت میشم.پسر تو بدجور مشکل داریا.آره فراز و دختر سپیدرودی راست میگن.فرهاد و رضا و امین و داماش و آبرار و سیامک و قلی و صغرا و کبرا و مایکل و دیوید و حتی همین فراز و دختر سپیدرودی همش خود منم.پس چون فراز و دختر سپیدرودی خود من هستم پس همه حواسشون باشه هر مطلبی با این دو تا اسم منتشر میکنم جدی نگیرید.چون دور از جون دبوونه ام دیگه.
  فقط اینو بدون فراز تو که تویی،گنده تر از تو هم هیچ غلطی نتونستن بکنن.از سگ پست ترم اگر دروغ بگم.
  برو بچه.برو شیرتو بخور.من حرفاتو زیاد جدی نمیگیرم که باهات بحث میکنم اگر جدی گرفته بودمت که مشخص نبود…

  اشکان غایبی ساسانی/داماش+سپیدرود=رشت//همه ی شما دعوتید به کانال گیلان بزرگ @gilanebozorg ۲۱ / ۲۱ / ۱۳۹۵  ساعت: ۰۳:۱۴

  لطفا از این به بعد باز هم توهین کنید.اونم با ذکر اسم و فامیلم.خواهش میکنم.این کار دو تا حسن داره.یکی اینکه فرد توهین کننده تربیت خانوادگیشو نشون میده و دوم اینکه همینجوری ادامه پیدا کنه فکر کنم بیش ۶۰۰۰بار اسمم در این سایت اومده و قطعا تنها رشتی و گیلانی و حتی تنها ایرانی و فراتر از اون تنها انسان در روی زمین باشم که از این نظر اسمم در کتاب رکوردهای گینس ثبت میشه.خخخخ

  اشکان غایبی ساسانی/داماش+سپیدرود=رشت//همه ی شما دعوتید به کانال گیلان بزرگ @gilanebozorg ۲۱ / ۲۱ / ۱۳۹۵  ساعت: ۰۳:۱۸

  در ادامه فرمایشات آقا رضا پاسکیابی
  فردا راس ساعت ۶عصر برای اعتراض به حضور من در سایتی که متعلق به تیم شهر منه بعضیا میخان در مقابل دفتر انجمن حمایت از حیوانات نپالی اندونزیایی تبار آلمانی الاصل در جلوی نمایندگی این انجمن واقع در آفریقای جنوبی کمی اوشتر تر نزدیکه پسه پوشتا اعتراض کنن.

  خخخخخخ

  کوروش ۲۱ / ۲۱ / ۱۳۹۵  ساعت: ۱۱:۱۲

  عجب بچه بازی شده اینجا!!!
  واقعا تو قسمت نظرات جای این حرفاست ؟؟؟کاش بجای این داستانهای کذای کمی به فکر تیک بودیم واز مشکلات فنی صحبت میکردیم.واقعا حیف.

  کوروش ۲۱ / ۲۱ / ۱۳۹۵  ساعت: ۱۱:۱۲

  عجب بچه بازی شده اینجا!!!
  واقعا تو قسمت نظرات جای این حرفاست ؟؟؟کاش بجای این داستانهای کذای کمی به فکر تیم بودیم واز مشکلات فنی صحبت میکردیم.واقعا حیف.

  فرهادسپیدرود ۲۱ / ۲۱ / ۱۳۹۵  ساعت: ۱۱:۱۶

  ابراران بجاب بحث های الکی یه فکری به حال جایگاه اصلی توی عضدی بکننیم…آقا جایگاه اصلی رو به بهانه تعمیرات مسدود کردن و از الان دارن واسه بازی با مول وان کاری میکنن تا هوادارها به استادیوم نیان یا بازی رو بندازن تو سردارجنگل…م.ل.و.ا.ن با نفوذ در اداره ورزش و جوانان میخاد از بازی برگشت جان سالم بدر ببره…اقای رهنما اقای با مرام شما بعد ۵۰ سال الان درست قبل از بازی با شهرک نشینها بفکر ترمیم جایگاه اصلی هوادارهای رشتی توی عضدی افتادی؟؟؟ رذالت تا چه حد؟؟؟آقا نکینید اینکار رو مطمین باشید که نتیجه عکس میبینید…آبراران لطفا ساکت نمونید دارن حفپق مسلم مارو مثل آب خوردن میخورن…لعنت به همه خائنین به رشت

  امین(سپیدرود) ۲۱ / ۲۱ / ۱۳۹۵  ساعت: ۱۱:۳۱

  آقایان میشه بیخیال توهین به هم بشین ؟ آقای غایبی آقا فراز اینجا جای حمایته نه اختلاف … الان اصلا من چی میگم اون چی میگه مهم نیست … الان فقط سپیدرود مهمه … اینه که مارو جمع کرده … آقای غایبی / آقا فراز … دعوا ها آخر فصل … الان فقط روحیه دادن به تیم و اتحاد .

  امین(سپیدرود) ۲۱ / ۲۱ / ۱۳۹۵  ساعت: ۱۱:۴۱

  اگه تیم سپیدرود نبود … یا لیگ دست دوم بود … کسی روحیه داشت بیاد تو سایت ؟ پس همه یک هدف مشترک داریم سرافرازی رشت و سپیدرود … رادنی عزیز لطفا از اون مطالب بومی حماسی که گذاشتی باز هم بذار … و خواهش بعدی رادنی عزیز اگه بعضی نظرات موجوب اختلاف دوستان با هم میشه ، لطفا تایید و گذاشته نشه … با تشکر

  هانی ۲۱ / ۲۱ / ۱۳۹۵  ساعت: ۱۱:۵۸

  جدی جدی جایگاه روبه رو رو به بهانه تعمیرات بستن؟!از بازی دیروز داماش این کار انجام شد.اینهمه مدت مشکل نداشت همین نیم فصل که مهمترین نیم فصل عمر سپیدرود هستش باید برای تعمیرات جایگاه رو به رو بسته بشه؟!مسولین که پشت تیم رو خالی کردن.میخوان هوادار رو هم از تیم بگیرن؟!آقایان عزیز مطمن باشید چه با تماشاگر چه بدون تماشاگر دربی رو میبریم.پس بهانه های الکی نیارین برای بستن جایگاه.فقط ۹تا بازی تحمل میکردین فصل تموم میشد

  امین(سپیدرود) ۲۱ / ۲۱ / ۱۳۹۵  ساعت: ۱۱:۵۹

  مگه میشه … بازی ۶ امتیازی با م ل و ا ن رو بندازن سردار جنگل !!! اونجا که تو این سرما و دوری مسیر جاده ی سخت چقدر میتونن برن مگه … حتما اعلام میکنن دو فردای دیگه بازی هم وسط هفته

  اشکان غایبی ساسانی/داماش+سپیدرود=رشت//همه ی شما دعوتید به کانال گیلان بزرگ @gilanebozorg ۲۱ / ۲۱ / ۱۳۹۵  ساعت: ۱۲:۰۹

  امین خان اصلا فراز عددی نیست که بخام باهاش بحث کنم.اگر جوابش رو میدم به این دلیلیه که اربابان روس و انگلیسش فکر نکنن رشتی ها خرن و با فرستادن یه بچه توی این سایت میتونن به آتش اختلاف رشت و انزلی دامن بزنن

  اشکان غایبی ساسانی/داماش+سپیدرود=رشت//همه ی شما دعوتید به کانال گیلان بزرگ @gilanebozorg ۲۱ / ۲۱ / ۱۳۹۵  ساعت: ۱۲:۱۳

  فرهاد جان با نظرت موافقم.ترمیم ورزشگاه و تغییر زمان بازی و احیانا بالابردن قیمت بلیط و احتمالا مسدود کردن خیابونهای اطراف به بهانه طرح ترافیک و خلاصه هر کار دیگه ای فقط برای اینه که هوادارا به ورزشگاه نرن.اون آقای م.ر بسیار مشکوک میزنه.اون کسی هست که از مردم نیست.ببینید کی گفتم.
  ولی اون آقا اینو ککر خونده.وظیفه خودم میدونم با اطلاع رسانی دست کم ۵۰۰نفر از طرف من به ورزشگاه برن اگر چه میدونم خود هوادارا باهوش تر از من هستن و ورزشگاه رو پر میکنن

  فرهادسپیدرود ۲۱ / ۲۱ / ۱۳۹۵  ساعت: ۱۳:۰۴

  آبراران حق سپیدرود و هواداراشو دارن میخورن بازی با شلخت خزری توی عضدی بدون حضور هوادار توی جایگاه اصلی و یا امکان انجام بازی توی سردارجنگل جیرده!!!! از همین حالا و بازی جلو فجر باس میخ خودمونو بکوبیم و جلوشون واستیم وگرنه بازی با شلخت……….

  فراز ۲۱ / ۲۱ / ۱۳۹۵  ساعت: ۱۳:۳۹

  باشه..
  منم دنبال حاشیه سازی واسه تیم نیستم و اول از خودم شروع می کنم.
  از همین لحظه به بعد,هیچ اسمی از استاد و هواداراش نمی برم و از آقایونم انتظار دارم که همین کار رو انجام بدن. یعنی نه من به کامنتای شما واکنش نشون بدم و نه شما به کامنتای من..
  من اینکارو از همین الان عملی می کنم و دوستان لطفا همه توجه کنن که چه کسی این وسط عهد شکنی می کنه..
  بسیار خوب.. هرچی که بوده تموم شده از الان و فقط در مورد سپیدرود و تیم و بازیکنان و ترکیب و.. حرف می زنم..
  امیدوارم دیگه شاهد اهانتی به باشگاه و این مردم از طرف افراد معلوم الحال نباشیم..
  تمام.

  علی ۲۱ / ۲۱ / ۱۳۹۵  ساعت: ۱۳:۴۸

  یک استدعا از مدیر محترم سایت : باتوجه به فلسفه وجودی این سایت ‘فقط نظرهایی که جنبه حمایت ازتیم سپیدرود و بحث فنی دارد را تایید و درج بفرمایید

  جعفری ۲۱ / ۲۱ / ۱۳۹۵  ساعت: ۱۴:۰۶

  درود آقا فرهاد سپیدوردی / درود آقا امین . بیاییم به سپیدرود فکر کنیم به ما چه شورا و شهرداری اختلاف دارند ولی به ربط داره اگر تیممون اسیب ببینه . تیم عادت نداره در میرزا کوچک بازی بکنه و واقعا خطرناکه اگه خدای نکرده نتیجه نگیریم

  فرهادسپیدرود ۲۱ / ۲۱ / ۱۳۹۵  ساعت: ۱۶:۳۶

  آبراران فراز و علی برار و آبرار جعفری دم همه شما گرم فقط و فقط رشت و سپیدرود و داماش همین و بس…آبرار اشکان گوشت با من هست برار؟؟ یا نه؟؟ فقط سپیدرود و داماش حرف ما فقط همینه ..الان اوضاع خیلی خرابه همه جوره دارن به شهر رشت و تیمهاش ضربه میزنن اون از داماش که با داوری توی این فصل کم و کم ۶تا ۷ امتیاز ازش گرفتن اینم از سپیدرود که با عدم حمایت مسئولین روبرو شده و الانم میخان کاری کنن که دربی رو تو استادیوم خودمون بازی نکنیم…جای کلنجار رفتن باهم بس فکری به حال این موضوع بکنیم…دنیا فقط رشت

  اشکان غایبی ساسانی/داماش+سپیدرود=رشت//همه ی شما دعوتید به کانال گیلان بزرگ @gilanebozorg ۲۱ / ۲۱ / ۱۳۹۵  ساعت: ۱۷:۱۸

  حالا که دست مزدوران بیگانه و دشمنان رشت و رشتی رو شده میگن بیاییم تمومش کنیم.عجبا!!!!اتفاقا من قصد دارم تازه شروع کنم.نبرد من تا قلب مسکو و لندن ادامه داره.استارت رو از همین سایت میزنم.
  درود بر رشتی و انزلی چی و گیلان متحد
  مرگ بر روس و کمونیست و انگلیس

  اشکان غایبی ساسانی/داماش+سپیدرود=رشت//همه ی شما دعوتید به کانال گیلان بزرگ @gilanebozorg ۲۱ / ۲۱ / ۱۳۹۵  ساعت: ۱۷:۲۱

  این علی و جعفری دیدن همکارانشون نتونستن هیچ غلطی بکنن اومدن با تریپ مودبانه منو بکوبن.انگار من اول شروع کرده بودم که از من میخان تموم کنم.برین دنبال آغوز بازیتون

  اشکان غایبی ساسانی/داماش+سپیدرود=رشت//همه ی شما دعوتید به کانال گیلان بزرگ @gilanebozorg ۲۱ / ۲۱ / ۱۳۹۵  ساعت: ۱۷:۳۱

  تک تک شما چند نفر اگر پنجاه سال هم که بگذره به جرم فحاشی و اهانت باید پاسخگو باشید.فکر کردید با یک عذرخواهی حل میشه؟

  امین ۲۱ / ۲۱ / ۱۳۹۵  ساعت: ۲۲:۰۳

  خندم گرفته بقران تاریخ داره واسه سپیدرود تکرار میشه… از گرفتن یه روز تعطیل که هوادار بیشتری میاد تا گرفتن میزبانی در ورزشگاه عضدی! تاسفم تاسفم براتون متاسفم برای فوتبال ایران برای فوتبال گیلان بعد ۳۰ سال سپیدرود اوج گرفته الان با حاشیه خدا به داد برسه

  فرهادسپیدرود ۲۱ / ۲۱ / ۱۳۹۵  ساعت: ۲۳:۲۰

  آبرار اشکان بیخیال …بخدا اوضاع اصلا خوب نیست…دارن سر تیمها مونو مثل آب خوردن میبرن اونوقت ما اینجا داریم باهم بحث میکنیم…چرا هیچکسی واسه بسته شدن جایگاه هیچ نظر و حرفی نداره؟؟؟یعنی فقط روی حرف هوادار هستیم و بس؟؟؟ حرف همه هوادارهای موفقیت تیمهای رشت هستش..من در تعجبم که توی این سایت موصوعات مختلف از طرف مدیر سایت رو صفحه سایت بالا میاد از مسایل اجتماعی و روانشناسی گرفته تا دارو و لیگ ۳ و۰۰۰ اونوقت موضعی به این حساسی که مربوط به جایگاه هواداران توی دربی هستش و مسدود شدن جایگاه اصلی عضدی هیچ تیتری تی سایت نداشته و اصلا بهش اشاره هم نشده!!!! آقای اشکان اگه میتونی اطلاع رسانی کن تا همه باخبر شن …لطفا آبراران قضیه رو ساده نگیرن

  سپیدرودی اصیل ۲۲ / ۲۲ / ۱۳۹۵  ساعت: ۰۰:۰۳

  خب خداروشکر بهانه باخت احتمالیتون به ملوان هم جور شد تعمیر جایگاه رو به رو ????

  اشکان غایبی ساسانی/داماش+سپیدرود=رشت//همه ی شما دعوتید به کانال گیلان بزرگ @gilanebozorg ۲۲ / ۲۲ / ۱۳۹۵  ساعت: ۰۲:۲۹

  من تاامروز سکوت کردم اما بترسید از این که دیگر هوادارانم را به ورزشگاه نفرستم با این وصع تیم دیگر استان را بیشتر شایسته صعود میدانم

  اشکان غایبی ساسانی/داماش+سپیدرود=رشت//همه ی شما دعوتید به کانال گیلان بزرگ @gilanebozorg ۲۲ / ۲۲ / ۱۳۹۵  ساعت: ۰۲:۵۹

  بله دوستان با این وضعی که در سایت میبینم و روز به روز دشمنان گیلان و گیلانی زیاد میشود ترجیح میدم تیم دوم استان بعد سپیدرود صعود کند و این تیم را شایسته تر از صعود میدانم تا تیم های شهر دیگر را هرکس اینجا به من اهانت میکند و گیلانی است باز برایم عزیزتر است تا تهرانی ها و آذری ها و…

  اشکان غایبی ساسانی/داماش+سپیدرود=رشت//همه ی شما دعوتید به کانال گیلان بزرگ @gilanebozorg ۲۲ / ۲۲ / ۱۳۹۵  ساعت: ۰۳:۰۰

  من به هوادارانم توصیه میکنم ورزشگاه انزلی را عم پر کنند چون خطر ضد گیلانی ها زیاد است

  هواداران اشکان غایبی ۲۲ / ۲۲ / ۱۳۹۵  ساعت: ۰۴:۰۰

  آفرین آفرین دکتر غایبی زنده باد سپیدرود کبیر

  هواداران اشکان غایبی در تهران ۲۲ / ۲۲ / ۱۳۹۵  ساعت: ۰۴:۰۱

  استاد ما تا آخر با شماییم

  اشکان غایبی ساسانی/داماش+سپیدرود=رشت//همه ی شما دعوتید به کانال گیلان بزرگ @gilanebozorg ۲۲ / ۲۲ / ۱۳۹۵  ساعت: ۰۹:۴۱

  تک تک شما چند نفر اگر پنجاه سال هم که بگذره به جرم فحاشی و اهانت باید پاسخگو باشید.فکر کردید با یک عذرخواهی حل میشه؟
  این نوشته بالا را من ننوشتم تعجب میکنم یک نفر میخواهد من را بد جلوه بدهد دوستان من همه شما رو بخشیدم

  اشکان غایبی ساسانی/داماش+سپیدرود=رشت//همه ی شما دعوتید به کانال گیلان بزرگ @gilanebozorg ۲۲ / ۲۲ / ۱۳۹۵  ساعت: ۰۹:۴۳

  این علی و جعفری دیدن همکارانشون نتونستن هیچ غلطی بکنن اومدن با تریپ مودبانه منو بکوبن.انگار من اول شروع کرده بودم که از من میخان تموم کنم.برین دنبال آغوز بازیتون
  این هم نوشته من نیست دارید از پشت خنجر میزنید

  سپيدرود خروشان و بي پايان ۲۲ / ۲۲ / ۱۳۹۵  ساعت: ۱۰:۰۲

  غایبی خیلی ترسیدیم

  تو که مرد نیستی سر حرفت بمونی
  اگه هستی
  برو همون تیم دیگر استان
  استاد میفرمودیه

  اشکان غایبی ساسانی/داماش+سپیدرود=رشت//همه ی شما دعوتید به کانال گیلان بزرگ @gilanebozorg ۲۲ / ۲۲ / ۱۳۹۵  ساعت: ۱۳:۲۱

  آقا میخواهند مرا خراب کنند این کامنت ها را من نگذاشتم

  اشکان غایبی ساسانی/داماش+سپیدرود=رشت//همه ی شما دعوتید به کانال گیلان بزرگ @gilanebozorg ۲۲ / ۲۲ / ۱۳۹۵  ساعت: ۱۳:۲۲

  مرگ بر صعود با پارتی بازی ملوان

  دختر سپیدرودی ۲۲ / ۲۲ / ۱۳۹۵  ساعت: ۲۰:۵۱

  متاسفانه بازی لغو شد

  اشکان غایبی ساسانی/داماش+سپیدرود=رشت//همه ی شما دعوتید به کانال گیلان بزرگ @gilanebozorg ۲۳ / ۲۳ / ۱۳۹۵  ساعت: ۲۳:۲۱

  دوستان کوتاه اعلام میکنم؛
  برای همیشه از این سایت میرم.خدانگهدار

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

سپیدرود لیگ برتری ماند: جشن بقا در رشت

امامی‌فر:‌ نمی‌توانستیم نتیجه‌ای بهتر از این تصور کنیم

پورموسوی: دوست داشتم امروز خودم بازی می‌کردم / روی چمن مصنوعی تمرین نکرده بودیم

سپیدرود رشت صفر – فولاد خوزستان صفر: تثبیت ماندگاری / ما سپیدرودیم و حالا حالاها لیگ برتر

نورمحمدی: حتی یک دقیقه از بازی را رها نمی کنیم

جنگ محبوبترین ١٣ و ٢٣ خوزستان / مبعلی- کعبی؛ دوئل دوقلوهای فولادی

هفته بیست و نهم لیگ برتر: فوتبال فانوس بقا به کدام تیم می‌رسد؟

بررسی تیم‌های سقوط‌کننده؛ جنگ و صلح در جنوب

حداقل پرداختی باشگاه سپیدرود از مرز ۵۰ درصد گذشت

باشگاه سپیدرود رشت از عاملان نشر اکاذیب شکایت می کند

امامی‌فر: دوست داریم لذت ماندگاری در لیگ برتر حاصل تلاش خودمان باشد / نیازمان به ۳ امتیاز بازی فردا مبرم است

لیگ برتر فوتبال؛ جشن صدرنشینی و جدال برای بقا در قعر جدول

کدام‌مان کم‌کاری کردیم؟

توضیحات بازیکن خونه به خونه درباره دوپینگ / میری: مواد ممنوعه داخل مکملم بود

جادوگر و سپیدرود به دنبال اولین دبل / بقاء کریمی در رشت امضاء می شود؟

حمایت از sepidroodsc در گوگل