مسلمان در رشت؟ شوخیش هم قشنگ نیست!

تاریخ: ۰۲ / ۱۱ / ۹۷     ساعت: ۱۳:۲۶

اگر علی رغم خبرهایی که به صورت مستقیم به ما اعلام می شود، تا امروز سکوت کرده ایم و از اعلام اتفاقات فاجعه بار داخل تیم پرهیز می کنیم تنها و تنها به سبب دل نگرانی از بر هم خوردن آرامش ارتش سرخ گیلان است و امیدواریم این سکوت خبری را دوستان به حساب بی خبری ما نگذارند!

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – قرارداد بازیکن تیم ذوب‌آهن با این باشگاه فسخ شد و شایعاتی به گوش می رسد که ممکن است این بازیکن سر از سپیدرود در بیاورد!

با توجه به درخواست کادر فنی تیم فوتبال ذوب آهن و با مذاکره مستقیم با محسن مسلمان بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن، قرارداد این بازیکن با توافق دو جانبه فسخ شد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از نود، بر این اساس باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان ضمن تشکر از این بازیکن، موفقیت روزافزون وی را در زندگی شخصی و حرفه ای آرزومند است.

بنا بر گزارش خبرنگار سایت نود، سپیدرود رشت احتمالا مقصد بعدی محسن مسلمان خواهد بود. او علاقه دارد در کنار دوست صمیمی اش پیام صادقیان قرار بگیرد.

این شایعه از امروز در اردوی سپیدرود هم پیچیده که ممکن است محسن مسلمان پس از کنار گذاشته شدن از لیست ذوب آهن اصفهان به دلیل رابطه دوستانه ای که با پیام صادقیان و علی کریمی دارد، در سپیدرود حضور پیدا کند.

بیشتر بخوانید:

گل سرخ کریمی – مسلمان؛ جدال عشقی بدون گل!

برای پیام صادقیان؛ پیرمرد ۲۷ ساله!

کعبی از حواشی فوتبال بعد از خداحافظی اش می گوید

شایعه ای که با توجه به رقم بالای قرار مسلمان با ذوب آهن کمی دور از ذهن است و البته در صورت تحقق می تواند سپیدرود را به مرکز توجه رسانه ای فوتبال ایران از بعد حواشی غیر قابل پیش بینی تبدیل کند.

سپیدرود به اندازه کافی مشکل و دردسر و حاشیه دارد و نیازی نیست تا با آوردن بازیکن هایی که بیشتر از بار فنی درگیر حواشی خواهند بود خدای نکرده سقوط رودخروشان شمال را به لیگ دسته اول تسهیل ببخشید.

اگر علی رغم خبرهایی که به صورت مستقیم به ما اعلام می شود، تا امروز سکوت کرده ایم و از اعلام اتفاقات فاجعه بار داخل تیم پرهیز می کنیم تنها و تنها به سبب دل نگرانی از بر هم خوردن آرامش ارتش سرخ گیلان است و امیدواریم این سکوت خبری را دوستان به حساب بی خبری ما نگذارند!

شایعاتی مبنی بر حضور مسلمان در رشت شنیده می شود!

  امیر ۲ / ۰۲ / ۱۳۹۷  ساعت: ۱۳:۳۷

  چرا از آمدن مسلمان می هراسید‌.ما هوادازان منتظر ورود بازیکنان با انگیزه و ا کیفیتی مثل مسلمان هستیم

  ماهری ۲ / ۰۲ / ۱۳۹۷  ساعت: ۱۳:۴۲

  چرا قشنگ نیست خیلی میتونه به تیم کمک کنه فقط از حاشیه دور باشه بازیکن عالی هستش.در نظر داشته باشین هیچ کسی با حضور علی کریمی جرأت حاشیه نداره

  سینا ۲ / ۰۲ / ۱۳۹۷  ساعت: ۱۴:۵۹

  جناب پروفسور ماهری . وقتی برانکو با آن همه سابقه و مهارت های مدیریتی نتوانست مسلمان را رام کند و یا منصوریان هم عذرش را خواست کریمی چگونه می تواند مسلمام را کنترل کند نگرانی علاقمندان به سپیدرود و نه ذوب شدگان در آقای فلان این است که با حضور صادقیان و اضافه شدن مسلمان پرستیژ و شخصیت سپیدرود زیر سوال برود . اگر این نگرانی قابل درک نیست حتما به جراحی قوه دراکه باید فکر کرد .

  ماهری ۲ / ۰۲ / ۱۳۹۷  ساعت: ۱۶:۵۳

  شما نمیخواد نگران تیم باشی.نه میخوای علی کریمی بره بازیکن های درجه دو سه دکی تن زاده را بگیره خیالت راحت میشه.اولا من نه پرسپولیسی هستم نه استقلال.تیم فقط داماش و سپیدرود.دوم اینکه درسته که بازیکنی هستش که حاشیه داره و با این وضعیت بی بازیکنی در تیم همین نیم فصل هم خیلی کمک میکنه.حالا اگر شما طرفدار واقعی هستی باید هم از امدن مسلمان در تیم استقبال کنی. اگر هم طرفدار اون دکی هستی جات اینجا نیست که بیای چرت و پرت بگی و اظهار تظر کنی کسی نظر تو را نمیخواد.شما اگه عرضه و ادعا داری برو خودت یک بازیکن تراز اول بیار شما فقط های و هوی دارید . موقع عمل قایم میشید بزدل ها ی ترسو

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


حمایت از sepidroodsc در گوگل