مشکلات مالی دوباره به سپیدرود بازمی گردد؟

تاریخ: ۱۸ / ۰۷ / ۹۷     ساعت: ۱۹:۲۷

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – باشگاه سپیدرود رشت این روزها به دنبال جذب یک اسپانسر ثابت برای تامین هزینه های جاری و پرداخت مبلغ قرارداد بازیکنان است.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ورزش سه، از هفته پنجم لیگ برتر و بازی با صنعت نفت آبادان بود که با تصمیم اداره ورزش و جوانان استان گیلان مالکیت باشگاه سپیدرود به علی کریمی و دوستانش واگذار شد. تصمیمی که بلافاصله با انتخاب علی کریمی به عنوان سرمربی و رامین رضایی به عنوان مدیرعامل توامان شد.

یکی از نقاط ضعفی که در باشگاه سپیدرود وجود دارد این است هواداران و اهالی رسانه به طور شفاف با اتفاقات موجود در باشگاه رو به رو نمی شوند و از مسائل منفی و مثبتی که در این باشگاه وجود دارد تقریبا اطلاعات کافی ندارند. مسئله طلبکاران یکی از موضوعاتی است که با ورود کریمی به باشگاه مورد توجه قرار گرفت و توسط این فرد پیگیری شد.

باشگاه سپیدرود از گذشته تا به الان نزدیک به ۵ میلیارد بدهی به جا گذاشته و جادوگر فوتبال ایران توانسته است مبلغی نزدیک به ۲ میلیارد از این مبلغ را پرداخت کرده و با بازیکنان سابق سپیدرود تسویه کند. حقیقتی که در باشگاه بی سابقه بوده و مورد توجه مالکان قبلی قرار نداشته است.

اما یکی از موضوعاتی که این روزها بیش از پیش مورد توجه سرمربی و مالک سپیدرود قرار دارد، جذب یک اسپانسر خوب برای باشگاه است. مسئله ای که تا به الان با برگزاری چندین جلسه با افراد مختلف دنبال شده و جزییاتی از آن به بیرون درز پیدا نکرده است.

گویا از یک طرف هزینه های جاری باشگاه سپیدرود با توجه به وضعیت اقتصادی کشور و پرداخت به موقع قرارداد بازیکنان و طلبکاران از طرف دیگر باعث شده که افراد حاضر در این باشگاه در تکاپوی جذب اسپانسر افتاده و هر یک از کانالی به دنبال رفع مشکلات باشند.

البته در این میان می توان گفت دلیل اصلی عدم توافق مالک سپیدرود با اسپانسران پیشنهادی متفاوت در مبلغ پیشنهادی هر دو طرف است.

سرخپوشان گیلانی در مسابقات اخیر خود مقابل پرسپولیس و پیکان با چهار اسپانسر به میدان رفته اند. حقیقتی که تنها برای کوتاه مدت جواب می دهد و به همین دلیل است که علی کریمی و تیم پشتیبانی اش به دنبال توافق با یک شرکت ثابت و دریافت پول معین از آن هستند.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

پیش بازی سپیدرود – ذوب آهن: دیدار کریمی با دستیار کیروش

قرعه کشی جام حذفی: احتمال میزبانی دوباره سپیدرود درصورت برد پرسپولیس + تصاویر

نمازی: هم ذوب آهن و هم سپیدرود به دنبال برد هستند

امامی فر: از تعطیلات لیگ برای بهبود نقاط ضعف مان استفاده کردیم

شیخ سلیمانی: کسب برد در بازی با ذوب آهن اولویت اصلی سپیدرود است

مصدومیت بلای جان سپیدرود

هدف علی کریمی از انتخاب حریفان ضعیف

درخواست پراهیچ از فیفا برای برخورد انضباطی با پدیده: شاگردان گل‌محمدی در جدول سقوط می‌کنند؟

زیر و بم جام حذفی در فصل ۹۷-۹۸

بازگشت به خانه بعد از ۴۹ روز: در انتظار نمایش هجومی سپیدرود با جادوی کریمی

کار خوب علی کریمی برای سپیدرود

اصفهانیان تسلیم آذری شد: پای رئیس کمیته داوران به بازی حساس رشت باز شد

هافبک سپیدرود: حضورم در بازی با ذوب آهن بسته به نظر کادر فنی سپیدرود است

نطرمحمدی دو سوم مطالباتش را بخشید

نقطه حیات سپیدرود و ذوب‌آهن / سپیدرود نمازی را با خود می‌برد / آمار امیدوارکننده سپیدرود در دفاع تیمی

حمایت از sepidroodsc در گوگل