مصدومیت بلای جان سپیدرود

تاریخ: ۲۵ / ۰۷ / ۹۷     ساعت: ۲۱:۳۱

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – هفته نهم لیگ برتر فوتبال بعد از وقفه ای ۲۰روزه به علت اردوی تیم ملی از روز پنج شنبه با یک دیدار آغاز می شود و مابقی بازی ها هم روزهای جمعه و شنبه پیگیری خواهد شد.

قرمزپوشان گیلانی در بازی مقابل ذوب آهن اصفهان درگیر معضلی تکراری شده اند و با تغییراتی به مصاف حریف خود خواهند رفت. تیم سپیدرود بعد از گذشت ۴۹ روز به خانه بازمی گردد و در ورزشگاه سردار جنگل نهمین بازی خود در لیگ برتر را برابر ذوب‌آهن اصفهان انجام می‌دهد.

این تیم که در مدت تعطیلات لیگ برتر با تمامی بازیکنان خود تمرین کرد و به جز یعقوب کریمی و میثم فردوسی بازیکن مصدومی را به خود نمی‌دید، حالا برای بازی با سبزپوشان اصفهانی با مصدومیت هافبک میانی خود رو به رو شده است.

علی عزتی که در نقل و انتقالات نیم فصل به جمع شاگردان کریمی اضافه شده بود حالا با مصدومیت جزئی مواجه شده تا حضورش مقابل ذوب‌آهن در هاله‌ای از ابهام قرار گیرد.

هر چند که این بازیکن در تمرینات امروز تیمش شرکت کرده اما به احتمال فراوان کریمی در خصوص این بازیکن ریسک نکرده و با قرار دادن او بر روی نیمکت جا را برای بازیکنان جوانی مثل مهدی محمدیاری بازی می‌کند.

تیم فوتبال سپیدرود رشت با هدایت علی کریمی در وضعیت بحرانی به سر می برد و با ۲ امتیاز در انتهای جدول قرار دارد. این تیم شمالی قصد دارد با حمایت هواداران خود از سد شاگردان نمازی عبور کرده و اولین ۳ امتیاز را کسب کند اما کار سختی برابر سبزپوشان اصفهانی دارد.

در آن سوی میدان، تیم فوتبال ذوب آهن با ۹ امتیاز در جایگاه نهم قرار دارد. به نظر می رسد تیم ذوب آهن برابر تیم سپیدرود رشت کار سختی پیش رو نداشته باشد اما فوتبال قابل پیش بینی نیست و این امکان وجود دارد که شاگردان علی کریمی بتوانند با عبور از سد ذوب آهن اولین پیروزی خود را در لیگ برتر جشن بگیرند.

سپیدرود در حال حاضر در ته جدول چسبیده و هنوز بردی نداشته است البته علی کریمی به این تیم امده تا شاید بتواند قرمزپوشان شهر رشت را از بحران خارج کند و این تیم را یکبار دیگر در لیگ برتر حفظ کند ذوب آهن هم با وجود اینکه در رتبه نهم جدول است اما قطعا مدیران باشگاه از این جایگاه رضایت ندارند.

بخصوص اینکه سبزپوشان اصفهانی سه هفته است که بردی نداشته اند. بنابراین ذوب آهن باید در رشت برای برد به میدان برود. باید دید ذوبی ها از سپیدرود به سلامت عبور می کنند یا وضعیت این تیم از نظر نتیجه گیری وخیم تر می شود.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

نیم فصل نخست لیگ به روایت آمار: پیشتازی سپاهان در اعداد و ارقام

گزارش فارس از برنامه سپیدرود در نیم فصل: گزینه های نام آشنا در لیست کریمی / از انصاری تا ایمانی

جدول کلین شیت لیگ برتر تا پایان نیم فصل

صالح نیا: سپیدرود می تواند در لیگ‌ برتر خودش را حفظ کند

چالش این روزهای سپیدرود؛ بلاتکلیفی و لیست مازاد!

جدول گلزنان لیگ برتر در پایان نیم فصل نخست

رفت و آمدهای عجیب و غریب در لیگ ادامه دارد: فصل هفدهم ۳۱ مربی، این فصل تا الان ۲۵ مربی

جدول اختصاصی پایان نیم فصل نخست

نیم فصل نخست از نگاه آمار: برترین های رقابت های لیگ برتر

نتایج کامل لیگ برتر فوتبال ایران در پایان نیم فصل نخست

قربان زاده: به زور نمی شود در یک تیم ماند/ کم کاری؟ برخی شلوغ کاری کرده اند

لیست مازاد سپیدرود مشخص شد

اواسط دی ماه؛ نشست مشترک مدیران و مربیان باشگاها با داوران

نگاه ویژه – فوتبال، بازی داورها نیست

نیمکت بی ثبات تیم های لیگ برتر: ۱۶ تیم و ۸ تغییر تنها در نیم فصل!

حمایت از sepidroodsc در گوگل