مصلح: با تمام وجودم برای پرسپولیس می جنگم

تاریخ: ۱۰ / ۱۱ / ۹۷     ساعت: ۲۲:۲۳

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – قرار است برای بازی روز پنجشنبه پرسپولیس مقابل سپیدرود رشت در جام حذفی، یک مدافع، جای خالی هافبک های این تیم را پر کند و به جای پست تخصصی خودش، در پست هافبک دفاعی به میدان برود.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرورزشی، شایان بازیکنی است که در تمرینات روز‌های اخیر، هافبک دفاعی بود و برانکو به او دستور داده در شرایطی که محسن ربیع خواه مصدوم شده، کمال کامیابی نیا محروم است و احمد نوراللهی همراه با تیم ملی بوده و طبیعتا برای بازی، خسته خواهد بود، بتواند نقش هافبک میانی را بازی کند.

این بازیکن گفت: «سرمربی تیم ما، آدم باهوشی است و این موضوع را بار‌ها به اثبات رسانده است. نه تنها من، بلکه خیلی از بازیکنان پرسپولیس که زیر نظر برانکو کار می کنند یا در گذشته کار می‌کردند، به خاطر مصلحت تیم، مجبور به تغییر پست شدند و همیشه این پرسپولیس بوده که با موفقیت از چنین تست‌هایی بیرون آمده است. من هم خارج از این سیستم نیستم و هر جا سرمربی تیم لازم بداند، بازی خواهم کرد.»

او اضافه کرد: «سابقه بازی در هافبک میانی را در همین تیم پرسپولیس دارم و با علم به همین موضوع، برانکو از من خواست در دیدار تدارکاتی برابر ماشین سازی هم، به عنوان هافبک دفاعی بازی کنم. بعد از آن دیدار از من تعریف کرد وگفت وظایفم را به خوبی انجام دادم.

خوشحال می‌شوم اگر بتوانم در هر پستی برای تیمم به میدان بروم و خوشحالم از اینکه مورد توجه هواداران و اعتماد کادرفنی هستم. انشالله بتوانم هواداران پرسپولیس را سربلند کنم.»

از مصلح در مورد بازگشت به رشت و بازی برابر تیم سابقش یعنی سپیدرود پرسیدیم که گفت: «همیشه بازی کردن با تیمی که در آن رشد کرده اید، سخت است، ولی من پیراهن پرسپولیس را به تن دارم و باید برای تیمم تا پای جان بجنگم.

مطمئن باشید با تمرکز بالا و شرایط فنی خوب به میدان می‌روم تا بتوانم به پرسپولیس و برانکو در جهت برنامه هایی که دارند، کمک کنم.

فرقی نمی‌کند دفاع چپ باشم یا هافبک دفاعی و یا حتی نیمکت نشین، همیشه دوست دارم حامی تیم باشم و حتی اگر یک دقیقه بازی می‌کنم، در پرسپولیس مفید واقع شوم.»

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

دست نشان: از بردن تراکتورسازی انگیزه گرفتیم / بین هتل و محل بازی ۷۰ کیلیومتر فاصله است

پرونده – هر تیم خوزستانی ۴ مربی: تیم سقوط کرده، اما مربی عوض می کند!

پیش بازی پارس جنوبی – سپیدرود: فرصت سوزی، ممنوع!

مازیار ربیعی فر: فروزان که هیچی، بوفون هم بود می زدیم

تارتار: قهرمان واقعی لیگ بازیکنان پارس جنوبی هستند! / از باشگاه گلایه مندیم

پارسی ها به سیم آخر زدند: اعتصاب بعد از بازی با سپیدرود!

بخش پایانی گزارش تصویری دیدار سپیدرود – تراکتورسازی

دست نشان: اردوی یک روزه ای را در تهران برگزار کردیم / فشاری روی تیم پارس وجود دارد

متریکا: بایرامی، بلبلی و فردوسی در جمع بهترین های هفته بیست و پنجم

یک تشابه سینمایی – فوتبالی جالب: «نادر مقدس» کارگردان «پسران سپیدرود» شد!

غلامی: مطمئن باشید لیگ برتری می مانیم / اتحاد طرفداران ملوان و سپیدرود صحنه زیبایی بود

میزبانی از غول کش در مهمانسرا به جای هتل! / دست نشان به نشست خبری نمی رسد

قربان زاده: سپیدرود ۵ فینال در پیش دارد

سرنوشت سقوط در دست فیروز و خانواده / سپیدرود فردا به سمت جم پرواز می‌کند

گزارش تصویری سایت نود: سپیدرود ۳ – ۱ تراکتورسازی

حمایت از sepidroodsc در گوگل