مصلح: هنوز هم خودم را گیلانی و سپیدرودی می‌دانم

تاریخ: ۱۳ / ۱۱ / ۹۷     ساعت: ۲۳:۵۳

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرودمدافع پرسپولیس به خبرورزشی گفت: ثابت کرده‌ایم که می‌توانیم کار‌های بزرگی انجام دهیم و اهداف بزرگی هم در سر داریم و دوست دارم پرسپولیس و داماش فینال حذفی را برگزار کنند.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرورزشی، شایان مصلح، بازیکن سابق سپیدرود یکی از خوب‌های پرسپولیس در دیدار حذفی بود. او که در طول هفته گذشته و در غیاب کمال کامیابی‌نیای محروم و محسن ربیع‌خواه مصدوم به عنوان هافبک دفاعی تمرین و بازی کرده بود پس از بازگشت احمد نوراللهی به پست سابق خود برگشت.

شایان در دفاع چپ بازی کرد و توانست تا حدود زیادی مهاجمان سپیدرود به‌ویژه محمد نزهتی را مهار کند.

* بازی با تیم سابق چه حسی دارد؟

من همیشه خودم را سپیدرودی و متعلق به استان گیلان و این شهر می‌دانم. هرگز گذشته‌ام را فراموش نمی‌کنم و اگر امروز پیراهن تیم پرافتخار پرسپولیس را می‌پوشم مرهون بازی در سپیدرود رشت است.

* قبل از بازی هم خیلی تشویق شدی و هواداران سپیدرود برای تو سنگ تمام گذاشتند.

دم همه عزیزان گرم. مردم رشت و گیلان بسیار خونگرم و دوست‌داشتنی هستند و افتخار می‌کنم زادگاهم این استان است. دست تک‌تک هواداران سپیدرود را هم می‌بوسم.

* بگذریم! بازی چطور بود؟

خودتان هم می‌دانید جام حذفی با لیگ برتر فرق می‌کند و جام شگفتی هاست، اما ظاهراً قسمت ما جلوی سپیدرود این است که در دقایق واپسین گل بزنیم!

* درست است، به نکته جالبی اشاره کردی. این بار هم در دقیقه ۳+۹۰ گل زدید؟

ما در طول ۹۰ دقیقه هم می‌توانستیم به گل برسیم، اما بدشانسی آوردیم. با این حال برد مهمی بود و ما می‌توانیم در مراحل بعدی به مصاف پدیده و سپاهان برویم.

* فکر می‌کنی امسال بتوانید به فینال جام حذفی برسید؟

انشا‌الله کار نشد ندارد. این پرسپولیس ثابت کرده است که می‌تواند کار‌های بزرگی انجام دهد و اهداف بزرگی هم در سر داریم. یکی از این اهداف قهرمانی جام حذفی است.

* داماش گیلان دیگر تیم استان شمالی کشورمان به فینال جام‌حذفی رسیده است. حالا به نظرت پرسپولیس هم می‌تواند حریف داماش شود؟

خیلی دوست دارم ما به فینال برسیم و داماش و پرسپولیس بازی نهایی حذفی را برگزار کنند.

* چه تیمی برنده شود؟

(با خنده) معلوم است پرسپولیس!

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


حمایت از sepidroodsc در گوگل