مومنی: با قدرت از نظرمحمدی حمایت کردیم

تاریخ: ۲۰ / ۰۶ / ۹۶     ساعت: ۱۵:۴۴

مدیرعامل باشگاه سپیدرود گفت: هیئت مدیره باشگاه با رد استعفای نظرمحمدی به قدرت از او حمایت کرد.

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – میر شهاب مومنی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا، در خصوص جلسه شب گذشته هیئت مدیره باشگاه سپیدورد که به رد استعفای علی نظرمحمدی انجامید، اظهار داشت:

در این جلسه نظرمحمدی مشکلات خود و دلایلش برای استعفا را مطرح کرد و گفت که احساس می‌کند با استعفای او سپیدرود به آرامش بیشتری خواهد رسید، اما در نهایت رئیس و اعضای هیئت مدیره با این استعفا مخالفت و با قدرت از نظرمحمدی حمایت کردند.

«در جلسه هیئت مدیره باشگاه سپیدرود مقرر شد کادرفنی این تیم تقویت شود، آیا شخص خاصی قرار است به این کادرفنی اضافه شود؟» وی در پاسخ به این پرسش،‌ تصریح کرد: فعلاً کسی را برای اضافه شدن به کادرفنی به من معرفی نکردند، اما قرار است یک یا دو نفر به جمع ما اضافه شوند.

مدیرعامل باشگاه سپیدرود درباره اینکه گفته می‌شود غلامرضا رضایی به دلایلی قصد جدایی از این تیم را دارد، عنوان کرد: هنوز هیچ گزارشی در این مورد به من ارائه نشده است.

  اسماعیل ۲۰ / ۲۰ / ۱۳۹۶  ساعت: ۱۸:۳۹ اسماعيل ۲۰ / ۲۰ / ۱۳۹۶  ساعت: ۱۹:۰۴

  جناب آقای مدیر گروه، لطفا پست ها رو حذف نکنید. خبر انتصاب اقای چراغپور به سمت مدیر فنی سپیدرود در اینترنت براحتی در دسترس همگان است. چرا مانع اطلاع رسانی هواداران در سایت میشوید؟؟

  پژمان ۲۰ / ۲۰ / ۱۳۹۶  ساعت: ۱۹:۱۱

  چندین بار گفتم تیم هافبک طراح نداره وخیلی از وسط زمین داره ضرر میبینه،نکته عجیب داستان اینجاست بازیکنان سر پست اصلی خودشون نیستندوهمچنین جالبه چقدر راحت بازیکنان ومربیان از تیم جدا یا اضافه میشن،مگه قرارداد ندارند،تیم نه اسپانسرش معلومه نه مالکش (ضاهرا مومنی) نه ساختار فوتبالی کاملا ارگانیک داریم میریم جلو خدا بخیرکنه.دنیا سپیدرود

  علی1 ۲۰ / ۲۰ / ۱۳۹۶  ساعت: ۱۹:۵۵

  به دوستان هوادار دوآتشه مژده میدهم که قطعا سپیدرود در میانه جدول لیگ برتر ماندگارمیشود و قطعا باتوجه سرمایه گذاری عجیب تیمهای لیگ یک ‘ ملوان نمیتواند به لیگ برتر صعود نماید(اگرچه هرچه تعداد تیمهای گیلانی در لیگ برتر بیشتربشود مایه دلگرمی وافتخار است) ولی تاسف از شخص استاندار است که حالاکه شما نمی توانید برای جوانان شغل’ شادی’تولید و روحیه ایجاد بکنید چرا از این پتانسیل و این لقمه آماده( حداقل سی هزار جوان هوادار سپیدرود) که موجب غرور و نشاط یک استان هستند با دل و جان حمایت نمی کنید .آیا فکر کردید که اگر این پتانسیل سرکوب بشود آثارش در اجتماع ‘ خانواده’و فرهنگ جامعه رشت وگیلان چیست ؟ آقایان استاندار فرماندار شهردار نماینده ولی فقیه هیچ ایرادی ندارد که خودتان یا نمایندگانتان به این تیم نزدیک بشوید و از نظر روحی و مالی و لجستیکی باعث تقویت تیم بشوید . ببینید مسؤلین اصفهان و تبریز با این پتانسیل مثبت استانشان چطوری رفتار میکنند شماهم اندکی راه آنها را بروید

  سىاه ۲۱ / ۲۱ / ۱۳۹۶  ساعت: ۱۳:۳۰

  درود:اقاىون لطفا باشعور مردم وهواداران بازى نکنىد عاشقاى واقعى سپىدرود خىلى عزاب کشىدن تا تىم لىگ برترى شده اما بى تدبىرى وسطحى نگرى تنى چند که بخاطره منافع خودشان دست بکش تىم نىستن و با ى سرى کارها سعى در عوام فرىبى دارن مشکل تبم محبوب ومظلوم سپىدروده وسلام

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

سپیدرود در مسیر پنجمین توقف قهرمانان

قلعه‌نویی – نظر محمدی؛ ۹ سال بعد از فینال جام حذفی

ذوب آهن و سپیدرود، جنگ برای بازگشت به کورس

گزارش تصویری: لشگر جوانان تازه نفس در راهند

نگاه ویژه – تازه وارد لیگ برتر در راه ثبات

نزهتی سومین غایب سپیدرود پس از ابراهیمی و سام کن

نظرمحمدی: سپیدرود نیاز به تغییر و تحولات اساسی ندارد / ۵۰۰ تومان از یارانه هر ایرانی برای کمک به زلزله‌زدگان کسر شود

سرمربی ذوب‌آهن: بازی سختی مقابل سپیدرود خواهیم داشت

سپیدرود رکوردار گل نخورترین تیم لیگ برتر

بهارمست: با حمایت هواداران آماده کسب پیروزی مقابل ذوب‌‌ آهن هستیم

کعبی: خیلی‌ها می‌خواهند از فوتبال خداحافظی کنم / هنوز تصمیم نهایی برای ماندن یا جدایی از سپیدرود نگرفتم

هنرنمایی داش علی چیلاورت در تمرین سپیدرود + عکس

گزارش تصویری از یک نهار گرم و صمیمی

سپیدرود رشت – ذوب آهن اصفهان: تیم آسیایی در دیار سردار جنگل

هر باشگاه مجاز به جذب ۶ بازیکن است / تغییر زمان نقل و انتقالات برای کمک به بازیکنان لیگ برتر

حمایت از سپیدرود در گوگل