مومنی: با قدرت از نظرمحمدی حمایت کردیم

تاریخ: ۲۰ / ۰۶ / ۹۶     ساعت: ۱۵:۴۴

مدیرعامل باشگاه سپیدرود گفت: هیئت مدیره باشگاه با رد استعفای نظرمحمدی به قدرت از او حمایت کرد.

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – میر شهاب مومنی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا، در خصوص جلسه شب گذشته هیئت مدیره باشگاه سپیدورد که به رد استعفای علی نظرمحمدی انجامید، اظهار داشت:

در این جلسه نظرمحمدی مشکلات خود و دلایلش برای استعفا را مطرح کرد و گفت که احساس می‌کند با استعفای او سپیدرود به آرامش بیشتری خواهد رسید، اما در نهایت رئیس و اعضای هیئت مدیره با این استعفا مخالفت و با قدرت از نظرمحمدی حمایت کردند.

«در جلسه هیئت مدیره باشگاه سپیدرود مقرر شد کادرفنی این تیم تقویت شود، آیا شخص خاصی قرار است به این کادرفنی اضافه شود؟» وی در پاسخ به این پرسش،‌ تصریح کرد: فعلاً کسی را برای اضافه شدن به کادرفنی به من معرفی نکردند، اما قرار است یک یا دو نفر به جمع ما اضافه شوند.

مدیرعامل باشگاه سپیدرود درباره اینکه گفته می‌شود غلامرضا رضایی به دلایلی قصد جدایی از این تیم را دارد، عنوان کرد: هنوز هیچ گزارشی در این مورد به من ارائه نشده است.

  اسماعیل ۲۰ / ۲۰ / ۱۳۹۶  ساعت: ۱۸:۳۹ اسماعيل ۲۰ / ۲۰ / ۱۳۹۶  ساعت: ۱۹:۰۴

  جناب آقای مدیر گروه، لطفا پست ها رو حذف نکنید. خبر انتصاب اقای چراغپور به سمت مدیر فنی سپیدرود در اینترنت براحتی در دسترس همگان است. چرا مانع اطلاع رسانی هواداران در سایت میشوید؟؟

  پژمان ۲۰ / ۲۰ / ۱۳۹۶  ساعت: ۱۹:۱۱

  چندین بار گفتم تیم هافبک طراح نداره وخیلی از وسط زمین داره ضرر میبینه،نکته عجیب داستان اینجاست بازیکنان سر پست اصلی خودشون نیستندوهمچنین جالبه چقدر راحت بازیکنان ومربیان از تیم جدا یا اضافه میشن،مگه قرارداد ندارند،تیم نه اسپانسرش معلومه نه مالکش (ضاهرا مومنی) نه ساختار فوتبالی کاملا ارگانیک داریم میریم جلو خدا بخیرکنه.دنیا سپیدرود

  علی1 ۲۰ / ۲۰ / ۱۳۹۶  ساعت: ۱۹:۵۵

  به دوستان هوادار دوآتشه مژده میدهم که قطعا سپیدرود در میانه جدول لیگ برتر ماندگارمیشود و قطعا باتوجه سرمایه گذاری عجیب تیمهای لیگ یک ‘ ملوان نمیتواند به لیگ برتر صعود نماید(اگرچه هرچه تعداد تیمهای گیلانی در لیگ برتر بیشتربشود مایه دلگرمی وافتخار است) ولی تاسف از شخص استاندار است که حالاکه شما نمی توانید برای جوانان شغل’ شادی’تولید و روحیه ایجاد بکنید چرا از این پتانسیل و این لقمه آماده( حداقل سی هزار جوان هوادار سپیدرود) که موجب غرور و نشاط یک استان هستند با دل و جان حمایت نمی کنید .آیا فکر کردید که اگر این پتانسیل سرکوب بشود آثارش در اجتماع ‘ خانواده’و فرهنگ جامعه رشت وگیلان چیست ؟ آقایان استاندار فرماندار شهردار نماینده ولی فقیه هیچ ایرادی ندارد که خودتان یا نمایندگانتان به این تیم نزدیک بشوید و از نظر روحی و مالی و لجستیکی باعث تقویت تیم بشوید . ببینید مسؤلین اصفهان و تبریز با این پتانسیل مثبت استانشان چطوری رفتار میکنند شماهم اندکی راه آنها را بروید

  سىاه ۲۱ / ۲۱ / ۱۳۹۶  ساعت: ۱۳:۳۰

  درود:اقاىون لطفا باشعور مردم وهواداران بازى نکنىد عاشقاى واقعى سپىدرود خىلى عزاب کشىدن تا تىم لىگ برترى شده اما بى تدبىرى وسطحى نگرى تنى چند که بخاطره منافع خودشان دست بکش تىم نىستن و با ى سرى کارها سعى در عوام فرىبى دارن مشکل تبم محبوب ومظلوم سپىدروده وسلام

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

گزارش تصویری از تمرین روز دوشنبه سپیدرود

مالکیت سپیدرود به تن زاده باز خواهد گشت

رئیس هیات فوتبال گیلان: وضعیت سپیدرود تا دو روز دیگر مشخص می‌شود

بازرسی کل کشور به پرونده “سپیدرود رشت” ورود کرد

پاداش مالک باشگاه سپیدرود به بازیکنان

چک مالک سپیدرود پاس نشود خداداد می‌رود!

جمعه شد شنبه، شنبه شد یکشنبه و حالا سه شنبه! سپیدرود نوین و چالش بی پولی؟!

لیگ برتر ایران شبیه بوندس لیگا: مروری بر برنامه سازمان لیگ برای لیگ ۱۸

اعتصاب بازیکنان سپیدرودها: اوضاع در آستانه آغاز لیگ هجدهم اصلا خوب نیست!

برنامه نیم فصل اول لیگ برتر هجدهم اعلام شد

تغییر قوانین فعالیت واسطه ها در فوتبال

چک های نوین پاس نشد: مدیرکل ورزش و جوانان پاسخگو خواهد بود؟

ارسال لیست بازیکنان سپیدرود به هیات فوتبال برای ثبت قرارداد + عکس

سکوت هیات فوتبال گیلان در مورد وضعیت مالکیت سپیدرود: الماسخاله هر دو مالک را قبول ندارد؟

نفت مسجدسلیمان از لیگ برتر حذف می‌شود؟

حمایت از sepidroodsc در گوگل