نتیجه فرصت سوزی ها، خداحافظی سپیدرود از لیگ برتر!؟

تاریخ: ۲۴ / ۰۲ / ۹۸     ساعت: ۲۲:۴۳

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – فرصت سوزی های سپیدرود در دیدارهای خانگی باعث شد تا این تیم که با شرایط پیچیده و مشکلات فراوان در لیگ برتر حضور یافت، در آستانه سقوط از این مسابقات قرار گیرد و شانسش برای ماندن بسیار اندک باشد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری ایرنا، تیم فوتبال سپیدرود شامگاه شنبه گذشته در هفته بیست و نهم رقابت های لیگ برتر در دیداری حساس در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف نساجی رفت که در نهایت با نتیجه سه بر یک مغلوب حریفش شد.

این مسابقه که به نوعی بازی دربی شمال کشور در لیگ برتر محسوب می شد، برای سپیدرودی ها از اهمیت ویژه و خاصی برخوردار بود چون این تیم با پیروزی در این دیدار می توانست شانس خود برای ماندن در لیگ برتر را افزایش دهد ولی با شکست عجیب در این دیدار خانگی، هم اینک این تیم نیز در آستانه سقوط از رقابت های لیگ برتر قرار گرفته و فقط برای ماندن در لیگ باید شاهد وقوع یک معجزه در فوتبال باشیم تا سرخپوشان رشتی فصل آینده را نیز در لیگ برتر سپری کنند.

اگر تیم سپیدرود در این بازی خانگی پیروز می شد، به طور حتم شانسش برای ماندن در لیگ برتر بسیار افزایش می یافت و در نقطه مقابل ، تیم نفت مسجد سلیمان در هفته پایانی کار دشواری را پیش رو داشت اما با این شکست، سپیدروی ها کار سختی پیش رو دارند و علاوه بر اینکه باید برابر استقلال در تهران به برتری برسند، از طرف دیگر تیم نفت مسجد سلیمان نیز نباید در دیدار خانگی خود برابر ذوب آهن پیروز شود.

گرچه هیچ چیز در فوتبال قابل پیش بینی نیست اما این شرایط کار سپیدرود را برای ماندن در لیگ برتر بسیار مشکل کرده و از هم اینک باید این تیم را به همراه استقلال خوزستان تیم های سقوط کننده از این لیگ تلقی کنیم.

البته باید منتظر ماند و مشاهده کرد که در هفته پایانی چه نتایجی رقم خواهد خورد و بین تیم های سپیدرود و نفت مسجد سلیمان کدام تیم به همراه استقلال خوزستان از لیگ برتر خداحافظی خواهند کرد.

تا پایان هفته بیست و نهم رقابت های فوتبال لیگ برتر کشور که با حضور ۱۶ تیم در حال برگزاری است، نفت مسجد سلیمان با ۲۲ امتیاز در مکان چهاردهم ، سپیدرود رشت با ۲۱ امتیاز در مکان پانزدهم و استقلال خوزستان با ۱۲ امتیاز در انتهای جدول رده بندی قرار دارند.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

سپیدرود و نظرمحمدی؛ پارتنرهای موفقیت در رشت

محبوب مجاز: برای شادی هواداران سپیدرود می جنگیم

ادامه نوار پیروزی های سپیدرود: برتری ارتش سرخ در دیدار دوستانه

جدول گلزنان لیگ یک تا پایان هفته پنجم

خبرگزاری فارس/ سومین پیروزی پیاپی سپیدرود در روز تولد سرمربی

پیروزی شیرین و هت تریک سپیدرود، تساوی خانگی داماش و شکست تلخ ملوان

سپیدرود رشت با «نظرمحمدی» اوج می گیرد

گزارش تصویری – سورپرایز علی نظر در روز تولدش توسط سپیدرودی ها

شکست خانگی علم و ادب تبریز مقابل سپیدرود رشت

گزارش تصویری از حواشی هت تریک در بهشت تبریز!

جدول لیگ دسته اول تا پایان هفته پنجم به همراه نتایج: صعود ارتش سرخ به رده ششم

علم و ادب تبریز صفر – سپیدرود رشت دو: هتریک در پیروزی / هدیه تولد سپیدرودی ها به علی چیلاورت!

گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از هفته پنجم لیگ آزادگان

جدال سربازان ستارخان با سربازان میرزا در آذربایجان

تست دوپینگ بازیکن لیگ یکی مثبت اعلام شد

حمایت از sepidroodsc در گوگل