نساجی مازندران – سپیدرود رشت؛ نبرد کاپیتان های سابق تیم ملی

تاریخ: ۰۷ / ۰۹ / ۹۷     ساعت: ۱۹:۳۷

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – تقابل تیم هایی از گیلان و مازندران می تواند جذابیت زیادی برای فوتبال دوستان شمال کشور داشته باشد.

نساجی هفته گذشته در ثانیه های پایانی مسابقه مقابل نفت آبادان، برد را با مساوی عوض کرد و حالا باید از این بازی خانگی نهایت استفاده را ببرد تا از رده دوازدهم جدول هم بالاتر برود.

سپیدرود هم که در خطر سقوط به لیگ یک قرار گرفته تمام تلاشش را برای بقا انجام می دهد. قرمزپوشان رشت هفته گذشته درخانه مقابل نفت مسجدسلیمان شکست خوردند.

سپیدرود در تلاش است که خود را از رده پانزدهم جدول جدا کند. در این مسابقه دو کاپیتان سابق تیم ملی هدایت فنی تیم ها را برعهده دارند. جواد نکونام و علی کریمی در حالی رو در روی یکدیگر قرار می گیرند که سال ها در تیم ملی بوده اند.

نکته جالب تر اینکه هر دو زمانی دستیار کی روش هم بودند. تقابل مربیان سابق ملی در رده باشگاهی هم بر جذابیت های این دیدار می افزاید.

یکی از حساس ترین بازی های هفته چهاردهم بین ۲ تیم شمالی نساجی و سپیدرود برگزار خواهد شد. بازی که ۲ طرف آن سرمربیانی قرار دارند که سال ها جزو بازیکنان بزرگ فوتبال کشورمان بوده اند و در کنار یکدیگر در تیم ملی بازی می کردند.

بازیکنان نساجی مازندران این روز‌ها با هدایت جواد نکونام فوتبال خوبی را ارائه می‌دهند، اما هنوز نتوانسته اند خود را از نیمه‌ی پایین جدول جدا کنند.

قرمزپوشان مازندرانی با ۱۲ امتیاز در رتبه دوازدهم لیگ برتر فوتبال کشورمان قرار دارند و با پیروزی در این دیدار می‌توانند حاشیه امنیت خود را در نیمه‌ی پایین جدول افزایش دهند و در اولین حضورشان در سطح اول فوتبال کشورمان خود در لیگ برتر نگه دارند.

سپیدرود رشت با هدایت علی کریمی سعی می‌کند فوتبال مدرنی را ارائه دهد، اما با توجه به بضاعتی که دارند تا اینجای کار هنوز نتوانستند خودشان را از انتهای جدول جدا کنند و با ۹ امتیاز در رده پانزدهم جدول رده بندی قرار دارند.

رشتی ها توانستند در ۲ هفته پیاپی یازدهم و دوازدهم مقابل پارس جنوبی و فولاد به پیروزی برسند که بهترین عملکردشان در این فصل بود، اما آن‌ها در بازی حساس انتهای جدول هفته گذشته مقابل نفت مسجد سلیمان با یک گل شکست خوردند تا جای خود را در جدول لیگ به این تیم جنوبی بدهند.

این بازی در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر برگزار خواهد شد.

ماشین سازی تبریز - پرسپولیس /لشکر مصدومان برانکو راهی تبریز شد

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

انتقاد علی کریمی از وضعیت فعلی فوتبال کشور

نخستین تمرین سپیدرود پس از اردوی دو هفته ای تهران

آنها که به لیگ برتر برگشتند؛ و ناگهان خانه!

پست اینستاگرامی دور از انتظار پیام صادقیان رو به کی روش!

نورمحمدی: در نیم فصل دوم هر بازی برای مان فینال است

کعبی: ایراد من فوتبالی نبود

روی خط استقلال خوزستان: انتظار داشتیم فولاد سراغ مبعلی نمی آمد / دلفی و خشتان را از دست نمی‌دهیم

استفاده از VAR در نیم فصل دوم

تیم فوتبال امید مقاومت توسط شاگردان کریمی گلباران شد

احتمال موافقت برانکو با جدایی بازیکن پرسپولیس: طاهرخانی شاگرد علی کریمی می شود؟

دو بازیکن در انتظار لیست نهایی کریمی

نظرمحمدی: دیدارهای مرحله مقدماتی حکم بازی های تدارکاتی را دارند / عدم انگیزه کافی بازیکنان مقابل عراق

شیطنت مربیان جوان سر کلاس درس!

۱۶ صندلی داغ لیگ خلیج فارس؛ از امپراتور، ژنرال، شهریار تاجادوگر و شیر ژرمن

یادداشت رادنی دیدار در سایت سپیدرود بین ۸ اثر برتر قاره آسیا – اقیانوسیه

حمایت از sepidroodsc در گوگل