نساجی و سپیدرود امتیاز بازی هفته چهاردهم را تقسیم کردند + تصاویر

تاریخ: ۰۹ / ۰۹ / ۹۷     ساعت: ۱۳:۱۵

(خبرگزاری ایرنا / عکس ها از: احسان فضلی اصانلو)

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – دو تیم نساجی مازندران و سپیدرود رشت در بازی هفته چهاردهم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور که در قائمشهر برگزار شد به تساوی ۲ بر ۲ رضایت دادند.

تیم نساجی مازندران عصر امروز پنجشنبه در حضور بیش از ۱۰ هزار تماشاگر در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر میزبان تیم سپیدرود رشت بود که جدال دو تیم، دو نیمه کاملا متفاوت داشت.

نیمه نخست این مسابقه با یک گل به سود تیم نساجی به پایان رسید و نیمه دوم هم ۳ گل برای دو تیم به همراه داشت تا جدال هر دو تیم با تساوی ۲ بر ۲ خاتمه یابد.

دو تیم که برای کسب ۳ امتیاز این دیدار حساس ویژه ای باز کرده بودند، بازی را هجومی و با میل به گلزنی آغاز کردند، ولی تا دقیقه ۳۰مسابقه بازی متعادلی از سوی هر دو تیم در جریان بود که بهترین بخت نساجی در این مدت تک به تک شدن ‘ محمد عباس زاده’ کاپیتان نساجی به سمت دروازه تیم سپیدرود بوده که ‘ علیرضا فغانی’ داور بین المللی این دیدار، این حرکت مهاجم تیم میزبان را آفساید اعلام کرد.

ازنکات جالب توجه در نیمه نخست این دیدار مصدوم شدن عباس زاده و ‘ حسین کعبی’ کاپیتان های نساجی و سپیدرود بوده که نتوانستند بازی را تا پایان این نیمه ادامه دهند و تعویض شدند.

پس از تعویض کاپیتان ها و حضور ‘ محمدمهدی نظری’ به جای عباس زاده ، روند هجومی تیم میزبان روی دروازه تیم سپیدرود بیشتر شد و شاگردان جواد نکونام در نساجی در دقیقه ۴۵ روی ضربه ایستگاهی که ‘ امید سینک’ پس از برخورد به تیرک افقی دروازه و برگشت در محوطه شش قدم روی سر محمدمهدی نظری بازیکن تعویضی نساجی قرارگرفت و توانست پس از دقایقی از ورودش به بازی گل نخست تیمش را دراین نیمه به ثمر برساند.

در آغاز نیمه دوم این دیدار شاگردان علی کریمی در تیم سپیدرود رشت بازی را بهتر آغاز کردند و روی یک ضدحمله تیمی از قبل تمرین شده روی دروازه تیم نساجی خطرساز شدند که با سرنگون شدن مهاجم تیم میزبان روی خطای ‘ جورجی گولسیانی’ مدافع گرجستانی تیم نساجی، داور خطای پنالتی به نفع تیم میهمان اعلام کرد.
محمد غلامی کاپیتان دوم تیم سپیدرود رشت پشت ضربه پنالتی قرار گرفت و در دقیقه ۵۷ این مسابقه گل نخست تیمش را وارد دروازه تیم نساجی کرد تا حساب کار دو تیم با تساوی پیگیری شود.

پس از این گل، تیم سپیدرود میل بیشتری به گلزنی پیدا کرد و شدت حملات خود را تداوم بخشید و چند موقعیت خطرناک نیز روی دروازه تیم میزبان ایجاد کرد.

میلاد شیخ سلیمانی مدافع میانی تیم سپیدرود رشت در پی نفوذ پا به توپ و مستقیم به سمت دروازه تیم نساجی گل دوم و پیروزی بخش تیمش را در دقیقه ۶۸ به ثمر رساند و حدود ۱۰ هزار تماشاگر ورزشگاه شهیدوطنی قائمشهر را در سکوت کامل فرو برد.

پس ازاین گل، نساجی چی ها با همه نفرات خود در زمین تیم سپیدرود رشت موقعیت سازی کردند و روی یکی از این موقعیت ها که از روی نقطه کرنر در محوطه شش قدم ارسال شده بود با جا گیری مناسب مهرداد عبدی و برگردان این بازیکن به سمت دروازه تیم میهمان در دقیقه ۷۷ گل دوم تیمش را به ثمر رساند تا ورزشگاه شهید وطنی به مرز انفجار رسید.

پس از این گل تلاش های دو تیم برای گل پیروزی بخش حاصلی در بر نداشت و دو تیم شمالی فوتبال ایران به تساوی رضایت دادند. احمد حسین زادگان استاندار جدید مازندران نیز در نخستین روز کاری خود از نزدیک نظاره گر بازی دو تیم نساجی وسپیدرود رشت بود.

با این تساوی و تا پایان هفته چهاردهم این مسابقات تیم نساجی با کسب ۱۳ امتیاز در رده دوازدهم جدول باقی ماند و سپیدرود رشت هم با یک امتیاز از قائمشهر ۱۰ امتیازی شد ودر رده پانزدهم جدول باقی ماند.

تیم نساجی مازندران درهفته پانزدهم وآخرین دیدار نیم فصل نخست این رقابتها روزپنجشنبه ۱۵ آذرماه در تهران به مصاف تیم پیکان تهران می رود.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

گزارش تصویری خبرگزاری مهر از دیدار تیم های سپیدرود و پرسپولیس

علی کریمی چک های سپیدرود را پاس نمی کند / نظرمحمدی چک کریمی را برگشت زد

فوتبال خصوصی در سال ۹۷؛ مالکیت های جنجالی

سند واگذاری مشکوک باشگاه سپیدرود رشت از علی کریمی به بیات

گزارش تصویری سایت فوتبالی از پیکار سپیدرود رشت و پرسپولیس

استقلال خوزستان، یک قدم تا انحلال؟

اعتراض به غلامی؛ چرا پنالتی را گل نکردی؟

دو چهره متفاوت سپیدرود برابر پرسپولیس

گزارش تصویری دیدار تیمهای سپیدرود رشت و پرسپولیس تهران

۷ برش از دیدار سپیدرود – پرسپولیس

بررسی داوری سپیدرود – پرسپولیس: وتوی جنجالی در استادیوم سردار جنگل

غلامی: اگر پنالتی گل می شد شاید بازی برمی‌گشت / بایرامی: امیدوارم در لیگ بمانیم

حواشی دیدار سپیدرود رشت – پرسپولیس تهران + گزارش تصویری

دست نشان: هنوز ۲۴ امتیاز دیگر مانده و می توانیم در لیگ برتر بمانیم

برانکو: باید از نتایج مان در سال ۹۷ خوشحال باشیم / مثل همیشه پنالتی ما مردود اعلام شد

حمایت از sepidroodsc در گوگل