نظرمحمدی: دیدارهای مرحله مقدماتی حکم بازی های تدارکاتی را دارند / عدم انگیزه کافی بازیکنان مقابل عراق

تاریخ: ۲۶ / ۱۰ / ۹۷     ساعت: ۲۳:۳۷

در مرحله حذفی باید بازی به بازی جلو برویم و هیچ حریفی را دست‌کم نگیریم، فوتبال بازی لحظه هاست و هر اتفاقی ممکن است در مستطیل سبز رخ دهد.

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – پیشکسوت فوتبال کشورمان با بیان اینکه بازیکنان تیم ملی کشورمان از انگیزه کافی مقابل عراق برخوردار نبودند گفت: دیدارهای مرحله مقدماتی جام ملت های آسیا حکم بازی های تدارکاتی را دارند و بازی های دشوار تیم ملی از مرحله حذفی آغاز می شود.

به گزارش سایت سپیدرود، علی نظرمحمدی در گفت و گو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به تساوی تیم ملی مقابل عراق اظهار کرد: تیم ملی به دلیل چند تغییر در ترکیب اصلی خود از هماهنگی لازم به دور بود و از هارمونی لازم به دور بود.

وی با اذعان به اینکه بازیکنان تیم ملی از انگیزه کافی برای پیروزی مقابل عراق برخوردار نبودند بیان کرد: تیم ملی برای صعود به‌عنوان تیم نخست تنها به یک تساوی نیاز داشت و به همین دلیل نتیجه این دیدار برای ملی پوشان کشورمان چندان حائز اهمیت نبود.

سرمربی اسبق سپیدرود رشت با بیان اینکه تیم ملی به خواسته خود مقابل عراق دست یافت گفت: تفکر کیروش صعود به مرحله حذفی بدون کمترین تلفات بود و خوشبختانه بازیکنی در این دیدار مصدوم نشد.

نظرمحمدی با اشاره به اینکه دیدارهای مرحله مقدماتی حکم بازی های تدارکاتی را داشتند افزود: بازی های سخت تیم ملی در جام ملت های آسیا از مرحله حذفی آغاز می شود و با توجه به اینکه با یکی از تیم های سوم مسابقه خواهیم داد، به صعود امیدوار هستیم.

بیشتر بخوانید:

نظرمحمدی در کلاس مربیگری A آسیا

نظرمحمدی: کمترین نقش را در اولین برد خونه به خونه داشتم

نظرمحمدی: دست برانکو برای حریفان رو شده است

وی با اذعان به اینکه فوتبال قابل پیش‌بینی نیست گفت: در مرحله حذفی باید بازی به بازی جلو برویم و هیچ حریفی را دست‌کم نگیریم، فوتبال بازی لحظه هاست و هر اتفاقی ممکن است در مستطیل سبز رخ دهد.

پیشکسوت فوتبال کشورمان با اشاره به دوقطبی کیروش و برانکو خاطرنشان کرد: حواشی ایجادشده به سود فوتبال کشورمان نبوده و به تیم ملی لطمه وارد می‌کند، برانکو و کیروش مربیان بزرگی بوده و نباید وارد حاشیه شوند، وظیفه مدیران تیم ملی و پرسپولیس در این قضیه خطیر است و باید به سرمربیان هر دو تیم از سوی تاج و عرب تذکر داده شود.

به گزارش فارس، تیم ملی فوتبال کشورمان در مرحله مقدماتی جام ملت‌های آسیا در گروه D با کسب هفت امتیاز به‌عنوان صدرنشین به مرحله یک‌هشتم پایانی صعود کرد، یکی از تیم‌های فلسطین، لبنان، کره شمالی، ترکمنستان یا عمان رقیب ایران در مرحله یک‌هشتم پایانی خواهند بود.

    رضا ۲۹ / ۲۹ / ۱۳۹۷  ساعت: ۱۴:۲۱

    بابت هر برد سه هزار دلار می گیر ند باز هم انگیزه ندارند؟

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


حمایت از sepidroodsc در گوگل