نظرمحمدی: کمترین نقش را در اولین برد خونه به خونه داشتم / به چند مربی هشدار می‌دهم

تاریخ: ۱۹ / ۰۷ / ۹۷     ساعت: ۱۹:۲۰

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – سرمربی خونه به خونه بابل اعلام کرد به یاد دوران خوبش در فوتبال رشت به دنبال موفقیت در بابل است.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ورزش‌سه، خونه به خونه بابل در هفته هفتم لیگ آزادگان موفق شد بادران تهران را با نتیجه ۳ بر ۲ شکست دهد تا اولین پیروزی اش در این فصل را جشن بگیرد.

علی نظرمحمدی، سرمربی بابلی ها در پایان این دیدار در مورد حضورش در خونه به خونه گفت: پس از پایان کارم در سپیدرود چند پیشنهاد داشتم و حتی پیش از عقد قرارداد با خونه به خونه نیز یک پیشنهاد لیگ یکی را رد کردم زیرا حاضر نیستم در هر تیمی و با هر شرایطی کار کنم.

ملاک من برای انتخاب باشگاه خونه به خونه مالک فوتبالدوست، هواداران پرشور این تیم، چمن مصنوعی و موارد زیادی است که در این شهر وجود دارد و مرا به یاد رشت می اندازد.

وی درباره شرایط بازی دیروز عنوان کرد: در نیمه نخست دو بار موفق به گلزنی شدیم ولی متاسفانه روی غفلت بازیکنان نتیجه بازی مساوی شد. در تمام طول مسابقه مطمن بودم که با پیروزی بازی را به پایان می رسانیم و در نهایت نیز با یک ضربه ایستگاهی به هدف خودمان رسیدیم.

خوشحالی من به این دلیل است که هواداران مان با شادمانی ورزشگاه را ترک کردند. این را هم باید اضافه کنم که این شکست چیزی از ارزش های بازیکنان و کادرفنی خوب بادران کم نمی کند.

سرمربی جدید خونه به خونه با انتقاد از چند مربی که برای این تیم حاشیه سازی می کنند، تاکید کرد: طی چند روز گذشته حاشیه سازی های زیادی از سوی یکی، دو مربی که دوست داشتند هدایت این تیم را به عهده بگیرند برای خونه به خونه رخ داد که از همین جا اعلام می کنم، بهتر است به فکر نتایج تیم خودشان باشند.

زیرا چنین حاشیه سازی هایی تاثیری در تیمی که هدایت آن را من به عهده دارم، ندارد و به آنها هشدار می دهم اگر به کارشان ادامه دهند، نام شان را در بازی های آینده رسانه ای خواهم کرد.

نظرمحمدی در پاسخ به این پرسش سهم شما از این پیروزی با توجه به اینکه تنها چند روز است هدایت تیم را به عهده گرفتید، چقدر است، گفت: من در این چند روز بیشتر از مسائل فنی از نظر روحی و روانی با بازیکنان کار کردم و در این پیروزی کمترین نقش را داشتم. این پیروزی متعلق به مالک، کادرفنی سابق و بازیکنان تیم است.

سرمربی جدید خونه به خونه در پاسخ به مشکلات مالی تیم افزود: من تمام تلاشم را در بحث فنی انجام می دهم و مسائل مالی تیم به عهده من نیست و بهتر است در مورد این موضوع با مدیران باشگاه صحبت کنید.

    باوفا ۱۹ / ۱۹ / ۱۳۹۷  ساعت: ۲۰:۲۳

    همیشه بیاد تو هستیم ووما وسپید رود برایت موفقیت بیشتر ارزومندیم ما به شما افتخار میکنیم

    آرمان ۲۰ / ۲۰ / ۱۳۹۷  ساعت: ۰۹:۰۸

    برای علی آقای نظرمحمدی آرزوی موفقیت می کنیم
    واقعاً همیشه نسبت به رشت تعصب داشته و داره

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

پیش بازی سپیدرود – ذوب آهن: دیدار کریمی با دستیار کیروش

قرعه کشی جام حذفی: احتمال میزبانی دوباره سپیدرود درصورت برد پرسپولیس + تصاویر

نمازی: هم ذوب آهن و هم سپیدرود به دنبال برد هستند

امامی فر: از تعطیلات لیگ برای بهبود نقاط ضعف مان استفاده کردیم

شیخ سلیمانی: کسب برد در بازی با ذوب آهن اولویت اصلی سپیدرود است

مصدومیت بلای جان سپیدرود

هدف علی کریمی از انتخاب حریفان ضعیف

درخواست پراهیچ از فیفا برای برخورد انضباطی با پدیده: شاگردان گل‌محمدی در جدول سقوط می‌کنند؟

زیر و بم جام حذفی در فصل ۹۷-۹۸

بازگشت به خانه بعد از ۴۹ روز: در انتظار نمایش هجومی سپیدرود با جادوی کریمی

کار خوب علی کریمی برای سپیدرود

اصفهانیان تسلیم آذری شد: پای رئیس کمیته داوران به بازی حساس رشت باز شد

هافبک سپیدرود: حضورم در بازی با ذوب آهن بسته به نظر کادر فنی سپیدرود است

نطرمحمدی دو سوم مطالباتش را بخشید

نقطه حیات سپیدرود و ذوب‌آهن / سپیدرود نمازی را با خود می‌برد / آمار امیدوارکننده سپیدرود در دفاع تیمی

حمایت از sepidroodsc در گوگل