نفس راحت جادوگر بعد از یک امتیاز طلایی + عکس

تاریخ: ۲۲ / ۱۰ / ۹۶     ساعت: ۱۶:۳۱

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – کریمی اولین امتیازش با سپیدرود را در تهران کسب کرد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ورزش سه، علی کریمی در دومین بازی با سپیدرود موفق به کسب امتیاز از مجید جلالی پرتجربه و کهنه کار شد.

او که هفته گذشته دیدار خانگی را به گسترش فولاد واگذار کرده بود، خیلی خوب می‌دانست یک باخت دیگر میتواند سپیدرود را به بحرانی تازه وارد کند و به همین دلیل، برای کسب حداقل امتیاز وارد زمین شد و از تیم بالای جدولی پیکان، یک تساوی طلایی گرفت.

کریمی روز گذشته دائم در کنار زمین بود و همین امر نشان از حساسیت مسابقه برای جادوگر داشت. او حالا اگرچه با سپیدرود در منطقه سقوط قرار دارد اما به خوبی ارزش اولین امتیاز با تیم جدید را میداند و حالا باید تمام تلاشش را کند تا تیم شهر پدری را در لیگ برتر حفظ کند.

البته نباید فراموش کرد شش تیم پایینی جدول، تراکتور، سپاهان، نفت تهران، استقلال خوزستان، سپیدرود و سیاه جامگان هستند. تیم هایی که هر یک پیشینه بسیار خوبی دارند و بقا در لیگ میتواند کار بسیار بزرگی باشد.

لازم به ذکر است سپیدرود هفته آینده با سپاهان روبرو خواهد شد و این دیدار برای شاگردان جادوگر بسیار حیاتی و حساس خواهد بود.

  سپیدرودقلب من ۲۳ / ۲۳ / ۱۳۹۶  ساعت: ۰۸:۳۲

  ناامید نشو مرد بزرگ

  مقدم ۲۳ / ۲۳ / ۱۳۹۶  ساعت: ۱۳:۵۲

  به امید موفقیت تیم خوب و محبوب سپیدرود راه سختی در پیش دریم اما ما می خواهیم فعل خواستن رو با طرفدارای خونگرم،بازیکنان و مربی متعصب و محبوب صرف کنیم پس الهی به امید تو

  Pezhman ۲۵ / ۲۵ / ۱۳۹۶  ساعت: ۱۰:۱۵

  به امید موفقیت های بزرگ علی کریمی لیاقت داری و مرام و مردانگی داری دانش و استعداد داری و با تیمی که غیرت و همدلی دارد سپید رود با علی کریمی به اوج خواهد رسید

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


حمایت از sepidroodsc در گوگل