نورمحمدی: داور با پرسپولیس راه آمد / مصلح: سپیدرودی هستم و افتخار می کنم / طاهرخانی: اولین بازی در رشت برایم جذاب بود

تاریخ: ۱۲ / ۱۱ / ۹۷     ساعت: ۲۲:۰۱

وب سایت فرهنگی ورزشیسپیدرودمدافع تیم فوتبال سپیدرود گفت: داور با پرسپولیس راه آمد و می‌توانست یک پنالتی برای ما بگیرد.

رضا نورمحمدی پس از شکست سپیدرود مقابل  پرسپولیس گفت: بازی خیلی خوبی بود اما داوری خیلی با  پرسپولیس راه آمد، داور می‌توانست یک پنالتی برای ما بگیرد اما این اتفاق نیفتاد.

وی افزود: قبل از گلی که  پرسپولیس به ثمر برساند خطای بازیکن آنها بود اما هند بازیکن ما را گرفت و همان توپ هم وارد دروازه شد.

مدافع سپیدرود گفت: جو ورزشگاه امروز عالی بود و با بازی که تیم امروز انجام داد هواداران از نیم‌فصل دوم امیدوار شدند.

طاهرخانی: اولین بازی در رشت برایم جذاب بود

طاهرخانی که در نیم‌فصل دوم از پرسپولیس به سپیدرود منتقل شده است، گفت: اولین بازی در رشت برایم جذاب بود. حیف شد این بازی را باختیم و شرمنده هواداران شدیم که نتوانستیم در خانه به پیروزی برسیم.

مصلح: سپیدرودی هستم و افتخار می کنم

شایان مصلح بازیکن اسبق سپیدرود و فعلی پرسپولیس گفت: طرفداران سپیدرود به من لطف دارند.

این بازیکن که قبل از آغاز بازی تیم های سپیدرود و پرسپولیس مورد تشویق طرفداران سپیدرود قرار گرفته بود، پنجشنبه شب در پایان این دیدار اظهار داشت: من سپیدرود را دوست دارم و خود را سپیدرودی می دانم اما هم اینک عضو باشگاه پرسپولیس هستم و برای موفقیت تیم خود تلاش می کنم.

وی ادامه داد: البته طرفداران و تماشاگران سپیدرود همیشه به من لطف و محبت داشتند و در این دیدار نیز مرا تشویق کردند که از این بابت بسیار خوشحالم و امیدوارم که سپیدرود در رقابت های لیگ برتر نتایح خوبی کسب کند.

مصلح اضافه کرد: البته ما تمام تلاش خود را در این بازی انجام دادیم و خوشبختانه در نهایت به پیروزی رسیدیم و به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی صعود کردیم و امیدوارم که در بازی های آتی نیز بتوانیم مقابل رقبای خود به برتری برسیم.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه پس از تعطیلات برای اولین بار در یک مسابقه رسمی حضور یافتیم، تا حدی ناهماهنگ بودیم اما به طور حتم در بازی های آینده پرسپولیس هماهنگ تر خواهد شد و بازی های بهتری را انجام خواهیم داد.

وی افزود: همچنین هدف ما این است که در رقابت های جام حذفی قدرتمند ظاهر شویم و تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا در دیدار برابر تیم های پدیده مشهد و سپاهان اصفهان به پیروزی دست یابیم و به فینال جام حذفی صعود کنیم.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


حمایت از sepidroodsc در گوگل