نگاه مخالف/ پرتقال یا پرتغال؟ اشتباه آقای کریمی!

تاریخ: ۲۱ / ۱۲ / ۹۶     ساعت: ۰۱:۳۲

آی‌اسپورت / تورج عاطف

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – از قدیم وقتی که قرار بود معمایی را پیچیده‌تر کنند از عبارت «پیدا کنید پرتقال فروش را» استفاده می‌کردند؛ عبارتی که مفهوم آن تلاشی برای یافتن پاسخی ناممکن برای حل مسئله‌ای بود. به نظر می‌رسد علی کریمی هم چون بسیاری، این خطای «پرتقال فروش» را مرتکب شده؛ انگار پرتقال را با پرتغال اشتباه گرفته باشد.

جناب علی کریمی با پستی در فضای مجازی و انتشار قرارداد کارلوس کی‌روش خواسته است به نوعی افشاگری کند. می‌پرسیم مگر قرارداد کیروش که بر اساس توافق دو طرفه است فساد می‌تواند باشد؟

جناب کریمی! قرار بود که در مورد فساد در فوتبال صحبت کنید و پرتقال‌فروش تباهی و رشوه‌گیری و دزدی و باقی را بیابید نه آن که همه تقصیرها را به گردن مرد پرتغالی فوتبال ایران بیاندازید.

می‌پرسیم شما که به کیروش توصیه به ماندن می‌کنید و ایران را بهشتی برای او می‌دانید لحظه‌ای اندیشیده‌اید که این بهشت همان جائی است که به یک بازیکن بازنشسته فوتبال ایران که سابقه عدم کنترل …. هم دارد به یک‌باره پست کمک‌مربی تیم ملی می‌دهد؟

این به زعم شما فردوس برای مرد پرتغالی، کشور ما، جایی است که به یک بازیکن در پایان عمر بازیگری‌اش ناگهان اجازه می‌دهد سرمربی‌گری دو تیم لیگ برتری را بدون مدرک معتبر بر عهده بگیرد؛ کسی که به عنوان سرمربی در آن تیم معرفی شده است اما از کمک‌مربی هم نازل‌تر است.

جناب کریمی! ای کاش کمی هم از پرتقال‌فروش‌هایی صحبت می‌کردید که پای هدایتی‌ها را به فوتبال ما باز کردند و شما شدید گل سر سبد تیم‌هایی مثل استیل‌آذین. یا از رویانیان‌ها هم می‌گفتید که به رغم آن همه مصیبت در مورد پرونده ژوزه و چیزهای دیگر، در جشن پیش‌کسوتان پرسپولیس مجری اصلی می‌شوند.

آقای جادوگر! چه خوب بود اگر می‌گفتید که این پرتقال‌فروش‌ها چگونه پای مدیرانی را به پرسپولیس باز می‌کنند تا فاجعه «طارمی‌گیت» را به وجود بیاورند و بعد، پنهانی و با صورت‌های پوشیده، به ورزشگاه بیایند؛ حیف که هیچ‌گاه یادی از آنها شما هم نمی‌کنید!

آقای کاپیتان! چرا نمی‌پرسید این دوستان چه کسانی هستند که رئیس فدراسیون فوتبال از آنها به عنوان مشاورانش استفاده می‌کند تا از سیرالئون به جای لیبی دعوت به بازی دوستانه شود؟

آقای کریمی! به بی‌راهه می‌روید. بحث اصلی فساد پرتقال‌فروشان است نه پرتغالی فوتبال ما.

    حسین ۲۱ / ۲۱ / ۱۳۹۶  ساعت: ۰۹:۴۳

    بسیار عالی

    فرهادسپیدرود ۲۳ / ۲۳ / ۱۳۹۶  ساعت: ۱۲:۲۸

    کلا همه این سوالات رو انتظار دارید که کریمی از فدراسیون بپرسه؟؟؟پس نقش شما بعنوان رسانه و خبرنگار و نویسنده چی هستش؟؟؟آقای نگارنده شما چرا وجودش رو نداری که این سوالات رو مستقیما از فدراسیون نشینها بپرسید؟؟؟کریمی روی آنتن زنده یک برنامه پرمخاطب همه این سوالات رو از نماینده فدراسیون یا همون داروغه ناتینگهام پرسید و دین خودش رو ادا کردش…شما چکار کردی آقای نگارنده؟؟؟لطفا بی وجود نباشیم…لعنت بر بدخواهان رشت و سپیدرود

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

مالک باشگاه سپیدرود: غیرقطعی بودن رای صادره از سوی دادگاه

مومنی: با چند خریدار جدید سپیدرود مذاکره کرده ایم

تن‌زاده: خرید و فروش باشگاه سپیدرود مصداق کلاهبرداری و فروش مال غیر است

اطلاعیه باشگاه سپیدرود: اداره ورزش و جوانان گیلان فقط می‌تواند حَکم باشد / عده‌ای معلوم‌الحال در پی تخریب سپیدرود هستند

تن‌زاده: هیات فوتبال حق تیمداری ندارد و کار مومنی تخلف است

دست نشان: به خاطر هواداران بر می‌گردم / جو بدی علیه سپیدرود وجود دارد

مالکیت سپیدرود از «تن‌زاده» گرفته شد

تن‌زاده: خلع شدنم از مالکیت سپیدرود را تکذیب می‌کنم

مومنی: من مالک باشگاه هستم

تن‌زاده: جوسازی می‌کنند تا زمان آغاز تمرینات تیم به تعویق بیفتد / سپیدرود را از ما پس نگرفته اند

اطلاعیه سازمان لیگ درباره مجوز فعالیت آکادمی باشگاه ها

تن‌زاده: رضایت کریمی را گرفتیم / ۴ میلیارد در سپیدرود هزینه کردم

۱۰ تغییر روی نیمکت رهبری تیم های لیگ برتری

دست‌نشان: تمرینات سپیدرود از روز شنبه آغاز می‌شود /‌ هواداران ‌راضی نباشند از این تیم می‌روم

میرجوان به پارس جنوبی ملحق شد

حمایت از sepidroodsc در گوگل