هفته های سخت جادوگر در رشت فرار رسید: چوب جادوی کریمی اثر می‌کند؟

تاریخ: ۲۰ / ۰۷ / ۹۷     ساعت: ۱۷:۵۹

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – تیم سپیدرود رشت در هفته‌های پایانی نیم فصل اول مسابقات لیگ برتر مسابقات سختی را با حریفان قدرتمند برگزار می‌کند.

سرخپوشان گیلانی یکی از سخت ترین دوران خود را پشت سر می گذارند و با کسب دو امتیاز و دریافت ۱۶ گل در هشت دیدار قعرنشین جدول مسابقات بوده و در ادامه کار سختی برای بقا در لیگ برتر دارند.

شاگردان علی کریمی که این روزها از تعطیلات لیگ برتر استفاده کرده و تمرینات خوبی را انجام دادند بلافاصله بعد از تعطیلات لیگ در رشت از ذوب‌آهن اصفهان میزبانی می‌کنند.

تیمی که این روزها اوج و فرود زیادی را تجربه کرده و حالا به دنبال پایان دادن به ناکامی خود است. سپیدرود هفته دهم را در تبریز برابر تیم پرستاره تراکتورسازی پشت سر می‌گذارد. تیمی که در هر سه بازی آخر خانگی خود پیروز شده و برای حضور در کورس قهرمانی به راحتی امتیاز از دست نمی‌دهد.

تنها نماینده استان گیلان از هفته ۱۱ تا ۱۳ لیگ برتر با سه تیم جنوبی ایران جدال می‌دهد. آن‌ها ابتدا در خانه به دیدار پارس جنوبی جم می‌روند. سپس در اهواز مهمان فولاد بوده و پس از در خانه از نفت مسجدسلیمان میزبانی می‌کنند.

دو دیدار اول سپیدرود برابر تیم‌هایی است که سخت گل می‌خورند و از طرفی دیگر نقطه ضعف اصلی این تیم هم در خط حمله است. مسابقه با نفت هم یقینا یک بازی پایین جدولی بوده و هیچ کدام دوست ندارند با شکست زمین مسابقه را ترک کنند و قعرنشین بمانند.

در ادامه دو بازی پایانی سپیدرود هم از سختی خاص خودش برخوردار است. شاگردان جادوگر در هفته چهاردهم به قائمشهر سفر کرده و مقابل دیگر تیم شمالی یعنی نساجی قرار می‌گیرند. تیمی که در خانه سخت شکست می‌خورد و نتیجه تساوی هم برای سپیدرودی‌ها خوب است.

اما نیم فصل اول پس از مصاف با استقلال تهران برای سرخپوشان گیلانی به اتمام می‌رسد. دیدار با تیمی که مدعی کسب قهرمانی است و دیگر دوست ندارد هیچ امتیازی از دست داده و فاصله‌اش را با صدر جدول زیاد کند.

به خوبی می‌توان درک کرد که هفت مسابقه آخر سپیدرود دشوار است و علی کریمی و کادرش کار بسیار سختی برای سرپا نگه داشتن تیمشان خواهند داشت. البته آن‌ها از فصل گذشته خاطرات خوبی دارند و امیدوار به تکرار آن هستند. خاطراتی که با پیروزی برابر سپاهان، سایپا همراه شد و باعث ماندگاری این تیم در لیگ برتر شد.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

گزارش تصویری خبرگزاری مهر از دیدار تیم های سپیدرود و پرسپولیس

علی کریمی چک های سپیدرود را پاس نمی کند / نظرمحمدی چک کریمی را برگشت زد

فوتبال خصوصی در سال ۹۷؛ مالکیت های جنجالی

سند واگذاری مشکوک باشگاه سپیدرود رشت از علی کریمی به بیات

گزارش تصویری سایت فوتبالی از پیکار سپیدرود رشت و پرسپولیس

استقلال خوزستان، یک قدم تا انحلال؟

اعتراض به غلامی؛ چرا پنالتی را گل نکردی؟

دو چهره متفاوت سپیدرود برابر پرسپولیس

گزارش تصویری دیدار تیمهای سپیدرود رشت و پرسپولیس تهران

۷ برش از دیدار سپیدرود – پرسپولیس

بررسی داوری سپیدرود – پرسپولیس: وتوی جنجالی در استادیوم سردار جنگل

غلامی: اگر پنالتی گل می شد شاید بازی برمی‌گشت / بایرامی: امیدوارم در لیگ بمانیم

حواشی دیدار سپیدرود رشت – پرسپولیس تهران + گزارش تصویری

دست نشان: هنوز ۲۴ امتیاز دیگر مانده و می توانیم در لیگ برتر بمانیم

برانکو: باید از نتایج مان در سال ۹۷ خوشحال باشیم / مثل همیشه پنالتی ما مردود اعلام شد

حمایت از sepidroodsc در گوگل