هیاهو برای هیچ در سپیدرود!

تاریخ: ۲۷ / ۰۹ / ۹۷     ساعت: ۲۲:۳۶

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – در حالی که بعد از اتمام نیم فصل اول شایعات زیادی حول محور نقل و انتقالات سپیدرود مطرح شد اما این باشگاه تا به اینجا هیچ فعالیتی انجام نداده و باید دید در فرصت باقی مانده چه عملکردی از خوب به جا می‎گذارد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ورزش سه، بعد از شکست پرگل سپیدرود رشت برابر استقلال تهران علی کریمی، سرمربی سرخ های گیلانی بازیکنان را با عصبانیت زیاد در میانه زمین جمع و سخنان بسیار مهمی برای آنها مطرح کرد.

جادوگر محبوب آسیا تحت تاثیر این باخت سنگین و ناراحت کننده اعلام کرد به بازیکنانی که احتیاج ندارد تماسی نخواهد گرفت و اسامی بازیکنان مورد نظر وی بر روی سایت باشگاه منتشر خواهد شد.

صحبتی که هیچ وقت به حقیقت تبدیل نشد. همین امر هم باعث شد هیچ اظهارنظر شفافی در خصوص جدایی یعقوب کریمی، قربانزاده و جوادی مقدم از مسئولان و کادرفنی سپیدرود منتشر نشود.

سپیدرود در نقل و انتقالات اول فصل عملکرد بسیار ضعیفی داشت و نتوانست بازیکنان مدنظر خود را جذب کند و به همین دلیل عنوان بدترین خط دفاع و خط حمله را به نام خود زد و به لطف کسر شش امتیاز از استقلال خوزستان از قعر جدول فاصله گرفت.

حالا نام‌ بازیکنان بسیار زیادی حول محور سپیدرود برای پوشیدن پیراهن این تیم در نیم فصل دوم شنیده می‌شود. اما تا به اینجا حضور هیچ کدام از آنها در رشت قطعی نشده است.

در این بین برخی از این بازیکنان درگیر کسب رضایت نامه هستند و باید از طرف باشگاه سپیدرود پولی به باشگاه مورد نظر پرداخت شود تا آنها مجوز پوشیدن پیراهن سرخ نماینده گیلان را دریافت کنند.

اما طبق تصمیم مالک و مدیران باشگاه سیاست بر این است که نظام مالی درنظر گرفته شده برای سپیدرود برهم نخورد و تفاوتی بین بازیکنان گذاشته نشود.

همین امر هم فعالیت این تیم در نقل و انتقالات را با مشکل مواجه کرده است. هر چند نباید از سختگیری باشگاه های دیگر در این راه هم به راحتی گذشت.

بی شک سپیدرود اگر بخواهد بدون برطرف کردن نقاط ضعفش وارد نیم فصل دوم لیگ هجدهم شود، به مانند ۱۵ مسابقه ابتدایی کاری از پیش نخواهد برد و به احتمال زیاد باید شاهد زوال هر چه بیشتر این تیم در بالاترین سطح مسابقات فوتبال ایران باشیم.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

انتقاد علی کریمی از وضعیت فعلی فوتبال کشور

نخستین تمرین سپیدرود پس از اردوی دو هفته ای تهران

آنها که به لیگ برتر برگشتند؛ و ناگهان خانه!

پست اینستاگرامی دور از انتظار پیام صادقیان رو به کی روش!

نورمحمدی: در نیم فصل دوم هر بازی برای مان فینال است

کعبی: ایراد من فوتبالی نبود

روی خط استقلال خوزستان: انتظار داشتیم فولاد سراغ مبعلی نمی آمد / دلفی و خشتان را از دست نمی‌دهیم

استفاده از VAR در نیم فصل دوم

تیم فوتبال امید مقاومت توسط شاگردان کریمی گلباران شد

احتمال موافقت برانکو با جدایی بازیکن پرسپولیس: طاهرخانی شاگرد علی کریمی می شود؟

دو بازیکن در انتظار لیست نهایی کریمی

نظرمحمدی: دیدارهای مرحله مقدماتی حکم بازی های تدارکاتی را دارند / عدم انگیزه کافی بازیکنان مقابل عراق

شیطنت مربیان جوان سر کلاس درس!

۱۶ صندلی داغ لیگ خلیج فارس؛ از امپراتور، ژنرال، شهریار تاجادوگر و شیر ژرمن

یادداشت رادنی دیدار در سایت سپیدرود بین ۸ اثر برتر قاره آسیا – اقیانوسیه

حمایت از sepidroodsc در گوگل