پایان قاب قهر؛ کریمی – دایی در ایام باتجربگی! / علی دایی فرصت طلایی سپیدرود را خنثی کرد

تاریخ: ۱۷ / ۱۱ / ۹۷     ساعت: ۱۶:۵۲

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – دو چهره محبوب فوتبال ایران حالا با شرایطی متفاوت از آنچه از آنها در ذهن داریم در کنار یکدیگر قرار می گیرند.

به گزارش “ورزش سه”، علی کریمی و علی دایی که یک دهه قبل برای ثبت عکس دو نفره آنها نیاز به یک پا در میانی بزرگ و یک مراسم با مهمانان ویژه بود، حالا با شرایطی متفاوت در کنار یکدیگر قرار می گیرند تا بعد از قاب های پرتعداد قهر، نوبت به ثبت تصویر آنها با موهای سپید و شرایط متفاوت از گذشته باشد.

کریمی و دایی که با سپیدرود و سایپا در لیگ برتر اهداف متفاوتی را دنبال می کنند و اعتماد و محبوبیت بسیار زیادی میان هواداران و کادر مدیریتی خود دارند، در شروع نیم فصل دوم در دیداری جذاب برابر یکدیگر قرار گرفتند که حتی ۴ گل داخل زمین نیز نتوانست مانع از این شود که اتفاقی مهم تر از برخورد علی دایی و علی کریمی شکل بگیرد.

تغییر عصر دایی و کریمی باعث شده تا دو چهره با تجربه فوتبال ایران حالا با گذر از همه مشکلات قدیمی در کنار یکدیگر بایستند و تشریفات شروع مسابقه را انجام دهند تا قاب های دهه حاضر از این دو چهره بزرگ فوتبال ایران، قاب قهر نباشد.

علی دایی فرصت طلایی سپیدرود را خنثی کرد

سپیدرودی‌ها برابر سایپا به نتیجه تساوی رضایت دادند تا فرصت طلایی فرار از قعر جدول را از دست بدهند.

سایپا در یک دیدار بسیار زیبا و پر از حادثه برابر سپیدرود رشت به نتیجه تساوی ۲-۲ رضایت داد تا این امتیاز به درد هیچ کدام از دو تیم نخورد.

شاگردان علی کریمی کار را بسیار هجومی آغاز کردند و در دقیقه ۹ توسط حسین شنانی به گل رسیدند. اما این برتری تنها ۱۱ دقیقه دوام داشت و سایپایی‌ها در دقیقه ۲۱ توسط رضا اسدی به گل تساوی رسیدند.

اما باز هم بازیکن جوان سرخپوشان رشتی از نبوغ خود استفاده و با یک شوت زیبا از پشت محوطه جریمه گل دوم را وارد دروازه فلاح زاده کرد. اما این پایان کار نبود و درست ۶ دقیقه بعد رضا علیاری باز هم از ضربه کرنر سانتر شده، گل تساوی را به ثمر رساند تا در همان نیمه اول کار یکسره شود.

سپیدرود که برای فرار از قعر جدول به ۳ امتیاز مسابقه احتیاج مبرمی داشت در نیمه دوم حاکم مطلق زمین بود. اما استرس بازیکنان و عجله آن‌ها برای کسب برد مانع از خلق موقعیت جدی شد و در نهایت یک امتیاز به جیب هر دو تیم رفت.

شاگردان کریمی با این تساوی ۱۱ امتیازی شدند و حالا باید منتظر بازی ذوب‌آهن و نساجی باشند. در صورت برد سبزپوشان اصفهانی فاصله سپیدرود با تیم بالایی خود ۴ امتیاز می‌شود و در ادامه کار سختی برای فرار از قعر جدول خواهند داشت.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


حمایت از sepidroodsc در گوگل