پرده نوشته های عجیب سپیدرودی ها ادامه دارد

تاریخ: 14 / 01 / 20     ساعت: 18:19

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودهواداران سپیدرود روز گذشته با نصب پرده نوشته هایی از دادستان گیلان خواستند با زیر نظر گرفتن مسائل سپیدرود به تیم شان کمک کند.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ورزش سه، هواداران سپیدرود به حمایت همه جانبه و شبانه روزی و پای کار بودن در فوتبال ایران مشهور شده اند. آنها هر وقت که احساس کنند شرایط تیم شان به خطر افتاده است بدون اینکه منتظر اجازه بماند آستین بالا می زنند و خود به میدان می روند.

همین چند روز پیش بود که خبر آگهی های کلیه فروشی شان برای کمک مالی به یکی از معدود تیم های خصوصی فوتبال ایران سر زبان ها افتاده بود و البته حداقل سودی که داشت این بود که برخی مسئولین استانی به تکاپو افتادند و چند حرکت برای کمک به سپیدرود آغاز شد.

روز گذشته در زمستان توفانی و هوای سرد رشت تعدادی قابل توجه از هواداران بدون توجه به بارش شدید باران و ۸ باخت پیاپی تیم شان در یک عصر غیر تعطیل خود را به تبعیدگاه خارج از شهر سردارجنگل رساندند تا حامی تیم شان باشند و اتفاقا با غلبه بر تیم سوم جدول پس از مدت ها با رویی گشاده به خانه ها بازگشتند تا سرمای زمستان را برای چند ساعتی هم که شده به فراموشی بسپارند.

نکته جالب این مسابقه نصب پرده نوشته هایی در بخش های مختلف ورزشگاه از سوی هواداران بود که در یکی از آنها به نوعی از دادستان گیلان درخواست کرده بودند که به فریادشان برسد و در بنری دیگر حکم هم داده بودند و مدیرکل ورزش جوانان، رییس هیات فوتبال و نمایندگان مجلس را به دلیل بی توجهی شان به سپیدرود خطاب قرار دادند.

هر چند که پس از شنیدن خبر باز شدن پنجره نقل و انتقالات و کمک یکی از نمایندگان در این راه کمی خشم شان تلطیف شد اما آنها همچنان به بی مهری ها و کم توجهی های مسئولین نسبت به سپیدرودشان گله مند هستند.

فوتبال ایران بدون شک برای ادامه حیات واقعی اش (نه روند تصنعی که این سال ها در پیش گرفته!) به دم و بازدم هوادارانی باوفا، پای کار، همراه و ثابت قدم به مانند هواداران سپیدرود، نساجی، نفت آبادان، تراکتورسازی، ملوان و داماش نیاز دارد.

آنها که با تیم شان تا لیگ دسته دوم و استانی هم می روند و رنگ عوض نمی کنند و دوباره پس از سال ها با یک صعود جذاب دستمزد وفاداری شان را می گیرند.

فوتبال بیشتر از تکنولوزی و امکانات به سکوهای پر از تماشاگر نیاز دارد و همیشه همراه نیاز دارد. سپیدرودی ها یک شعار جالب دارند: «لیگ برتر ما لیگی است که سپیدرود در آن بازی می کند!»

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

شکست های خارج از خانه سپیدرود و داماش

استقلال ۲ – سپیدرود ۰؛ سقوط آزاد سپیدرود با شکست در نبرد همسایه‌ها!

دست نشان: باید حس مبارزه جویی را در تیم بالا ببریم / بختیاری زاده: مقابل سپیدرود محکوم به برد بودیم

گزارش تصویری از مسابقه استقلال خوزستان و سپیدرود رشت

نتایج کامل هفته بیست و یکم لیگ دسته اول فوتبال + جدول

استقلال خوزستان دو – سپیدرود رشت صفر: تغییر ترکیب به کمک ما نیامد / کار سخت شد

محمود خمیسی در تیم منتخب هفته خبرگزاری ایلنا

پیش بازی استقلال خوزستان – سپیدرود رشت: جدال شش امتیازی سرخابی های همسایه در لیگ یک

داماش و سپیدرود اسیر اختلافات شخصی! / شورانشینان از سرمایه اجتماعی شهر رشت غافل اند؟

گزارش تصویری از آخرین تمرین سپیدرود در اهواز

نبرد سرخابی های رشت و اهواز

گزارش تصویری از نخستین تمرین در شط کارون

کاروان سپید شهرباران راهی اهواز شد + تصاویر

اسامی داوران هفته بیست و یکم لیگ دسته اول

گزارش تصویری از آخرین تمرین سپیدرود پیش از سفر به اهواز

حمایت از sepidroodsc در گوگل