چراغپور: تقویت تیم سپیدرود در صورت نیاز / شگفتی در راه است

تاریخ: ۲۳ / ۰۶ / ۹۶     ساعت: ۱۴:۰۱

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – مدیرفنی تیم سپیدرود رشت با بیان اینکه در صورت نیاز حتما این تیم تقویت می شود، گفت: در هفته های آتی همه تیم ها از تغییرات سپیدرود شگفت زده می شوند.

به گزارش سایت سپیدرود، جلال چراغ پور در گفتگو با خبرنگار مهر، به نحوه پیوستن خود به باشگاه سپیدرود اشاره و اظهارکرد: بررسی تاریخ مسابقات لیگ برتر ایران نشان داده که اکثر تیم هایی که از لیگ یک به لیگ برتر صعود می کنند در سال اول حضور برای بقاء در این لیگ با مشکلات  مواجه می شوند.

وی با بیان اینکه براساس آمار سال های گذشته بقاء در سال اول حضور در لیگ برتر سخت است، افزود: تیم های حاضر در لیگ برتر باید بازی های متناسب با سطح این لیگ ارائه دهند.

مدیرفنی تیم سپیدرود رشت با اشاره به بازی های جام حذفی، گفت: تاکنون هشت تیم لیگ برتری توسط تیم های لیگ دسته یک از دوره رقابت ها حذف شده اند که نشان دهنده سبک های متفاوت فوتبال در دو لیگ است.

وی با بیان اینکه سپیدرود در سبک لیگ یک فوتبال خوبی را به نمایش می گذارد، خاطرنشان کرد: ولی باید برای رسیدن به سطح تیم های لیگ برتری تلاش بیشتری انجام دهد.

چراغ پور با اشاره به فرصت اندک سپیدرود برای رسیدن به این سطح، تصریح کرد: این تیم نیازمند تقویت است و افزودن بنده به عنوان مدیر فنی به این تیم در راستای همین برنامه بود.

وی در ادامه به مدت حضور خود در این تیم نیز اشاره کرد و گفت: در ابتدا حضور من به طور آزمایشی است و منتظر بازخورد حضور و اخلاق حرفه ای میان من و نظرمحمدی هستیم تا شرایط حضورم مستمر شود.

مدیر فنی سپیدرود رشت با بیان اینکه متاسفانه اطلاعات مربوط به تیم به سهولت در اختیار حریفان قرار می گرفت، یادآورشد: ظرفیت ارتقای تکنیکی و تاکتیکی بازیکنان و نحوه تقویت سپیدرود در حال حاضر جزء اسرار تیم محسوب می شود.

به گفته چراغ پور اگر نیاز به اضافه شدن فردی دیگر به کادر فنی باشد با نظر وی و نظرمحمدی انجام می شود.

وی درباره بازی های آینده سپیدرود نیز اظهار کرد: در بازی آینده، صنعت نفت غافگیر خواهد شد و سپیدرودی متفاوت با گذشته می بینیم و مطمئنا همه تیم های لیگ برتر از سپیدرود شگفت زده می شوند.

  رضا ۲۳ / ۲۳ / ۱۳۹۶  ساعت: ۱۴:۱۶

  از پیوستن استاد جلال چراغ پور خوشحالیم ولیکن استاد به فکر تقویت هافبک وسط تیم باشد و لذا به نظر می رسد رضا مهدوی توتی شهر باران باید به تیم ملحق شود

  سىاه ۲۳ / ۲۳ / ۱۳۹۶  ساعت: ۱۴:۵۴

  درود:اقاى چراغپور فوتبال دوستان واقعى مىدونند که دانش شما چقدر بالاست ومىتونىن به سپىدرود خىلى کمک کنىن البته اگر شراىط فراهم باشه وگرنه ترسم ازاىنکه شما هم ازبى مهرى وبى جنبه اى بعضى ها بزارىن برىن من که امىدوارم وجودتان ودانشتان براى سپىدرود وهوادارانش سربلندى وپىروزى به ارمغان اوردتااىن تىم بتواند بازىهاى خوبى ازخود بنماىش بگزارد ودرطول مسابقه برنامه واستراتزى ازپىش مشخصى داشته باشد سپىدرود:محبوب وسربلند

  Mersad ۲۳ / ۲۳ / ۱۳۹۶  ساعت: ۱۵:۴۷

  سپاسگذارم اقا جلال شاقاجی سری

  اسماعيل ۲۳ / ۲۳ / ۱۳۹۶  ساعت: ۱۶:۲۸

  آغرین به طرز فکر و تفکرات اقای چراغپور.امیدوارم تو عمل هم تیم مون

  عماد۲ ۲۳ / ۲۳ / ۱۳۹۶  ساعت: ۱۷:۴۷

  بیاییم همه با هم در صورت عدم نتیجه گیری در ابتدای حضور چراغپور جماعت بد بدرقه ای نباشیم…اما دعا نیکنیم در همین ابتدای حضور بانی شادی و پیروزی تیم شهرمان باشد

  سپیدرود قلب من ۲۳ / ۲۳ / ۱۳۹۶  ساعت: ۲۲:۱۴

  الحق که ثابت کردی استاد امیدوارم این بردها ادامه داشته باشه

  م.ب ۲۳ / ۲۳ / ۱۳۹۶  ساعت: ۲۲:۵۷

  باسلام.ضمن خوشامد گویی استاد مسلم فوتبال جباب اقای چراغپور باید عنوان کنم تیم سپیدرود باید از نظر روانی تثبیت شودو اعتماد به نفس خود را بدست اورد.وهما نطور که در لیک یک با صلابت مبارزه میکرد و برد برایش یک عادت شده بود و هروقت مساوی میکرد همه بازیکنان ناراحت میشدند این رویه را در لیک برتر نیز دنبال کند.البته بنده میدانم که لیک برتر با بازیکنان حرفه ای و مربیان حرفه تر و همچنین بودجه های ان چنانی با لیک یک قابل مقایسه نیست.انشااله هفته به هفته با همت همه زحمتکشان و دلسوزان وهواداران باوفا این تیم بهتربهتر خواهد شد.

  سید استقامت ۲۴ / ۲۴ / ۱۳۹۶  ساعت: ۰۰:۵۱

  سلام اقای چراغپور خوشامدی به سپیدرود انشالله با دانش حضرتعالی سپیدرود به جایگاه واقعی خود در لیگ برتر برسد به امید موفقیت

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

گزارش تصویری از تمرین روز دوشنبه سپیدرود

مالکیت سپیدرود به تن زاده باز خواهد گشت

رئیس هیات فوتبال گیلان: وضعیت سپیدرود تا دو روز دیگر مشخص می‌شود

بازرسی کل کشور به پرونده “سپیدرود رشت” ورود کرد

پاداش مالک باشگاه سپیدرود به بازیکنان

چک مالک سپیدرود پاس نشود خداداد می‌رود!

جمعه شد شنبه، شنبه شد یکشنبه و حالا سه شنبه! سپیدرود نوین و چالش بی پولی؟!

لیگ برتر ایران شبیه بوندس لیگا: مروری بر برنامه سازمان لیگ برای لیگ ۱۸

اعتصاب بازیکنان سپیدرودها: اوضاع در آستانه آغاز لیگ هجدهم اصلا خوب نیست!

برنامه نیم فصل اول لیگ برتر هجدهم اعلام شد

تغییر قوانین فعالیت واسطه ها در فوتبال

چک های نوین پاس نشد: مدیرکل ورزش و جوانان پاسخگو خواهد بود؟

ارسال لیست بازیکنان سپیدرود به هیات فوتبال برای ثبت قرارداد + عکس

سکوت هیات فوتبال گیلان در مورد وضعیت مالکیت سپیدرود: الماسخاله هر دو مالک را قبول ندارد؟

نفت مسجدسلیمان از لیگ برتر حذف می‌شود؟

حمایت از sepidroodsc در گوگل