چند نکته آماری از لیگ برتر: رحمتی آقای کلین شیت، علیپور گلزن پیروز

تاریخ: ۲۳ / ۱۲ / ۹۷     ساعت: ۱۹:۰۵

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود لیگ برتر در حالی به هفته بیست و دوم رسیده است که بیشترین جدال در بخش بالایی جدول و جنگ میان مدعیان قهرمانی است.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری ایلنا، لیگ برتر در حالی به هفته بیست و دوم رسیده است که بیشترین جدال در بخش بالایی جدول و جنگ میان مدعیان قهرمانی است چرا که با توجه به نتایج و امتیازات استقلال خوزستان و شرایط سپیدرود کمی رقابت در پایین جدول شکل متعادل‌تری به خود گرفته است.

در اینجا مروری داریم برچند نکته آماری از رقابت های لیگ برتر تا پایان هفته بیست و دوم…

بهترین زوج؛ کی‌روش- محمدی

استنلی کی‌روش و مهردداد محمدی از سپاهان بهترین زوج خط حمله لیگ برتر تا این زمان هستند. این دو بازیکن در مجموع و در کنار هم امسال ۱۴ گل زده و ۶ پاس گل هم داده‌اند.یونس شاکری و امین قاسمی‌نژاد دو مهاجم تیم پدیده نیز با ۱۳ گل و ۳ پاس گل در رده دوم این جدول رده‌بندی هستند. علی علیپور و سیامک نعمتی در پرسپولیس با ۱۲ گل و ۵ پاس گل سومین زوج برتر این فصل هستند.

سوپر تعویض‌ها؛ اروین و شاکری

لی اروین  مهاجم اسکاتلندی تراکتورسازی در این فصل ۳ بار به عنوان بازیکن تعویضی  به میدان رفته و در ۷۲ دقیقه۴ گل زده تا آمارش دست نخورده باقی بماند. یونس شاکری مهاجم پدیده اما در این فصل در ۱۲ بازی به عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفته و در ۲۲۶ دقیقه ۳ گل زده و یک پاس گل داده است و در رده دوم قرار دارد. مهدی نظری مهاجم  تیمم نساجی هم در ۱۱ بازی به زمین رفته و در ۲۱۴ دقیقه ۲ گل زده و ۲ پاس گل داده است.

گلزنان پیروز؛ شاکری و علیپور

یونس شاکری مهاجم پدیده با گل‌هایش نقش مهمی در نتایج این تیم بازی کرده است. او در این فصل ۷ گل برای پدیده زده و پدیده در ۴ مسابقه به پیروزی رسیده است و به همین دلیل شاکری در این جدول در رده اول است. علی علیپور مهاجم پرسپولیس ۹ گل برای پرسپولیس زده و پرسپولیس با این گل‌ها ۴ برد کسب کرده است.

استنلی کی‌روش مهاجم برزیلی سپاهان ۱۰ گل زده و سپاهان را ۴ بار برنده کرده است.

آقایان گل به خودی

سیدمحمد حسینی دفاع وسط تیم نفت مسجدسلیمان در این فصل و در ۱۲ بازی که به میدان رفته دو بار دروازه تیم خودی را باز کرده است. این اتفاق در ۵۱۶ دقیقه رخ داده است. نفر دوم  این لیست جرجی ولسیانی مدافع  وسط گرجستانی تیم نساجی نیز در ۱۵ بازی و در ۶۷۵ دقیقه دو بار گل به خودی زده است.

بهترین  گلزنان داخل و خارج از خانه

استنلی کی‌روش بهترین گلزن حال حاضر لیگ برتر و یکی از مدعیان کسب عنوان آقای گلی در این فصل از ۱۰ گلی که به ثمر رسانده ۶ گل در بازی‌های خانگی و ۴ گلش را در بازی‌های خارج از خانه زده است. علی علیپور و آنتونی استوکس نیز در بازی‌های خانگی تیم‌شان هرکدام ۶ گل به ثمر رسانده اند اما علیپور ۳ گل در بازی‌های خارج از خانه و استوکس دو گل زده‌اند.

آقای کلین شیت؛ مهدی رحمتی

سیدمهدی رحمتی دروازه‌بان و کاپیتان تیم استقلال تهران با ۱۲ کلین شیت در ۱۵ مسابقه بهترین عملکرد را در میان تمام دروازه‌بان‌های لیگ برتر در این فصل داشته است.

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم پرسپولیس نیز در ۱۵ مسابقه ۱۰ کلین شیت کرده و در رده دوم قرار دارد. پیام نیازمند دروازه‌بان تیم سپاهان نیز در ۱۸ مسابقه ۹ بار کلین‌شیت کرده است. محسن فروزان دروازه‌بان تراکتورسازی نیز در ۱۹ بازی ۱۹ کلین‌شیت داشته و در رده چهارم است.

خشن‌ترین‌ها

خشن‌ترین بازیکنان حال حاضر لیگ برتر از نظر دریافت کارت زرد و قرمز به ترتیب مصطفی کیایی از استقلال خوزستان با ۴ کارت زرد و ۲ اخراج به خاطر دریافت کارت زرد دوم، ساموئل سارفو مدافع سایپا با ۵ کارت زرد و یک کارت قرمز و کمال کامیابی‌نیا نیز با ۵ کارت زرد و یک کارت قرمز هستند.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

بخش دوم گزارش تصویری حبرگزاری فارس از دیدار سپیدرود – پرسپولیس

کدام تیم در فوتبال باشگاهی تهاجمی تر است؟

پیروزی سپیدرود در آخرین دیدار سال ۹۷

دست نشان: سپیدرود متفاوتی درسال ۹۸ خواهید دید

گزارش تصویری خبرگزاری فارس: سپیدرود در آستانه سقوط به لیگ یک

نوروز ۱۳۹۸ شاد باش باد

جدول گلزنان لیگ برتر فوتبال ایران در پایان سال ۹۷

سپیدرود، قعرنشین با جادوگر / مدیران نفت مسجد سلیمان وعده هاشان را عملی کردند

چالشی که لیگ برتر فوتبال را ۱۴ تیمی می کند!

جدول کلین‌شیت لیگ برتر تا پایان هفته بیستم و دوم؛ پیشتازی استقلال ادامه دارد

گزارش تصویری خبرگزاری میزان از دیدار پرسپولیس و سپیدرود رشت

بررسی واگذاری باشگاه سپیدرود رشت: کلاهی که بر سر علی کریمی رفت

شایان مصلح در گفت و گو با کیهان ورزشی: کاشف من علی نظرمحمدی بود / فوتبال، ارزش آن را ندارد که بخواهم به کسی توهین کنم

گزارش تصویری سایت نود / سپیدرود ۱ – ۳ پرسپولیس

نگاه روز – رستم از شاهنومه رفت

حمایت از sepidroodsc در گوگل