کاپیتان سپیدرود: بازیکنان سپیدرود به خودباوری رسیده اند

تاریخ: ۱۲ / ۰۸ / ۹۷     ساعت: ۱۶:۱۷

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – کاپیتان تیم سپیدرود گفت: با پیروزی برابر پارس جنوبی جم از بحران خارج شدیم و بازیکنان تیم به مرز خودباوری رسیده اند.

به گزارش سایت سپیدرود، حسین کعبی در گفتگو با خبرگزاری آنا، درخصوص اولین پیروزی تیم سپیدرود رشت در لیگ برتر گفت: بعد از چند هفته که خوب بازی می کردیم، به اولین برد رسیدیم.

در فوتبال به تیمی که خوب بازی کند امتیاز نمی دهند بلکه تیمی که بتواند حریفان را شکست بدهد برنده است و حالا ما اولین پیروزی را کسب کرده ایم.

وی افزود: بردی که برابر پارس جنوبی جم به‌دست آوردیم باعث شد تا از بحران خارج شویم. شرایط بسیار خوبی بر تیم حاکم شد و حالا علی کریمی می‌داند که بازیکنانش توانایی کسب برتری برابر رقبا را دارند.

ما هفته به هفته بهتر می شویم و با احترامی که برای تیم پارس جنوبی و مربی باشخصیت این تیم قائلم، باید بگویم ما توانایی کسب پیروزی با اختلاف بیش از یک گل را هم داشتیم.

کاپیتان تیم سپیدرود خاطرنشان کرد: ما هفته آینده مقابل فولاد خوزستان و همچنین در دیدار هفته سیزدهم برابر نفت مسجدسلیمان با کسب پیروزی کاملاً از انتهای جدول جدا خواهیم شد و امیدوارم که برنده شویم.

به شخصه به لیاقت تیم سپیدرود اعتقاد دارم و می دانم جای این تیم در قعر جدول نیست. نیاز به زمان داریم تا شکل حرفه ای پیدا کنیم و اطمینان دارم در هفته های آینده شخصیت تیمی کامل تری پیدا خواهیم کرد.

وی افزود: در ابتدای فصل در سه بازی ۱۰ گل خوردیم که این فاجعه است اما با آمدن علی کریمی شخصیت بردن پیدا کرده ایم و مقابل تیم های گردن کلفت هم برای مساوی به زمین نمی رویم.

پیش از دیدار با پارس جنوبی، کریمی در رختکن به بازیکنان گفت که در صورت برنده شدن، بازیکنان ۲۰ درصد از مطالبات خود را دریافت می کنند و این موضوع باعث شد بچه ها با جان و دل زیر بارش باران بازی کنند و خوشبختانه به اولین پیروزی فصل دست پیدا کردیم.

کعبی تأکید کرد: ما بعد از این نیز فقط برای کسب پیروزی به زمین خواهیم رفت و با توجه به اینکه بچه ها به مرز خود باوری نزدیک شده اند ایمان دارم که در هفته های آینده به سه امتیازهای بیشتری می رسیم و در نیم فصل دوم در میان تیم های تک رقمی جدول رده بندی قرار می گیریم.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

هفته دوم زیر سایه لیگ برتر؛ تقابل عاشوری و عنایتی و دربی تهران

تیم فوتبال ۹۰ ارومیه به دنبال برد در مقابل سپیدرود است / مسوولان شهر ارومیه از تیم حمایت کنند

بررسی نتایج نمایندگان گیلان در آغاز لیگ دسته یک فوتبال

۵ مدیرعامل و ۶ سرمربی، مورد عجیب سپیدرود!

اعلام نهایی برنامه هفته دوم دسته اول

آماده‌سازی ورزشگاه تختی ارومیه برای هفته دوم لیگ دسته یک فوتبال

اسامی محرومان لیگ دسته اول در هفته دوم / شمشیرهای برهنه سرمربیان لیگ یک در هفته اول!

نود ارومیه: باز هم لیگ یک، باز هم اعتراضات کنار خط!

برجای مانده از سپیدرود – مس: از اسب افتادیم از اصل نه!

افشین ناظمی: خبرهای خوشی برای سپیدرود رشت در راه است

گزارش تصویری از نخستین تمرین سپیدرود با مدیریت تازه و بازگشت محمد زینال!

ملکی: آقای تارتار؛ آه من همیشه پشت سرت است!

مراسم معارفه مدیرعامل جدید سپیدرود برگزار شد

گزارش تصویری از مسابقه دوستانه بزرگسالان سپیدرود – جوانان سپیدرود

عید غدیر؛ عید ولایت مبارک باد

حمایت از sepidroodsc در گوگل