کاپیتان سپیدرود: سپیدرود با کریمی جزء ۶ تیم برتر قرار می گیرد

تاریخ: ۲۱ / ۰۸ / ۹۷     ساعت: ۱۱:۰۷

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – کاپیتان تیم سپیدرود رشت گفت: با مربیگری علی کریمی در پایان فصل در میان ۶ تیم بالای جدول قرار خواهیم گرفت.

به گزارش سایت سپیدرود، حسین کعبی در گفتگو با خبرگزاری آنا، درباره پیروزی تیم سپیدرود رشت در خانه فولاد خوزستان گفت: خیلی خوشحال هستم که موفق شدیم دومین پیروزی این فصل را به دست آوریم. این پیروزی اولین برد بیرون از خانه سپیدرود پس از دو سال در لیگ برتر بود.

وی افزود: برابر فولاد تمرکز خوبی داشتیم و اگر بازیکنان تیم مان دقت می کردند با اختلاف چهار گل این تیم را شکست می دادیم، ضمن اینکه یک ضربه پنالتی نیز از دست دادیم. با این حال خوشحالم که توانستیم یک بر صفر پیروز شویم و به سه امتیاز با ارزش دست پیدا کنیم.

کاپیتان تیم سپیدرود خاطرنشان کرد: جایگاه تیم ما در انتهای جدول نیست و لیاقت آن را داریم تا بتوانیم در میان تیم های بالای جدول قرار بگیریم. از هواداران تیم تشکر می کنم که صبور بودند و برابر فولاد نیز از رشت به اهواز آمدند و ما را تشویق کردند. قول می دهم در هفته های آینده پیروزی های بیشتری را رقم بزنیم.

وی در مورد اینکه چه عامل موجب شده سفیدرود رشت در دو بازی اخیر ۶ امتیاز کسب کند، بیان کرد: همدلی میان مربیان تیم با بازیکنان باعث شد تا درون زمین بهترین بازی ها را ارائه کنیم.

بازیکنان جوان و با تجربه تیم در کنار هم تلاش می کنند تا خواسته های سرمربی را فراهم کنند و او نیز همه کوشش خود را به خرج می دهد تا دغدغه های مالی بازیکنان را رفع کند.

کعبی یادآور شد: من در چندین بازی گذشته در ترکیب اصلی سپیدرود قرار نگرفتم اما به‌خاطر اینکه جوّ بسیار خوبی در تیم وجود دارد، به تصمیم سرمربی تیم احترام می گذارم و اگر تا پایان فصل نیز نتوانیم یکی از بازیکنان اصلی تیم باشم و همواره به عنوان یار ذخیره وارد زمین شوم، باز هم از علی کریمی حمایت می کنم چرا که او می تواند تا پایان فصل، سپیدرود را در میان ۶ تیم بالای جدول قرار دهد.

وی در خصوص تعطیلی د هفته‌ای رقابت های لیگ برتر گفت: من معتقدم این تعطیلی ۱۴ روزه به علی کریمی کمک می کند تا بازیکنان را بیش از گذشته با هم هماهنگ کند.

بزرگ ترین مشکل تیم ما نبود آمادگی جسمانی لازم بود که با بدن سازی اصولی که صورت گرفته است، بازیکنان به مرز آمادگی نزدیک شده اند. ضمن اینکه تعطیلی بیش از یک ماهه رقابت های لیگ برتر در نیم فصل به واسطه برگزاری جام ملت های آسیا شرایط تیم ما را ایده آل تر از گذشته خواهد کرد.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

نیم فصل نخست لیگ به روایت آمار: پیشتازی سپاهان در اعداد و ارقام

گزارش فارس از برنامه سپیدرود در نیم فصل: گزینه های نام آشنا در لیست کریمی / از انصاری تا ایمانی

جدول کلین شیت لیگ برتر تا پایان نیم فصل

صالح نیا: سپیدرود می تواند در لیگ‌ برتر خودش را حفظ کند

چالش این روزهای سپیدرود؛ بلاتکلیفی و لیست مازاد!

جدول گلزنان لیگ برتر در پایان نیم فصل نخست

رفت و آمدهای عجیب و غریب در لیگ ادامه دارد: فصل هفدهم ۳۱ مربی، این فصل تا الان ۲۵ مربی

جدول اختصاصی پایان نیم فصل نخست

نیم فصل نخست از نگاه آمار: برترین های رقابت های لیگ برتر

نتایج کامل لیگ برتر فوتبال ایران در پایان نیم فصل نخست

قربان زاده: به زور نمی شود در یک تیم ماند/ کم کاری؟ برخی شلوغ کاری کرده اند

لیست مازاد سپیدرود مشخص شد

اواسط دی ماه؛ نشست مشترک مدیران و مربیان باشگاها با داوران

نگاه ویژه – فوتبال، بازی داورها نیست

نیمکت بی ثبات تیم های لیگ برتر: ۱۶ تیم و ۸ تغییر تنها در نیم فصل!

حمایت از sepidroodsc در گوگل