کاپیتان سپیدرود: سپیدرود را در لیگ برتر حفظ خواهیم کرد

تاریخ: ۰۵ / ۰۸ / ۹۷     ساعت: ۱۵:۵۱

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرودکاپیتان تیم سپیدرود رشت گفت: به هواداران این قول را می‌دهم که تیم سپیدرود را در لیگ برتر حفظ کنیم.

به گزارش سایت سپیدرود، حسین کعبی در گفتگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، درباره نتایج ضعیف تیم سپیدرود رشت که باعث شده این تیم در انتهای جدول ۱۶ تیمی لیگ برتر قرار بگیرد، گفت:

متأسفانه تیم از ابتدای فصل با دو مدیریت تشکیل شد و مالکان و مربیان قبلی به‌گونه‌ای تیمداری کردند که نتوانستیم به‌خوبی آماده رقابت‌های این فصل شویم.

وی افزود: ما در سه بازی ۱۰ گل خوردیم اما با آمدن علی کریمی اگرچه بیشتر مساوی می‌کنیم و گاهی اوقات بازنده می‌شویم اما با نتیجه سنگین بازنده زمین را ترک نمی‌کنیم. سپیدرود تیمی ریشه‌دار است که متأسفانه باخت‌های بدی در ثانیه‌های پایانی به‌دست آورده و باعث شده با سه امتیاز در قعر جدول قرار بگیرد.

کاپیتان سپیدرود خاطرنشان کرد: حضور علی کریمی باعث شده که از لحاظ تمرینی خیلی بهتر شویم. بهزاد نوشادی بدن‌ساز تیم، شرایط بدنی بازیکنان را به آمادگی ۸۰ درصد رسانده است.

به آینده امیدواریم و مطمئن هستم که در هفته‌های آینده به شرایط مناسبی خواهیم رسید. تیم ما با کسب سه پیروزی از انتهای جدول جدا می‌شود و آن‌وقت تلاش خواهیم کرد تا جایی در میانه جدول رده‌بندی کسب کنیم.

وی درباره اینکه چرا بازیکنان جوان سپیدرود نتوانستند در این تیم موفق شوند، گفت: بارها با بازیکنان جوان صحبت شده است و از آنها خواسته‌ایم تا هرچه دارند در زمین ارائه کنند.

مشکل این بازیکنان را متوجه نمی‌شوم، آنها در تمرین‌ها خیلی خوب بازی می‌کنند اما در لیگ دور از انتظار ظاهر شده‌اند. آنها باید بدانند که بازی در لیگ برتر نیازمند عزمی جدی است و اگر بخواهند تیم‌شان به لیگ آزادگان سقوط نکند، نیاز است خیلی بهتر از اینها بازی کنند.

کعبی تأکید کرد:‌ علی کریمی بارها در تمرین ها، بازیکنان باتجربه تیم مانند من، محمد غلامی، پویا نزهتی، رضا نورمحمدی و محمدرضا مهدوی را مثال زده است.

او گفته اینها بازیکنان باتجربه ای هستند که با انگیزه زیادی بازی می کنند و شما باید خود را به این بازیکنان برسانید. امیدوارم بازیکنان تیم باورشان را تغییر دهند و بدون ترس و واهمه، بهترین بازی را درون زمین ارائه کنند.

وی در مورد اینکه سپیدرود در ۱۰ بازی اول سه امتیاز کسب کرده و می‌تواند در ۲۰ بازی باقی‌مانده لیگ برتر حداکثر امتیازهای لازم برای بقا را بگیرد، تصریح کرد: کار بسیار سختی پیش رو داریم اما باید به تیم امیدواری بدهیم.

ما با تیم فصل گذشته فرقی نکرده‌ایم و حتی از لحاظ مهره بهتر شده‌ایم. بچه‌های تیم باید باورشان را تقویت کنند. علی کریمی امکانات تمرینی فراهم کرده که همانند تیم‌های اروپایی است.

ما با اولین پیروزی از بحران خارج می‌شویم. امیدوارم هواداران همچون هفته‌های گذشته از ما حمایت کنند و این قول را به آنها می‌دهم که نگران تیم مورد علاقه‌شان نباشند. ما هر طور شده، سپیدرود را در لیگ برتر حفظ خواهیم کرد.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

لیست بازیکنان مدنظر سپیدرود برای نیم فصل دوم: کریمی به‌ دنبال پایین آوردن میانگین سنی

چهار نیمکت و ده کاندید؛ جنگ خانه نشین ها

نمایش اغراق آلود تعصب، اثری از حسین کعبی! / دغدغه او کدام است: لیست خروج یا فوتبال رشت؟

سود بردن پرسپولیس از برنامه عجیب جام حذفی: چرا سپیدرود-پرسپولیس پس از لغو محرومیت انجام می شود؟

گزارش تصویری دیار میرزا از دیدار تیم های سپیدرود و استقلال

به بهانه جدایی جلالی از پیکان: نقد تیم بی‌تماشاگر؛ باز ببازید، کسی ملالی ندارد!

استقلال صدرنشین دیدارهای خارج از خانه؛ آبی‌های اهواز در قعر جدول

کدام مربیان نیم فصل دوم را نمی بینند؟

سه شنبه سرنوشت ساز سپیدرود: فقط بازیکنانی به تمرینات بر می گردند که با آنها تماس گرفته شود

شوخی روز؛ مگر قلیان در رشت چند است؟

بخش پایانی گزارش تصویری فارس: شکست سنگین سپیدرود مقابل استقلال

منوچهری: مشکل خاصی با علی آقا ندارم / کریمی برای نتیجه‌ به افراد قوی‌ احتیاج دارد

شیخ سلیمانی: داور پنالتی ما را می گرفت شکست سنگین ما مقابل استقلال رقم نمی خورد

یک پرسش پس از یک شکست سنگین؛ آیا آنالیزور و کادرفنی به آنالیز برنامه نود توجه نکردند؟

گزارش ویژه؛ پنج شوک و تنها یک موفقیت!

حمایت از sepidroodsc در گوگل