کدام مربیان نیم فصل دوم را نمی بینند؟

تاریخ: ۲۰ / ۰۹ / ۹۷     ساعت: ۰۲:۳۰

خبرگزاری ایلنا

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – بازی‌های زیادی تا پایان نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر باقی نمانده است. ۶ جدال حساس که می تواند بسیار سرنوشت ساز باشد.

در این شش دیدار هم قهرمان نیم فصل اول تعیین می شود و هم تکلیف چند سرمربی مشخص خواهد شد. سه سرمربی در حال حاضر وضعیت پایداری روی نیمکت تیمهایشان ندارند.

پائولو سرجیو (صنعت نفت آبادان)

پائولو سرجیو با صنعت نفت روزهای خوبی را پشت سر نمی گذارد. آنها در لیگ تنها یک برد داشته اند و با ۱۳ امتیاز در رده سیزدهم قرار دارند. آنها در جام حذفی فوق العاده کار کرده بودند که آنهم در مرحله یک چهارم نهایی در آبادان به سایپا باختند تا وضعیت این سرمربی پرتغالی مبهم تر از قبل شود.

حالا آخرین آزمون او در این هفته مقابل سایپا است. او بار دیگر باید پنجه در پنجه علی دایی بیندازد. دیداری که روز جمعه در تختی آبادان برگزار می شود. برد در این دیدار احتمال ماندن سرجیو را افزایش می دهد اما هر نتیجه ای به غیر از آن، احتمال تغییر در راس کادر فنی را به شدت افزایش می دهد.

کریم بوستانی (استقلال خوزستان)

نفر دوم کریم بوستانی است. اتفاقات استقلال خوزستان را فوتبالدوستان خوب می دانند. داریوش یزدی هدایت تیم را به دست گرفت. نفرات دیر جمع شدند و تیم او نتوانست عملکرد چندان خوبی در اواسط مسابقات داشته باشد. باخت های سنگین مقابل تراکتورسازی و صنعت نفت جایگاه یزدی را به خطر انداخت و سرانجام پیش از رویارویی با استقلال تهران او برکنار شد و سیروس پورموسوی هدایت آبی های خوزستان را به عهده گرفت.

پورموسوی اما فقط چند ساعت صاحب این پست بود. جنجال عجیب لیدرها در شب بازی با استقلال او را پشیمان کرد و سکان هدایت تیم به کریم بوستانی رسید.

بوستانی با عنوان مربی موقت، نفر اول کادر فنی شد. او به استقلال باخت اما رد برابر سایپا در تهران به تساوی ۱-۱ رسید و حالا جدال با سپاهان می تواند یک فرصت طلایی برای ابقایش باشد.

بوستانی رو در روی تیمی قرار می گیرد که سرمربی اش دوست و یار قدیمی بوستانی است. این دو نفر بارها در تیمهای مختلف باهم کار کرده اند و تا قبل از ملوان، قلعه نویی همواره او را با خود به تیمهای مختلف می برد.

حالا ژنرال برای رسیدن به قهرمانی نیم فصل پا به خوزستان می گذارد و بوستانی برای ماندن در سمت سرمربی گری استقلال خوزستان. باید دید سرانجام این مسابقه به کجا منجر خواهد شد.

مجید جلالی (پیکان)

اما تیم آخر پیکان تهران است. تیمی که با مجید جلالی خو گرفته و این فصل را هم با آقا معلم استارت زد. یک استارت نسبتا خوب که آنها را تقریبا در بالای جدول قرار داد اما به یک باره همه چیز تغییر کرد. پیکان در برحان فرو رفت و حالا ۶ مسابقه آخر خود را باخته است.

آنها در حال حاضر هشتم جدول هستند اما نسبت به چند تیم یک بازی بیشتر انجام داده اند و اگر نتایج باب میل آنها رقم نخورد ممکن است رتبه شان دو رقمی شود و حتی تا رده یازدهم یا دوازدهم هم سقوط کنند.

نکته متفاوت درباره پیکان این است که آنها دیگر مسابقه دیگری هم ندارند و همه منتظر هستند تا ببینند شیعی و مدیران باشگاه پیکان بازهم به آقا معلم اعتماد می کنند یا از تعطیلی لیگ استفاده خواهند کرد و در کادر فنی خود انقلابی به پا می کنند تا از این وضعیت نجات یابند.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

فوتبال گیلان در سالی که گذشت: پشت سر خراب، روبرو سراب!

گزارش تصویری از برتری پرسپولیس مقابل سپیدرود با طعم صدرنشینی

مصلح: قعرنشینی سپیدرود اعصابم را خرد کرد / جای سپیدرود ته جدول نیست!

عملکرد ضعیف خط دفاعی استقلال خوزستان و سپیدرود: بحرانی که می‌تواند به سقوط منجر شود

بخش دوم گزارش تصویری خبرگزاری فارس از دیدار سپیدرود – پرسپولیس

نوروز ۱۳۹۸ شاد باش باد

کدام تیم در فوتبال باشگاهی تهاجمی تر است؟

پیروزی سپیدرود در آخرین دیدار سال ۹۷

دست نشان: سپیدرود متفاوتی درسال ۹۸ خواهید دید

گزارش تصویری خبرگزاری فارس: سپیدرود در آستانه سقوط به لیگ یک

جدول گلزنان لیگ برتر فوتبال ایران در پایان سال ۹۷

سپیدرود، قعرنشین با جادوگر / مدیران نفت مسجد سلیمان وعده هاشان را عملی کردند

چالشی که لیگ برتر فوتبال را ۱۴ تیمی می کند!

جدول کلین‌شیت لیگ برتر تا پایان هفته بیستم و دوم؛ پیشتازی استقلال ادامه دارد

گزارش تصویری خبرگزاری میزان از دیدار پرسپولیس و سپیدرود رشت

حمایت از sepidroodsc در گوگل