کریمی ۴۰ ساله شد؛ تولدت مبارک آقای جادوگر!

تاریخ: ۱۷ / ۰۸ / ۹۷     ساعت: ۱۲:۳۲

خبرورزشی

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – امروز ۱۷ آبان ماه است و سالروز تولد علی کریمی. او در روز ۱۷ آبان ۱۳۵۷ به دنیا آمد تا به ستاره‌ای در فوتبال ایران بدل شود. یک ستاره پرنور که برای سال ها درخشان ماند و با کرشمه‌های ساق اش توانست القاب جذابی از رسانه ها و مردم دریافت کند؛ جادوگر، مارادونای آسیا و…

او بی شک یکی از مهم‌ترین چهره‌های تاریخ فوتبال ایران به شمار می‌رود که هم در زمینه فنی و البته هم در میان جنجال ها، رد پای بزرگی از خود برجای گذاشته و قصه اش همچنان در فوتبال این مملکت ادامه دارد.

کریمی هزاران حاشیه ریز و درشت را تجربه کرد تا فوتبالش تمام شد. شماره ۸ دوست داشتنی فوتبال ایران، هرگز به آرزویش یعنی خداحافظی با پیراهن پرسپولیس نرسید و در حسرت کسب قهرمانی با این پیراهن ماند.

خیلی‌ها می‌گویند کریمی روزی به عنوان سرمربی به پرسپولیس برمی گردد تا راه برانکو ایوانکویچ را ادامه بدهد، اما برخی نیز معتقدند او برای رسیدن به نیمکت سرخ، سال‌ها وقت تجربه اندوزی و علم آموزی دارد.

کریمی چهره فراموش نشدنی فوتبال ایران به شمار می‌رود. کسی که عَلَم مبارزه با برخی اتفاقات در فدراسیون فوتبال را به دست گرفت و مدت هاست از طریق کانال تلگرامش در پی افشاگری علیه مدیران این فدراسیون است.

او البته در کنار محمد مایلی کهن، جزو پیشرو‌ها در انتقاد علیه کارلوس کی‌روش به حساب می‌آید. کریمی روزی شاگرد کی‌روش بود و سپس به عنوان دستیار این مربی پرتغالی فعالیت کرد، اما حالا چند سالی است مدام از سرمربی تیم ملی انتقاد می‌کند و در این راه توانسته هواداران زیادی را با خود همراه سازد.

کریمی از امروز وارد دهه پنجم زندگی خود می‌شود. او حالا نسبت به روز‌هایی که فوتبال بازی می‌کرد، به مراتب آرام‌تر شده، اما هنوز وقتی عصبانی باشد، کسی نمی تواند اطرافش آفتابی شود!

به علی کریمی، جادوگر فوتبال ایران و مارادونای فوتبال آسیا، چهلمین سالروز تولدش را تبریک می گوییم و امیدواریم به همه آرزو‌هایی که در ذهن دارد برسد. از اینجا به بعد، او باید خودش را برای رقم زدن اتفاقات بزرگ تر در عرصه مربی گری آماده کند، چون چشم میلیون ها نفر به تصمیم ها و انتخاب های او بسته است.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

بخش دوم گزارش تصویری حبرگزاری فارس از دیدار سپیدرود – پرسپولیس

کدام تیم در فوتبال باشگاهی تهاجمی تر است؟

پیروزی سپیدرود در آخرین دیدار سال ۹۷

دست نشان: سپیدرود متفاوتی درسال ۹۸ خواهید دید

گزارش تصویری خبرگزاری فارس: سپیدرود در آستانه سقوط به لیگ یک

نوروز ۱۳۹۸ شاد باش باد

جدول گلزنان لیگ برتر فوتبال ایران در پایان سال ۹۷

سپیدرود، قعرنشین با جادوگر / مدیران نفت مسجد سلیمان وعده هاشان را عملی کردند

چالشی که لیگ برتر فوتبال را ۱۴ تیمی می کند!

جدول کلین‌شیت لیگ برتر تا پایان هفته بیستم و دوم؛ پیشتازی استقلال ادامه دارد

گزارش تصویری خبرگزاری میزان از دیدار پرسپولیس و سپیدرود رشت

بررسی واگذاری باشگاه سپیدرود رشت: کلاهی که بر سر علی کریمی رفت

شایان مصلح در گفت و گو با کیهان ورزشی: کاشف من علی نظرمحمدی بود / فوتبال، ارزش آن را ندارد که بخواهم به کسی توهین کنم

گزارش تصویری سایت نود / سپیدرود ۱ – ۳ پرسپولیس

نگاه روز – رستم از شاهنومه رفت

حمایت از sepidroodsc در گوگل